Закарпатські візерунки

Тури з Волочиська
Програма триденного туру:
1 день 
1. Виїзд о 05:00 з м. Волочиськ
2. Палац графа Шенборна
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним дендропарком з багатьма екзотичними рослинами та унікальним джерелом краси з гліцериновою водою, яка за переказами омолоджує на 10 років.
3. Чинадіївський замок "Сент-Міклош" - фортеця любові 
Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, містечко Чинадієво розташоване на берегах річки Латориця. Історія цього селища тісно пов'язана з Мукачево, від якого його відділяють лише 12 км. Туристів в Чинадієво привертає можливість доторкнутися до історії, відвідавши старовинну фортецю "Сент-Міклош". Фортеця "Сент-Міклош" була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. І сьогодні в її стінах не тільки проводять екскурсії, а й справляють шлюбні церемонії.
4. Термальні джерела "Жайворонок"
 «Жайворонок» - це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн. Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи та термальної води.
5. Поселення в готелі у номерах зі зручностями, вечеря, відпочинок
2 день 
1. Сніданок
2. Ужгород - прогулянка містом

Ужгород є одним з найдавніших міст Закарпатської області України. Тут можна побачити найдревнішу фортецю Закарпаття, найбільшу в Україні зоологічну виставку, а також прогулятися угорськими вуличками і чеськими двориками. Ужгород підкорює тишею, спокоєм і унікальною історією. Він є одним з найдавніших слов'янських міст. Відомо, що ще до IX століття  "місто на річці Уж"  було захищеною  фортецею. Саме завдяки своїй віддаленості від центральної частини України, Ужгород зберіг милу провінційність старого європейського міста, не встиг "обрости" нав'язливою рекламою. Тут на тротуарах не стоять машини в два ряди, а деякі маршрути ще досі не бачили туристів. Саме час відкривати для себе Ужгород.

3. Ужгородський замок
Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода. Ужгородський замок гордовито здіймається над історичним центром міста. Згідно традицій та логіки побудови воєнних укріплень, він розташований на замковій горі та оперезаний ровом. Колись грізна, сьогодні фортеця використовується в якості приміщення краєзнавчого музею, в якому виставленні археологічні експозиції та зібрано повні відомості про географію, тваринний та рослинний світи Закарпатської області. Але найбільшою принадою музею є сама будівля фортеці.
 
4. DinoPark в Берегово - Парк динозаврів та розваг 

Парк розваг ДиноПарк в Берегово не лише має зручну локацію, а ще знаходиться в дуже мальовничому місці. Уявіть, навколо ліс і тут ви бачите велетенського динозавра, що дивиться на вас своїми величезними очима, слідкує поглядом! Таке видовище не залишить байдужими не те що дітей, навіть дорослі взахваті від масштабів парку та якісних деталей продуманих до дрібниць.

Весь парк гарно облаштований для відвідувачів, є доріжки вимощені камінням,  дитячий майданчик, альтанки, скуштувати смачні страви закарпатської кухні.

На виставці представлені 20 динозаври різних періодів та понад 30 експонатів, які розміщені під відкритим небом.

І вони справді немов живі! Парк Живих динозаврів в Берегово здивує вас скульптурами тварин, які не лише гучно гарчать, а ще рухають хвостами, обертають голову, розтулять пащу, а ще вміють кліпати очима. Відчуття просто приголомшливі!

4. Музей "Старе село"

«Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Розташований він між синіми хвилями річки Колочавки та вічнозеленим масивом Чертежика. На його території відтворено село стародавньої Верховини із колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією побуту місцевих жителів. У скансені представлені пам’ятки культури різних часів та різних верств населення як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, мірошники, швеці).

Село "10 музеїв" - музей «Колочавська вузькоколійка», музей «Бункер Штаєра», музей-колиба «Фауна Закарпаття», музей «Радянська школа», музей «Чеська школа», музей «Воїнам - інтернаціоналістам», музей «Лінія Арпаду», музей «Церква Святого Духа».

5. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок 
3 день 

1. Сніданок. Виїзд з готелю

2. Мукачево. Замок Паланок
Головну туристичну атракцію міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку, а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок — непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя.
3. Військово-історичний комплекс "Бункер лінії Арпада"
Бункер Лінії Арпада - найбільший бункер в Україні з часів Другої Світової війни зберігся на Закарпатті у       с. Верхня Грабівниця Воловецького району. Унікальна історична пам'ятка України - майже один кілометр підземних тунелів, побудованих свого часу угорцями для захисту Карпат від військ Радянської Армії.
Лінія Арпада - одна з найбільш могутніх оборонних ліній Другої світової війни, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. Будували її з жовтня 1939 до 1944 року на відрізку 600-700 кілометрів по Карпатському хребту. Лінія Арпада суцільно не будувалася, а складалася з окремих вузлів оборони, які перекривали всі дороги, перевали, переходи через Карпати. Крайні елементи в українських Карпатах: перевал Дукля на заході біля міста Дукля та Яблуницький перевал на сході біля міста Рахів. Завданням Угорської Королівської Армії було побудувати ефективну лінію оборони з мінімальними затратами і в найкоротші терміни.
4. Повернення в м. Волочиськ
Вартість поїздки: 1880 грн
У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

шенборна замок
палац шенборна
закарпаття палац
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія Волочиськ
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська
тур карпати
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
еврика тур