Тури в Карпати

Пригоди у Славську

Зображення: 
Тури з Волочиська

Шалені пригоди, море емоцій, драйв, приголомшливість гірських краєвидів та незабутній відпочинок чекають на Вас у Славську! Мальовничі гори, гірське кришталево-чисте повітря, неймовірні краєвиди та справжній релакс для душі та тіла! Де ще може бути миліше, вільніше та гарніше, ніж в горах?!

Зимовий вікенд

Зображення: 
Тури з Волочиська

Ви втомились від буденних справ? Терміново потрібен хороший настрій та відпочинок? Ідьте на вікенд у зимові Карпати!! Це ідеальне місце, де ви зможете покататись у своє задоволення на схилах кращого гірськолижного курорту країни, а потім, - зігрітись та насолодитись духмяним глінтвейном чи отримати незабутній релакс у SPA-комплексі. Це все про ваш ідеальний зимовий відпочинок у Карпатах!

Гуцульський релакс

Зображення: 
Тури з Волочиська

Оксамитові гори, численні водоспади, старовинні ремесла, смачна їжа, гірськолижні курорти, середньовічні замки та фортеці, винні підвали і термальні джерела. Поїздка в Карпати може зацікавити туристів різного віку і захоплень!

Програма 3-денного туру:

Вікенд по-гуцульськи

Зображення: 
Тури з Волочиська

Мальовничі Карпати - це гірське, кришталево-чисте повітря, неймовірні краєвиди та справжній релакс для душі та тіла! Де ще може бути миліше, вільніше та гарніше, ніж в горах?! Безмежні поляни пахучих квітів на фоні неймовірно глибокого та чистого неба. Суворі кам’яні скали гармонійно дивляться на фоні дрімучих смарагдових лісів.

Сторінки