Паломницькі тури

Зарваниця

Зображення: 
Тури з Волочиська

Зарваниця - чудове місце, наповнене Божою любов'ю, яке єднає у молитві людей з України та поза її межами. Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з'являлася Божа Матір. Усіх запрошуємо відвідати це святе місце, місце паломництва багатьох вірян з усього світу!

Почаїв - центр православ'я

Зображення: 
Тури з Волочиська

Почаїв - Це невелике містечко розташоване в долині річки Ікви, серед невеликих і мальовничих пагорбів.
Саме в Почаєві перебуває одна з найбільш шанованих православними віруючими святинь в Україні – Свято-Успенська Почаївська Лавра.
Щороку сюди з'їжджається величезна кількість віруючих, щоб знайти спокій, впорядкувати свої думки, знайти відповіді на важливі питання і просто відчути справжнє умиротворення.

Унівська Лавра і Глинянська Церква Успення Пресвятої Богородиці

Зображення: 
Тури з Волочиська

Святі та чудотворні місця, в яких відчувається любов і Боже тепло, яке немов огортає душу і серце спокоєм. Священне джерело, яке дає здоров'я і сили. Побувавши там хоч раз хочеться поїхати туди знову... Запрошуємо і Вас відвідати це святе місце!

Свято-Аннинський жіночий монастир Аннина гора

Зображення: 
Тури з Волочиська

Свято-Аннинський жіночий монастир Аннина гора - місце паломництва десятків тисяч православних християн, розташований на Анниній горі, що в місті Вашківці. Тут корисно побувати кожному. Бажаючі можуть замовити молитву на службі Божій за здоров’я, успішне заміжжя, мир та благополуччя рідних і близьких. Важливою частиною духовного зцілення є також відвідання священного джерела, омивання цілющою водою.