Сколівські Карпати

Тури з Волочиська

Вишукана естетична цінність бескидських ландшафтів, етнографічна специфіка бойківського краю, гостинність місцевих жителів забезпечують високий рекреаційний потенціал парку. Вікові величні ліси, безмежні панорами гір на тлі неба, численні гірські потоки прозорої води, напоєне медовими пахощами квітів повітря і цілющі мінеральні джерела, смарагдові полонини приваблюють, зачаровують і дають відпочинок!

Програма дводенного туру:

1 день

1. Виїзд о 06:00 з міста Волочиськ

2. Львів Арена

«Арена Львів» - один із найбільших та найсучасніших стадіонів у Європі, що на найвищому рівні прийняв Євро-2012 та став місцем проведення матчів Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Прем´єр Ліги України з футболу. Ви зможете відвідати ігрову зону, конференц-зал, блок футболістів (роздягальні, душові та масажні кімнати), флеш-зону, лави запасних, медіа-трибуни, фан-сектори, ВІП-зону (ресторан і скай-бокси) та зал історії стадіону.

3. Зоопарк "Лімпопо"

Меденицький зоопарк, що носить таку ж назву, як велика африканська річка - «Лімпопо», має чим здивувати відвідувачів. Тут проживає близько 500 різноманітних тварин, завезених з усього світу, і їхня кількість постійно зростає. «Лімпопо» - перший і єдиний приватний зоопарк у Львівській області, створений у 2008 році Сергієм Костівим з Дрогобича та Олександром Метелицею зі Львова. Його територія становить майже 4 га. Гордість зоопарку – хижаки з родини котових: лев, уссурійський тигр, пума, білий тигр, північно-китайський леопард, сервал, рись канадська, рись туркестанська, персидський леопард та чорний ягуар.

 4. Заповідник І. Франка "Нагуєвичі" 

Музей "Садиба Івана Франка" відчинив двері відвідувачам 27 серпня 1981 р. В основу відтворення садиби покладено етнографічний нарис-спогад Івана Франка "Моя вітцівська хата"(1913 р.), де письменник описав садибу батьків, подано зовнішний та внутрішній вигляд кожної будівлі — хати, шопи (місце зберігання сільськогосподарського реманенту), шпихліру (зерносховище), кузні з ковальським міхом, який належав батькові, стодоли та стайні. В садибі батьків письменника зібрані речі побуту, посуд, одяг часів Івана Франка. Зберігаються цінні реліквіїї родини Франків: дитяча колиска, дзеркало в дерев’яній оправі, мисник та ін. Найціннішими експонатами музею є "золота книга" Дрогобицької нормальної школи, в якій записано прізвище І. Франка, і прижиттєві видання його творів.

5. Дельфінарій "Оскар"

Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у мальовничому курорті Трускавець є єдиним закладом такого типу у Західній Україні. Його офіційне відкриття датується 31 жовтня 2015 року та попри короткий термін існування, дельфінарій став справжньою родзинкою цієї здравниці, а дельфіни та морські котики – улюбленцями всього регіону, і не тільки. Адже феєричні шоу з морськими жителями, доступне спілкування з ссавцями, плавання із ними – нікого не залишать байдужим.

6. Поселення, вечеря, відпочинок

2 день

1. Сніданок

2. Дрогобич - екскурсія по місту. Дерев`яна церква Св. Юра XVст. 

Церква св. Юра збудована у XV ст., остаточного вигляду набула 1678 р. Славиться своїми унікальними внутрішніми розписами та не менш унікальним іконостасом середини XVII ст. Інтер'єр церкви розписаний фресками, виконаними під керівництвом Стефана-маляра поповича Медицького. Крім релігійних композицій (Страсті Христові), багатий декоративний орнамент переважно рослинного характеру. Іконостас та ікони того ж маляра ("Акафист Богоматері", "Діяння апостола Павла", "Відсічення голови Великомученика Юрія") в коричнево-вохристій та оливково-зеленій гамі; скромними малярськими засобами митець надав індивідуального, майже портретного виразу зображуваним постатям. Рельєф різьби виноградної лози на колонках іконостасу близький до різьби на камені. ​

3. Тустань місто-фортеця

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях.

4. Карпатський Національний парк «Сколівські бескиди»: Водоспад Кам’янка, Мертве озеро

Невеликий район у північно-східній частині території Українських Карпат носить назву"Сколівські Бескиди". Своєрідна геоморфологічна будова цього регіону Східних Карпат, складна гідрологічна система, м'який клімат сформували тут унікальні рослинні угруповання. Багатство флори та фауни, без сумніву, перетворює цей куточок Карпат в резерват самобутньої природи.

Водоспад Кам'янка розташований неподалік від мальовничого села з однойменною назвою. Вода спадає з шестиметрової висоти. Хоча вона дещо прохолодна, можна спокійно плавати. І навіть підійти під струмені водоспаду: купання в ньому абсолютно безпечне і комфортне. 

Гірське озеро є унікальною пам’яткою природи і візитівкою села Кам’янка, яке засноване у XVIII столітті. Ніхто не пам’ятає, коли з’явилось саме озеро. Чи то споконвіків тут і було. Утворилося внаслідок провалу частини гірської породи. І впродовж тисячоліть провалля заповнилось рештками дерев, рослинності та води з гірських джерел. Внаслідок постійного процесу гниття органічних решток на дні озера утворюється вуглекислий газ і сірководень. Вода набуває чорного забарвлення. Піднімаючись на поверхню, газ утворює бульбашки. 

5. Повернення у м.Волочиськ

Вартість поїздки: 1150 грн

У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, послуги екскурсовода-провідника, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

стадіон львів
Екскурсії музей
екскурсія стадіон
Екскурсія музей
арена львів
арена львів
футбол стадіон
Екскурсія в музей
екскурсія стадіон
екскурсія стадіон
океан ельзи
Екскурсія
лімпопо львів
папуга зоопарк
фото зоопарк
коза зоопарк
зоопарк львів
зоопарк меденичі
лімпопо екскурсія
зоопарк екскурсія
фазани зоопарк
лемур зоопарк
мавпа зоопарк
мавпи зоопарк
тигр зоопарк
лімпопо тварини
львів екскурсія
Нагуєвичі
пам`ятник франка
еврика тур
музей
місто-фортеця
нагуєвичі
франко поет
екскурсія нагуєвичі
іван франко
нагуєвичі музей
екскурсія для дітей
екскурсія для школярів
шкільні екскурсії
нагуєвичі екскурсія
маршрут франка
оскар львів
карпати екскурсія
екскурсія для школярів
шкільні екскурсії
дельфіни екскурсія
дельфінарій екскурсія
дрогобич церква
дрогобич екскурсія
інтер`єр церкви
храм святого юра
церква святого юра
дрогобич храм
музей
місто-фортеця
тустань
тустань екскурсія
гори Карпати
тустань
карпатські гори
тустань екскурсія
екскурсія для дітей
пейзаж карпати
екскурсія в гори
тур в гори
тур в карпати
тур в тустань
гори краєвид
пам`ятник тустань
середньовічна фортеця
місто-фортеця
місто тустань
реконструкція тустань
я люблю тустань
сколівські бескиди
сколівські карпати
Водоспад "Кам`янка"
національний природний парк
водоспад карпати
водоспад карпати
водоспад карпати
водоспад карпатські гори
водоспад карпатські гори
озеро карпати
журавлине озеро
екскурсія озеро