Замки та легенди Закарпаття

Тури з Волочиська
Програма триденного туру:
1 день
1. Виїзд о 05:00 з м. Волочиськ
2. Наскельне місто-фортеця Тустань
Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях.

3. Карпатський Національний парк «Сколівські бескиди» - Водоспад Кам’янка

Невеликий район у північно-східній частині території Українських Карпат носить назву"Сколівські Бескиди". Своєрідна геоморфологічна будова цього регіону Східних Карпат, складна гідрологічна система, м'який клімат сформували тут унікальні рослинні угруповання. Багатство флори та фауни, без сумніву, перетворює цей куточок Карпат в резерват самобутньої природи.

Водоспад Кам'янка розташований неподалік від мальовничого села з однойменною назвою. Вода спадає з шестиметрової висоти. Хоча вона дещо прохолодна, можна спокійно плавати. І навіть підійти під струмені водоспаду: купання в ньому абсолютно безпечне і комфортне. 

4. Карпатський Національний парк «Сколівські бескиди» - Журавлине озеро

Гірське озеро є унікальною пам’яткою природи і візитівкою села Кам’янка, яке засноване у XVIII столітті. Ніхто не пам’ятає, коли з’явилось саме озеро. Чи то споконвіків тут і було. Утворилося внаслідок провалу частини гірської породи. І впродовж тисячоліть провалля заповнилось рештками дерев, рослинності та води з гірських джерел. Внаслідок постійного процесу гниття органічних решток на дні озера утворюється вуглекислий газ і сірководень. Вода набуває чорного забарвлення. Піднімаючись на поверхню, газ утворює бульбашки.  

5. Поселення у номерах зі зручностями, вечеря, відпочинок
2 день
1. Сніданок

2. Реабілітаційний центр Бурого ведмедя

Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир, недалеко від села Колочава. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти.

3. Долина вовків

Вовки, леви, тигри, бізони, лами та навіть верблюди. Таке товариство можна побачити не в Азії і не Африці, а на Закарпатті. Точніше, в екопарку «Долина вовків». Частина з них сюди потрапили в незадовільному стані. Та їх вигодували та оточили турботою. 

4. Озеро Синевир

Найбільше і найцікавіше озеро Українських Карпат.  Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна -  24 м. У його прозорій воді  добре почуваються форель озерна, райдужна та струмкова.

Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око. 

5. Музей-скансен "Старе Село" у с. Колочава

«Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Розташований він між синіми хвилями річки Колочавки та вічнозеленим масивом Чертежика. На його території відтворено село стародавньої Верховини із колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією побуту місцевих жителів. У скансені представлені пам’ятки культури різних часів та різних верств населення як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, мірошники, швеці).

Село "10 музеїв" - музей «Колочавська вузькоколійка», музей «Бункер Штаєра», музей-колиба «Фауна Закарпаття», музей «Радянська школа», музей «Чеська школа», музей «Воїнам - інтернаціоналістам», музей «Лінія Арпаду», музей «Церква Святого Духа».

5. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок
3 день
1. Сніданок. Виїзд з готелю
2. Водоспад Шипіт
Одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття. Він причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти, кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
3. Прогулянка на канатно-крісельному витязі
2-х місна крісельна канатна дорога довжиною 1650 метрів з фіксованими кріслами - обслуговує туристів високогірного Пилипця круглий рік, доставляючи їх на гору Гемба (полонина Боржава). Дорога в'ється серед гірських хребтів та лісних схилів, через Воловецький перевал, до села Пилипець, де розташований найбільший і мальовничий водопад Карпат - Шипіт. Ви почуєте багато цікавого про ці краї, про водопад, про фестивалі, які проходять в навколишніх селах. 
4. Повернення у м. Волочиськ
Вартість поїздки: 1880 грн
У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
екскурсія для дітей
тустань
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія Волочиськ
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська
тур карпати
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
карпатські краєвиди
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
еврика тур
водоспад похід
водоспад шипіт
водоспад екскурсія
екскурсії підволочиськ
канатна дорога боржавські полонини
боржавські полонини