Замки України

Золота підкова Західної України

Зображення: 
Тури з Волочиська

Екскурсія найпопулярнішими замками Львівіщини, Полісся  та Тернопілля допоможе Вам відчути лицарський дух та атмосферу історичної України. Перед Вами відчинять двері - Золочівський, Підгорецький та Олеський замки, Дубенський замок, Тараканівський форт, Кременецький замок, палац Вишнівецького, Збаразький замок. На Вас чекають легенди середньовічних замків, історія та неймовірні краєвиди!

Незвідана Волинь та замки Тернопілля

Зображення: 
Тури з Волочиська

Замки Тернопілля - свого часу ці споруди відігравали значущу роль в обороні краю. У доповненні з архітектурою монастирів і церков, в оточенні мальовничої української природи, ці острівці нашої культури раді зустрічі кожному допитливому туристові. Овіяні легендами століть, Дубенський замок та Тараканівський форт причаровують сучасників, познайомимось із експонатами музею бурштину, із жителями зоопарку та екзотаріуму, а також зробимо вражаючі фото у тунелі кохання.

ТОП 7 ЗАМКІВ УКРАЇНИ

Зображення: 

В Україні налічується безліч історико-архітектурних і культурних пам'яток, споруд. Серед них і пам'ятки архітектури, які відносяться до різних епох і історичних етапів, - замки і фортеці, храми і собори, міські укріплення, які займають видатне і значиме місце в українській культурній спадщині.

1.Замок в Кам'янці-Подільському
Саме місто Кам'янець-Подільський було побудоване як фортеця, яка займала важливе геополітичне положення в християнській і мусульманській культурах, а також на перетині водних і сухопутних маршрутів.

Дубно - Луцьк

Зображення: 
Тури з Волочиська
Відвідаємо міста Луцьк та Дубно – місто, де сучасне та минуле тісно переплітаються, а факти мирно співіснують з міфами, легендами та міськими бувальщинами, де все – і давня бруківка, і віконниці старовинних будинків, і стіни древніх храмів зберігають подих історії.

Програма туру:

Замки Тернопілля

Зображення: 
Тури з Волочиська

Замки... Свого часу ці споруди відігравали значущу роль в обороні краю. Пов'язані з людськими долями, цілими родинами, підживлені легендами, вони дарують нам відчуття романтики, малюють в уяві образи минулого. Більшість з них знаходяться на Західній Україні, частина пристосована під музеї, але більшість залишається поза увагою туриста.

Кам’янець-Подільський - Хотин

Зображення: 
Тури з Волочиська

В Україні не так вже й багато історичних пам'яток, які можна було б порівняти із легендарними Хотинською та Кам`янець-Подільською фортецями. Про них повідомляється у середньовічних літописах і хроніках, згадується у листах вінценосних осіб та мемуарній літературі.