АКЦІЯ ! Раннє Бронювання 2020 ! СТАРТ !

Жителі Європи активно користуються послугами раннього бронювання, оскільки за його допомогою можна зекономити до 40 %, від вартості подорожі у сезон.
Україна ️теж Європейська країна, і нам також вже час навчитися користуватися даною послугою, адже переваги раннього бронювання очевидні! 

Насамперед, заощадження до 40 % від сезонної вартості;
- наявність вільних місць в найкращих готелях;
- зручні авіарейси!

Раннє бронювання вигідне ще й тим, що Ви можете не хвилюватися про коливання чи ріст курсу валют (а в сезон, курс як правило росте). Після оплати туру, вже будь які зміни на валютному ринку на вартість путівок не впливають.
Підібрати бажаний відпочинок та забронювати його по гарній ціні Вам допоможуть в туристичній агенції "Еврика Тур"! 
Завітайте в наш офіс або ж телефонуйте за т.:

м. Волочиськ: 0965268298, 0673812923, 0673812432

м. Хмельницький: 0988878844, 0738878844
Відпочивайте з нами!

OAE - і цим все сказано!!!)

Зображення: 
Лагідне і дуже тепле море, білий пісок, неймовірно високі і оригінальні будівлі, метро без водія...Араби зробили два чуда: вийшли сушею у море і зайшли морем на сушу. У них нереальне стає буденим. Після відвідин цієї країни хочеть "гори звернути"! Чого і вам бажаю.

Кіпр - серце Афродіти

Зображення: 

На перехресті трьох континентів розташований острів з багатою історією, міфологією, такий же прекрасний як богиня Афродіта. Він поєднує східний і європейський стилі, загадковий і безтурботний одночасно... з року в рік приймає туристів і звичайно чекає Вас! А також смачні страви, апельсинові сади, прекрасний клімат, чисте море, колорит місцевих жителів - дарують гарний настрій та чудовий відпочинок.

Екскурсії Туреччини

Зображення: 

Джип-Сафарі - це захоплюючі  дух пригоди, що поєднані  з незвичайними краєвидами. На швидкохідних джипах Suzuki-Samuray ви здійснете  подорож  у гори, переборовши на шляху безліч перешкод, таких як круті підйоми й спуски, крижані гірські річки.

 Джип-сафарі - відмінний спосіб перевірити свої навички в керуванні автомобілем у складних умовах!

Туніс

Зображення: 

Туніс це ідеальні піщані пляжі, стародавні руїни, готелі з європейським рівнем обслуговування, прогулянки на верблюдах і купання в унікальних різнокольорових озерах. Все це Туніс, Туніс, та ще раз Туніс.

Поїздка в Туніс хороша в будь-який час року, тому що навіть у зимовий час температура повітря часом сягає +25 С. Погода в Тунісі ідеально підходить для тих, хто любить комбінувати пляжний відпочинок із пізнавальним.