Закарпатське літо

Тури з Волочиська
Програма триденного туру:
1 день
1. Виїзд групи о 05:00 з м.Волочиськ
2. Палац Шенборна
«Астрономічний» палац графів Шенборнів, що розташований майже в центрі Закарпатської області, є одним із наймальовничіших серед усіх збережених закарпатських замків. Зведений у 1890 році, палац донині зберігся без суттєвих змін. До нього приїжджає чимало австрійських туристів, нащадки графів Шенборнів, нерідко і дружина останнього зі власників. А ще тут чимало відпочивальників, бо замок нині є одним із корпусів найвідомішого закарпатського курорту!
3. Поселення у номерах зі зручностями
4. Замок Паланок в Мукачево
Надзвичайно цікаве, колоритне містечко Мукачево розкинулось у самому центрі мальовничого Закарпаття. Тут, на старій 68-метровій горі, яка колись була вулканом, височіє дивовижна фортеця. Держави, імперії, повстання, інтриги та чвари, штурми і облоги – це історія замку Паланок. Величної і неприступної фортеці, яка назавжди залишиться однією з найкрасивіших історико-архітектурних пам`яток Закарпаття.

5. Фестиваль "Варишське пиво" 13 вересня 

Фестиваль "Варишське пиво" організатори називають початком відновлення певних традицій Закарпаття, заснованих ще князем Ференцем Ракоці II, який в 1701 році підписав грамоту про заснування пивоварні в селі Подгерінг (Підгоряни, район Мукачево).

Годувати гостей фестивалю будуть ресторани і шеф-кухарі, які представлять тематичне пивне меню: курячі крильця, баранячі і свинячі ребра, крумплі на шпори, перепілки смажені і копчені, ковбаски, рулька, гурка, свинячі вушка, овочі на грилі, овочі у фритюрі , кнедлики з соусами і гарнірами, тушкована капуста (по-сегединскі), м’ясні нарізки (бастурма, хамон), мариновані закуски (сир Гермелін, ковбаски утопенце), різноманітні сири до пива, рибні та сирні палички, в’ялена, копчена, сушена риба і раки тощо.

6. Термальні води в Берегово

«Жайворонок» - це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн. Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи та термальної води.
7.  Дегустація закарпатських вин
Гостям пропонуються сухі сорти вин, які виробляються визнаними виноробами Берегівщини, із винних сортів винограду за традиційними технологіями, випробуваними часом. Вино вистоюють у дубових бочках, що придає напою особливого неповторного смаку.
8. Поселення у номерах зі зручностями, вечеря, відпочинок
2 день
1. Сніданок. Виїзд на екскурсії з купальним приладдям
2. Ужгородський замок
Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода. Ужгородський замок гордовито здіймається над історичним центром міста. Згідно традицій та логіки побудови воєнних укріплень, він розташований на замковій горі та оперезаний ровом. Колись грізна, сьогодні фортеця використовується в якості приміщення краєзнавчого музею, в якому виставленні археологічні експозиції та зібрано повні відомості про географію, тваринний та рослинний світи Закарпатської області. Але найбільшою принадою музею є сама будівля фортеці.
3. Деца у Нотаря - ресторація-музей
Справжній закарпатський колорит, приправлений народним гумором, а на додачу ще й смачна кухня й міцна випивка – ось неповний опис того, заради чого варто побувати у корчмі-музеї «Деца у нотаря». «Деца у нотаря» в Ужгороді – не просто ресторан, це цілий етнографічний комплекс, щиру усмішку у якому викликає майже кожна дрібниця – вивіски, плакати, оригінальна сувенірна продукція та навіть меню. Кожна деталь тут слугує не лише декором, а й створює настрій та розповідає якусь історію. 
4. Термальні джерела Косино
Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.
5. Дегустація закарпатських вин
6. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок
3 день
1. Сніданок. Виїзд з готелю
2. Термальні води в Берегово – «Жайворонок» 
3. Чинадіївський замок "Сент-Міклош" - фортеця любові
Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, містечко Чинадієво розташоване на берегах річки Латориця. Історія цього селища тісно пов'язана з Мукачево, від якого його відділяють лише 12 км. Туристів в Чинадієво привертає можливість доторкнутися до історії, відвідавши старовинну фортецю "Сент-Міклош". Фортеця "Сент-Міклош" була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. І сьогодні в її стінах не тільки проводять екскурсії, а й справляють шлюбні церемонії.
4. Повернення у м. Волочиськ
Вартість поїздки: 1780 грн
У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

Екскурсії з Волочиська
палац шенборна закарпаття
Еврика Тур
Екскурсія музей
замок мукачево
мукачево екскурсія
жайворонок берегово
термальні джерела берегово
жайворонок термальні води
ужгород екскурсія
замок ужгород
 екскурсія для дітей
екскурсія для школярів
Тури з Хмельницького
екскурсія замок
оглядова екскурсія
екскурсія для школярів
шкільна екскурсія
ужгород музей
експозиція музею ужгород
екскурсія карпати
фото замок
собор ужгород
мрія-терезія ужгород
деца у нотаря
ресторація-музей
музей ужгород
меню ресторація-музей
карпати україна
деца у нотаря екскурсія
косино закарпаття
косино відпочинок
термальні води косино
термальні джерела
косино відпочинок
басейн косино
закарпатські вина
дегустація вин
закарпаття дегустація
берегово екскурсія
термальн води берегово
берегово закарпаття
чинадієво екскурсія
чинадієво замок
чинадієво  сент-міклош
фестиваль сент-міклош
фестиваль чинадієво
срібний татош