Закарпатський мікс 13.11 - 15.11.2020

Тури з Волочиська

Програма триденного туру:

1 день 

1. Виїзд о 05:00 з м. Волочиськ
2. Буковель – оглядовий підйомник
Буковель – найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м. Сезон триває з кінця листопада до середини/кінця квітня. 2012 року Буковель було визнано найбільш швидкозростаючим гірськолижним курортом світу.
3. Підвісний міст над річкою Прут
Гірська річка Прут немов одна із найважливіших та життєво необхідних артерій великого карпатського організму, що бере свій початок на схилах вершини Говерли. Для зручності гостей над водоймою зведений 20-ти метровий міст, з якого відкривається повна картина. На лівий берег Прута можна добратися ще в один доволі цікавий спосіб – за допомогою підвісної дороги. Послуга платна, але того варта. Тільки уявіть, ви, немов птах, пролітаєте над самісіньким водоспадом, відчуваєте на своїх ногах його грайливі крапельки, а на обличчі свіжий подих карпатського вітерця. Лічені секунди польоту, а враження залишаються на все життя!
4. Динозавроленд
5. Перевернутий будинок
6. Ділове - географічний центр Європи
Саме тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.
7. Поселення в готелі у номерах зі зручностями, вечеря, відпочинок
2 день 
1. Сніданок. Виїзд з готелю
2. Страусина ферма
Аби подивитися на екзотичних страусів не обов’язково їхати аж до Африки. Понад сотня пернатих птахів перекочували з Намібії у 2002 році та й донині живуть на Закарпатті.  Найбільше дивовижним птахам радіють діти – «велетенські кури» викликають чимало запитань у малечі. У миттєвій боротьбі між страхом перед розмірами страуса та дитячою цікавістю нарешті перемагає останнє. Захоплені вигуки та сміх лунають звідусіль. Тепер від можливості самим погодувати птахів не відмовляється ніхто.
3. Заповідник Оленя плямистого
Оленяча ферма за своє існування приймала туристів практично з усієї Європи та країн колишнього радянського простору. Провідні українські телеканали та газети, вже не згадуючи місцеву пресу, обов’язково присвячували хоча б один матеріал унікальному закарпатському господарству. Під час екскурсії Ви дізнаєтесь як, коли, для чого "відпилюють" оленячі роги, про оленячий шлюбний період, про їх харчування, поведінку та характер. Також зможете їх пофотографувати та погодувати.
4. Вулиця - ринок лозоплетіння в с.Іза
Популярний серед усіх туристів, подорожуючих сувенірний ринок, де торгують виробами з лози. Село Іза знане як центр лозоплетіння ще починаючи з XIX століття. Зараз під відкритим небом вздовж вулиці торгують цілий рік. На містках біля хат викладені на продаж стільці, кошики, столики, крісла, шафи, етажерки, будиночки для кошенят, ящики, абажури, вази, тарілки, блюда та шкатулки та ін.
5. Термальні джерела Велятино
Історія “Теплих вод” налічує уже понад 2 десятиліття, ще в 1990 році коштами колгоспу, на базі термального джерела під горою Олексинець,  збудовано (профілакторій) туристичний комплекс “Теплі води”.  Який відразу почав користуватися неабиякою популярністю серед місцевого населення. Лікувальні властивості джерела були настільки вражаючими, що сюди починають з'їжджатися люди не тільки з району та області а й з усієї України та навіть із закордону.
6. Поселення у номерах зі зручностями, вечеря, відпочинок (шашлик по бажанню, сауна по замовленню)
3 день 

1. Сніданок. Виїзд з готелю

2Мукачево. Замок Паланок

Головну туристичну атракцію міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку, а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок — непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя.

3. Палац графа Шенборна

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним дендропарком з багатьма екзотичними рослинами та унікальним джерелом краси з гліцериновою водою, яка за переказами омолоджує на 10 років.

4. Повернення в м. Волочиськ

Вартість поїздки: 1850 грн

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

карпати екскурсія
буковель
канатна дорога буковель
карпатські гори
карпатські праліси
канатна дорога буковель
озеро буковель
похід в карпати
похід карпати
Карпати
карпати екскурсія
Карпати
підвісний міст прут
водоспад похід
гук карпати
спортивна екскурсія
Екскурсії з Волочиська
Тури з Хмельницького
водоспад похід
водоспад гук карпати
похід до водоспаду
ділове
центр європи
географічний центр європи
страуси ферма
ферма екскурсія
закарпаття ферма
заповідник оленя
заповідник закарпаття
олень плямистий карпати
вулиця-ринок іза
лозоплетіння закарпаття
закарпаття лозоплетені сувеніри
велятино відпочинок
термальні води закарпаття
велятино термальні джерела
екскурсія фестиваль
фестиваль закарпаття
фестиваль виноградів
замок мукачево
замок паланок закарпаття
замок паланок екскурсія
палац шенборна закарпаття
карпати палац
шенборн екскурсія