Замки та легенди Закарпаття

Тури з Волочиська
Програма триденного туру:
1 день
1. Виїзд о 05:00 з м. Волочиськ
2. Водоспад Шипіт
Одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття. Він причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти, кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
3. Прогулянка на канатно-крісельному витязі
2-х місна крісельна канатна дорога довжиною 1650 метрів з фіксованими кріслами - обслуговує туристів високогірного Пилипця круглий рік, доставляючи їх на гору Гемба (полонина Боржава). Дорога в'ється серед гірських хребтів та лісних схилів, через Воловецький перевал, до села Пилипець, де розташований найбільший і мальовничий водопад Карпат - Шипіт. Ви почуєте багато цікавого про ці краї, про водопад, про фестивалі, які проходять в навколишніх селах. 
4. Палац Шенборна
Замок Шенборнів,  має так звану астрономічну структуру. Так, кількість вікон у замку відповідає кількості днів у році - 365, 52 кімнати ніби символізують кількість тижнів у році, 12 виходів - 12 місяців. Асоціативний ряд можна продовжувати фактично по кожній деталі палацу. Двері входів та вікна над ними прикрашені вітражами на біблійну тематику. Над будівлею палацу височать 4 башти різної форми, на кожній з яких прикріплений флюгер з вирізаною датою його будівництва - 1890 рік. З замком графів Шенборнів пов'язана велика кількість легенд.
5. Поселення у номерах зі зручностями, вечеря, відпочинок
2 день
1. Сніданок
2. Ужгородський замок
Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода. Ужгородський замок гордовито здіймається над історичним центром міста. Згідно традицій та логіки побудови воєнних укріплень, він розташований на замковій горі та оперезаний ровом. Колись грізна, сьогодні фортеця використовується в якості приміщення краєзнавчого музею, в якому виставленні археологічні експозиції та зібрано повні відомості про географію, тваринний та рослинний світи Закарпатської області. Але найбільшою принадою музею є сама будівля фортеці.
3.  Фестиваль "Закарпатське Божоле" 23 листопада

Свято молодого вина "Закарпатське Божоле" щорічно проводиться в Ужгороді в середині листопада. Найвідоміші винороби Закарпаття з’їжджаються до обласного центру, щоб представити свої кращі зразки молодого закарпатського вина врожаю поточного року. Зазвичай воно проходить в центрі міста за участю мера Ужгорода, який особисто відкриває першу бочку молодого вина.  Вечірнє дійство супроводжують фаєр-шоу та лицарські бої. Зазвичай фестиваль молодого вина в Ужгороді проводиться в старовинних винних підвалах Ракоці "Совине гніздо".

4. Деца у Нотара - ресторація-музей

Справжній закарпатський колорит, приправлений народним гумором, а на додачу ще й смачна кухня й міцна випивка – ось неповний опис того, заради чого варто побувати у корчмі-музеї «Деца у нотаря». «Деца у нотаря» в Ужгороді – не просто ресторан, це цілий етнографічний комплекс, щиру усмішку у якому викликає майже кожна дрібниця – вивіски, плакати, оригінальна сувенірна продукція та навіть меню. Кожна деталь тут слугує не лише декором, а й створює настрій та розповідає якусь історію. 

5. Термальні води в Берегово

«Жайворонок» - це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого  знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн. Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи та термальної води.

6. Дегустація закарпатських вин
Гостям пропонуються сухі сорти вин, які виробляються визнаними виноробами Берегівщини, із винних сортів винограду за традиційними технологіями, випробуваними часом. Вино вистоюють у дубових бочках, що придає напою особливого неповторного смаку.
7. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок
3 день
1. Сніданок. Виїзд з готелю
2. Замок Паланок
Головну туристичну атракцію міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку, а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок — непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут.
3. Чинадіївський замок "Сент-Міклош" - фортеця любові
Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, містечко Чинадієво розташоване на берегах річки Латориця. Історія цього селища тісно пов'язана з Мукачево, від якого його відділяють лише 12 км. Туристів в Чинадієво привертає можливість доторкнутися до історії, відвідавши старовинну фортецю "Сент-Міклош". Фортеця "Сент-Міклош" була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. І сьогодні в її стінах не тільки проводять екскурсії, а й справляють шлюбні церемонії.
4. Повернення у м. Волочиськ
Вартість поїздки: 1780 грн
У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

водоспад похід
водоспад екскурсія
водоспад шипіт
екскурсії підволочиськ
боржавські полонини
канатна дорога боржавські полонини
гора гимба
карпати похід
вихід в гори
палац шенборна
палац закарпаття
шенборн екскрусія
ужгород замок
замок екскурсія
екскурсія для дітей
шкільна екскурсія
екскурсія для школярів
карпати відпочинок
закарпаття відпочинок
карпатські гори
експозиція музею
тур карпати
тур в карпатські гори
ужгород екскурсія
тур ужгород
собор ужгород
марія-терезія ужгород
деца у нотаря
ресторація-музей
деца у нотаря музей
Екскурсії з Волочиська
ресторація-музей
Виставка музей
сакура ужгород
екскурсії підволочиськ
цвітіння сакури закарпаття
термальні води
жайворонок термальні джерела
термальні води берегово
екскурсія для дітей
дегустація вин
закарпатські вина
замок паланок
паланок мукачево
мукачево екскурсія
чинадієво замок
чинадієво екскурсія
чинадієво  сент-міклош