Дубно - Луцьк

Тури з Волочиська
Відвідаємо міста Луцьк та Дубно – місто, де сучасне та минуле тісно переплітаються, а факти мирно співіснують з міфами, легендами та міськими бувальщинами, де все – і давня бруківка, і віконниці старовинних будинків, і стіни древніх храмів зберігають подих історії.

Програма туру:

1. Дубенський замок

Замок князів Острозьких XVст. В м. Дубні – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) і парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали).

Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами. Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі .Тут зберігалися незліченні багатства привезених з трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури і т.п. Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес замків України.

2. Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки – єдиний у Західному регіоні України військовий музей. Експозиція музею складається із двох частин: експозиція сучасної військової техніки та озброєння на відкритому майданчику та тематична історико-хронологічна експозиція.

На сьогодні фонди музею налічують близько 1000 експонатів, репрезентуючи авіаційну і бронетанкову техніку, артилерійське і зенітно-ракетне озброєння, стрілецьку зброю, апаратуру і обладнання військ зв’язку, а також різноманітні матеріали військової історії, які мають музейне значення: бойові прапори, предмети форми одягу й армійського побуту, документи і фотографії, твори мистецтв, військові трофеї та інші матеріали. 

3. Замок Любарта
Верхній замок, який відомий як замок Любарта чи Луцький замок, вражає своєю величністю, яка непідвласна часу. Могутня пам'ятка архітектури та історії національного значення стала візитною карткою Волині та Західної України в загальному.  Замок Любарта проніс крізь століття неповторний дух архітектурної традиції Середньовіччя. Вже 7 століть твердиня зберігає свій початковий вигляд і вважається однією з українських фортець, яка найкраще збереглася до сьогодні.  Таким чином замок Любарта, який початково був готичним проектом, набув ознак ренесансу. У 2011 році більшістю голосів саме Замок Любарта був відзначений першим місцем в акції «7 Чудес України». 

4. Луцький міський зоопарк

Луцький міський зоопарк займає площу 4,2 гектара, у ньому мешкає понад 300 тварин 68 видів. Серед найцікавіших, екзотичних представників фауни — лева, тигри, ведмеді, три благородні олені,  антилопа,  лами, дикобраз, єнотовидні собаки, фазани, павичі, чорні лебеді та інші цікаві трарини.

Дубно привітно зустріне Вас. Як віртуозний оповідач слово за словом розкриє секрети – не усі відразу… Як відданий охоронець -  Луцьк прочиняє двері допитливим і спраглим істини та краси, впускаючи їх до Історії!

Екскурсії з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
еврика тур
Екскурсії з Волочиська
екскурсія для школярів
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
еврика тур
екскурсія для школярів
Екскурсії з Волочиська
еврика тур
Еврика тур
двісті гривень луцьк
луцький замок екскурсія
луцьк екскурсія
стирова вежа луцьк
В`їзна вежа луцьк
семенюк виставка
ковані скульптури
виставка скульптур замок
скульптури у луцькому замку
картинна виставка луцьк
церква іоанна богослова луцьк
бійниці замку
виставка археологічна
дерев`яні скульптури
подвір`я замку луцьк
прапор україни
замок любарта
любарт екскурсія
будинок химер
будинок голованя луцьк
будинок з химерами луцьк
кірха луцьк
Костел петра і павла
костел луцьк