АКЦІЯ ! Раннє Бронювання 2017 ! СТАРТ !

 Переваги «Раннього Бронювання» Літо-2017: 

  • Знижки до 40% від кращих готелів Туреччини, Греції, Кіпру, Тунісу, Болгарії  2* - 5*
  • Вибір найпопулярніших готелів , на найпопулярніші дати заїздів
  • Зручні правила оплати турів: 50% протягом 5 робочих днів після підтвердження заявки, повна оплата туру згідно умов бронювання але не пізніше 21 робочого  дня до заїзду.
  • Зручна система з миттєвим підтвердженням

Поспішайте! Строк дії Акції обмежений! Найкращі ціни до 28 лютого 2017 р.

ЕКОНОМТЕ та ІДЕАЛЬНО планує свій відпочинок!

 

OAE - і цим все сказано!!!)

Зображення: 
Лагідне і дуже тепле море, білий пісок, неймовірно високі і оригінальні будівлі, метро без водія...Араби зробили два чуда: вийшли сушею у море і зайшли морем на сушу. У них нереальне стає буденим. Після відвідин цієї країни хочеть "гори звернути"! Чого і вам бажаю.

Кіпр - серце Афродіти

Зображення: 

На перехресті трьох континентів розташований острів з багатою історією, міфологією, такий же прекрасний як богиня Афродіта. Він поєднує східний і європейський стилі, загадковий і безтурботний одночасно... з року в рік приймає туристів і звичайно чекає Вас! А також смачні страви, апельсинові сади, прекрасний клімат, чисте море, колорит місцевих жителів - дарують гарний настрій та чудовий відпочинок.

Екскурсії Туреччини

Зображення: 

Джип-Сафарі - це захоплюючі  дух пригоди, що поєднані  з незвичайними краєвидами. На швидкохідних джипах Suzuki-Samuray ви здійснете  подорож  у гори, переборовши на шляху безліч перешкод, таких як круті підйоми й спуски, крижані гірські річки.

 Джип-сафарі - відмінний спосіб перевірити свої навички в керуванні автомобілем у складних умовах!

Туніс

Зображення: 

Туніс це ідеальні піщані пляжі, стародавні руїни, готелі з європейським рівнем обслуговування, прогулянки на верблюдах і купання в унікальних різнокольорових озерах. Все це Туніс, Туніс, та ще раз Туніс.

Поїздка в Туніс хороша в будь-який час року, тому що навіть у зимовий час температура повітря часом сягає +25 С. Погода в Тунісі ідеально підходить для тих, хто любить комбінувати пляжний відпочинок із пізнавальним.