Замки та легенди Закрпаття

07.12 - 09.12
Програма туру:
1-й день: 
1. Виїзд о 05:00 з м. Волочиськ (від бібліотеки)
По дорозі відвідуємо:
2. Tустань – наскельне місто-фортеця
Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного (90%) відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях.
2. Водоспад Шипіт  - одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття. Він причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти, кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
3. Прогулянка на канатно - крісельному витязі на боржавські полонини
5. Поселення в готелі, у номерах зі зручностями
6. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок.
 
2-й день.
Сніданок. Виїзд на екскурсії.
1. Палац Шенборна. Замок Шенборнів,  має так звану астрономічну структуру. Так , кількість вікон у замку відповідає кількості днів у році - 365, 52 кімнати ніби символізують кількість тижнів у році, 12 виходів - 12 місяців. Асоціативний ряд можна продовжувати фактично по кожній деталі палацу.Двері входів та вікна над ними прикрашені вітражами на біблійну тематику. Над будівлею палацу височать 4 башти різної форми , на кожній з яких прикріплений флюгер з вирізаною датою його будівництва - 1890 рік.З замком графів Шенборнів пов'язана велика кількість легенд. Про них Ви дізнєтесь вже у замку........
2. Екскурсія по м. Мукачево
3. Замок Паланок. Древній замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут.
4.  Термальні джерела Косино. Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.
5.Дегустація закарпатських вин.
Гостям пропонуються сухі сорти вин, які виробляються визнаними виноробами Берегівщини, із винних сортів винограду за традиційними технологіями, випробуваними часом. Вино вистоюють у дубових бочках, що придає напою особливого неповторного смаку.
6. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок
3-й день.
1. Сніданок. Виїзд з готелю
2Озеро Синевир
Найбільше і найцікавіше озеро Українських Карпат.  Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 24 м. У його прозорій воді  добре почуваються форель озерна, райдужна та струмкова.
Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око.
3. Реабілітаційний центр Бурого ведмедя
Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир, недалеко від села Колочава. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти.
 
4. Повернення у м. Волочиськ

Вартість туру – 1800 грн. 

У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, обіди.

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

Тел.  0965268298,  0673812923