Закарпатське літо

Програма туру:
1 - й день:
1.Виїзд групи о 05:00 з міста Волочиськ (від бібліотеки)
2. Палац Шенборна. 
«Астрономічний» палац графів Шенборнів, що розташований майже в центрі Закарпатської області, є одним із наймальовничіших серед усіх збережених закарпатських замків. Зведений у 1890 році, палац донині зберігся без суттєвих змін. До нього приїжджає чимало австрійських туристів, нащадки графів Шенборнів, нерідко і дружина останнього зі власників. А ще тут чимало відпочивальників, бо замок нині є одним із корпусів найвідомішого закарпатського курорту!
3. Поселення у номерах зі зручностями
4. Термальні води в Берегово – «ЖАЙВОРОНОК»
«Жайворонок» - це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн. Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи та термальної води.
5.Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок
2 - день.
1. Сніданок. Виїзд на екскурсії з купальним приладдям.
2. Екскурсія по м. Мукачево
3. Замок Паланок в Мукачево. 
Надзвичайно цікаве, колоритне містечко Мукачево розкинулось у самому центрі мальовничого Закарпаття. Тут, на старій 68-метровій горі, яка колись була вулканом, височіє дивовижна фортеця. Держави, імперії, повстання, інтриги та чвари, штурми і облоги – це історія замку Паланок. Величної і неприступної фортеці, яка назавжди залишиться однією з найкрасивіших історико-архітектурних пам`яток Закарпаття.
4. Термальні джерела - відпочинок і оздоровлення Вашого тіла і душі.
Термальна вода комплексу «Термальні води «Косино»  піднімається із свердловини глибиною 1190 метрів, далі, з глибини 90 метрів під землею мінералізована вода температурою 51°C закачується насосом і потрапляє в басейн уже з температурою +41°C. За своїм хімічним складом термальна вода багата на залізо, масова концентрація якого становить 1,62, натрій, калій, фтор, цинк та інші мікроелементи. Кислотно – лужний баланс рН 6,08. А загальна мінералізація води становить 8,5 – 11,00 г/дм3.  За даними бальнеологічного висновку ця вода придатна для зовнішнього застосування захворювань опорно – рухового апарату, серцево – судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин та міліарної систем.На території комплексу «Термальні води «Косино»  розміщено п`ять басейнів, три з них термальні. Всі вони працюють в усі пори року.
5. Дегустація закарпатських вин.
Гостям пропонуються сухі сорти вин, які виробляються визнаними виноробами Берегівщини, із винних сортів винограду за традиційними технологіями, випробуваними часом. Вино вистоюють у дубових бочках, що придає напою особливого неповторного смаку.
6. Повернення до місця проживання. Вечеря. Відпочинок.
 
3 - й день.
1. Сніданок. Виїзд з готелю
2. Водоспад Шипіт - одне з семи чудес України найкрасивіший водоспад Зкарпаття. Він причаровує всіх своєю незвичайною красою. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14 - ти метрової висоти,кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
3. Прогулянка на канатно-крісельному витязі. 
2-х місна крісельна канатна дорога довжиною 1650 метрів з фіксованими кріслами - обслуговує туристів високогірного Пилипця круглий рік, доставляючи їх на гору Гемба ( полонина Боржава ).
4. Повернення у м. Волочиськ
Вартість туру – 1680 грн. 
У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, обіди.

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!