Чарівна Буковина

Тури з Волочиська

Якщо Вам не вистачає колориту у всіх його можливих проявах, тоді Буковина – те, що потрібно для повного щастя. Не дарма кажуть, що доля Буковини взагалі не схожа на історії інших регіонів. У цьому місці кожен квадратний метр просочений історією, тут можна сповна насолодитися особливостями національної кухні, і традиційними розвагами, і пам'ятками історії, і приголомшливими природними куточками...

Програма триденного туру:

1 день

1. Виїзд о 06:00 з м. Волочиськ

2.  Оглядова екскурсія по місту Чернівці

Історична забудова старого міста – це цілісний, майже недоторканий ансамбль XIX – початку XX століть, відомий своїми стильними сецесійними будовами, створеними представниками віденської школи модерну Отто Ваґнера. Чарують унікальні за гармонійністю споруди кафедрального собору Святого Духа, Вірменської церкви, костелу Святійшого Ісусового Серця, залізничного вокзалу, міської ради та міського театру. З часів феодалізму стоїть Миколаївська церква (1607р.) - пам’ятка дерев’яної архітектури, Вознесенська дерев’яна церква (XVII ст.) з дзвінницею та Георгієвська церква (1766р.) з давніми фресками на внутрішніх стінах. 

Чернівці називають «містом площ». Їх тут правді багато. Та на центральній площі побувати потрібно обов’язково. Варто прийти сюди рівно о 12 годині. Саме в цей час на вершину міської Ратуші здіймається трубач у гуцульському костюмі, який виконує знану Марічку – гімн Буковини.

3. Чернівецький Університет

Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.

4. Поселення в готелі у номерах зі зручностями

5. Вечеря, відпочинок

2 день

1. Сніданок

2. Вижниця. Похід в гори «Протяте каміння», «Соколине око»

Дивовижне природне утворення «Протяте каміння» – це група скель, утворених з розбитих пластів пісковика та пронизаних різноманітними отворами і ходами всередині. Про утворення цього дива природи та про виникнення його назви розповідає легенда. Відповідно до неї у давні часи горяни не мали зручного шляху, щоб спуститися з гір у долину. Пізніше вони знайшли для цього зручний вихід: нагрівали в казанах воду і виливали її на скелі. У такий спосіб у нестійкому пісковику утворилися «протяті», тобто проткнуті проходи, які й дали назву урочищу. 

Особливу увагу звертає на себе Соколине Око – найцікавіша з скальних груп Протятого Каміння. Соколине Око являє собою кам’яну арку, що дійсно нагадує око, розташовану в скелі висотою близько 40 метрів. Верхня плита каменя утворює циганську аркаду, з-під якої на дно каньйону веде крутий схил.

3. Музей Назарія Яремчука

Музей-садиба народного артиста України, відомого співака Назарія Яремчука є однією з архітектурних і культурно-просвітницьких родзинок м. Вижниця. Він розташований на околиці містечка, в присілку Рівня. Музей створений в батьківському домі, де пройшли дитинство і юність Н. Яремчука, його сестрою Катериною, і, названий нею на честь однієї з найвідоміших пісень співака — "Смерекова хата".

4. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

3 день

1. Сніданок, виїзд з місця проживання

2. Косів 

Косів - неповторно мальовничий куточок Українських Карпат, край високих гір, стрімких потоків, чистого повітря, працьовитих і завзятих людей. Косівщина - край нестримного гірського Черемоша й славетних народним мистецтвом Гуцульщини мальовничих сіл: Яворова, Соколівки, Космача. Це край талановитих людей, завдяки яким збереглися його самобутність та художньо-естетична цінність. Також Косів – неофіційна столиця карпатських сувенірів. Сувенірний ринок є чи не найбільшим в Україні. А сувенірні крамниці тут майже на кожному кроці. І майже всі автентичні карпатські сувеніри, що продаються на ринках України, пройшли через косівський ринок, і вироблені або на Косівщині, або на прилеглих гірських територіях.

3. Майстер-клас від народних умільців-ремісників  

Гуцульська кераміка - традиційний народний гуцульський промисел, один з видів кераміки. Гончарні вироби: різноманітний посуд, дитячі забавки, сувеніри, пічні кахлі, декоративні плитки.  Найвідомішою стала косівська кераміка, що отримала свою назву від місця її створення. Розпис був важливою частиною роботи. Техніка виготовлення гуцульської кераміки є унікальною і єдиною у світі. В орнамент майстрів нині, як і в минулому, вплітаються рослинні елементи, а також зображення птахів і звірів. Але з давніх-давен самобутні народні умільці різьбярі, ліжникарі, вишивальниці, мосяжники, боднарі, писанкарі жили і творили у славному Косові і тим самим прославляли його та всю Гуцульщину.

4. Водоспад Шешори

Одним із найбільш відвіданих місць у селі Шешори є Сріблясті водоспади, або Великий та Малий Гуки. Через село Шешори протікає гірська річка Пістинька, яка є правою притокою знаменитої річки Прут. Саме в самому центрі села, на цій самій річці утворилися два паралельні водограї. Їх висота 3 та 5 метрів. Бурхливі гірські води проклали собі шлях крізь величезні брили пісковиків. Шум водоспаду наскільки голосний, що отримав від місцевих назву «Гук». Інша назва – «Сріблясті водоспади» зумовлена тим, що краплі води виблискуючи на яскравому сонці, створюють враження дорогоцінного каміння.

5. Повернення додому

Вартість поїздки: 1550 грн

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, послуги екскурсовода-провідника, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

екскурсія чернівці
дім корабель чернівці
площа чернівці
тюльпани чернівці
університет чернівці
собор чернівці
тури в карпати
головна вулиця чернівці
музей екскурсія для дітей
екскурсії для дітей
Екскурсії з Волочиська
Тури з Хмельницького
пам`ятник чернівці
площа чернівці
церква чернівці
чернівецький університет
тури в карпати
Чернівці
Еврика тур
карпати
карпатські гори
екскурсія карпати
тур карпати
тур в карпатські гори
карпатські краєвиди
хмари у горах
водоспад карпати
вижниця гори
карпатський праліс
карпати україна
карпати
Карпати
соколине око карпати
еврика тур
Вижниця
Соколине око
водоспад в горах
джерела в карпатах
озеро карпати
Карпати
тури в карпати
Вижниця
гуцули
гуцули музей
приватний музей
музей косово
карпати екскурсія
екскурсія для школярів
шкільні екскурсії
тури в закарпаття
ліжникарство
національний природний парк
майстер-клас
килими карпати
водоспад похід
шешори екскурсія
водоспад шешори
еврика тур
водоспад шешори
карпати