ЗИМА 2020 - 2021

 Активний зимовий туристичний сезон триває! Чи є на світі найбільш чарівна та дивовижна пора року, ніж зима? Грудень, січень та лютий – це ще одна прекрасна нагода отримати незабутні враження в комфортний час і в зручному ритмі. Це казковий час, коли здійснюються наші найпотаємніші мрії. Час, коли ми як ніколи раніше, знову віримо в диво та чекаємо на нього, немов діти. Але навіщо чекати, якщо можна подарувати собі справжню казку вже у ці зимові місяці, вирушивши з нами у незбутні подорожі, де панує справжній зимовий настрій та відчуття різдвяної казки. Важко уявити прекрасніше святкування Нового року, ніж високо у горах, ближче до неба, під яскравими карпатськими зорями!  Новий рік в Карпатах - це просто диво, яке спостерігають  туристи щороку. Величезна кількість снігу, веселі компанії, сила-силенна розваг - як раз та атмосфера, яка допомагає відчути справжнє свято. Подаруйте собі справжню новорічну казку, а ми вам в цьому допоможемо!  Неймовірні забави чекають на вас! Свято наближається...

ГРАФІК ТУРІВ
 Карпати: 

23.01 - 24.01  -  Тур "Вікенд по-гуцульськи". Вартість  - 1300 грн. (проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері, сніданки, транспортне обслуговування по маршруту)

30.01 - 31.01  -  Тур "Вікенд по-гуцульськи". Вартість  - 1300 грн. (проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері, сніданки, транспортне обслуговування по маршруту) 

ОДНОДЕННІ ЕКСКУРСІЙНІ ПОЇЗДКИ

 Січень

22.01 - Чернівці "Сонячна Долина" - зимові розваги - 380 грн.

29.01 - Захоплюючий Трускавець - 420 грн.

31.01 - Львів - 380 грн.

Відпочивайте з нами!