Підкори Говерлу

Тури з Волочиська

Похід на Говерлу - це завжди пригода, якою можна пишатися!

Програма 3-денного туру:

1 день

1. Виїзд о 06:00 з міста Волочиськ

2. Поселення в готелі у номерах зі зручностями

3. Буковель – оглядовий підйомник

Буковель – найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м. Сезон триває з кінця листопада до середини/кінця квітня. 2012 року Буковель було визнано найбільш швидкозростаючим гірськолижним курортом світу.

4. Водоспад Гук

Однокаскадний красень, прогулянка до якого напевно стане відмінним способом провести колоритний зимовий або літній день в горах. Дорогою до нього не потрібно відкладати фотоапарати на дно рюкзаків: навколо обов'язково зустрінеться маса зачаровуючих пейзажів Ґорґанського гірського масиву, пологий шлях по асфальтованій дорозі уздовж мальовничої річки Женець зі скельними виступами і височенними смереками над стрімкою водою гірської річки – все це неодмінно потрібно залишити в пам’яті.

5. Підвісний міст над річкою Прут

6. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

2 день

1. Сніданок

2. Похід на Говерлу або озеро Несамовите

Говерла - найвища гора та найвища точка на території Україні. Висота гори складає 2061 м над рівнем моря. Перший туристичний маршрут на Говерлу був прокладений у 1880 році. Сьогодні на вершину гори кожен день здійснюють сходження сотні туристів. 

Необхідне спорядження для походу на Говерлу:

Ноги: трекінгові міцні черевики з товстою неслизькою підошвою (каміння на підйомі слизьке). 2 пари шкарпеток!
Руки: обов`язково рукавиці - на вітрі руки швидко замерзають, а ховати в кишені строго заборонено.
Тіло: легкі спортивні штани, футболка, легка кофта, водонепроникна куртка з капюшоном: внизу та на підйомі буде жарко, на Говерлі - холодно.
Голова: окуляри від сонця та зимова шапка - на Говерлі сильний холодний вітер.
Додатково: маленький рюкзачок з термосом і пляшкою води та для зберігання теплого одягу на підйомі. Також варто взяти плитку шоколаду, горішки, сухофрукти для оперативного поповнення енергією.

Озеро Несамовите

Озеро довжиною 88 метрів, шириною 45 метрів, глибиною 1,5 метри входить до списку одних з найвищих озер за розташуванням. Варто зазначити, що озеро Несамовите льодовикового походження, коли температура повітря опускається нижче нуля вода у озері замерзає. Говорять, що навіть влітку в найспекотніші дні вода не прогрівається. 

3. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

3 день

1. Сніданок, виїзд з бази відпочинку 

2. Скелі Довбуша

Стежка Довбуша в Яремче - це дивовижний художньо-меморіальний комплекс, який починається в заповідному урочищі під назвою «Дрібка». Пролягає представлений комплекс між скелями до «Комора Довбуша», виходячи прямо на хребет Горган Запрутської. Далі стежка веде до вихідної видової точці, роблячи замкнутий круг. Мальовничі скелі на фоні зеленого карпатського лісу, чисте гірське повітря, шикарні краєвиди навколишніх гір та наявність інформаційних щитів про місцевість, зроблять екскурсію неодмінно цікавою на пізнавальною. Як правило, така екскурсія подобається, як дорослим, так і дітям.

3. Вольєри з дикими тваринами 

Вольєрне господарство створене з метою збереження  та  розмноження парнокопитних і дало початок створенню реабілітаційного центру диких тварин. Крім оленя благородного та кабана дикого, які були постійними мешканцями вольєрів, з’явився ще один представник карпатської фауни – козуля європейська. Також облаштовані  секції для інших тварин таких як: фазани: золотий, звичайний, срібний;  голуби: кучерявий, кар’єр, голуб павич; орел-могильник; канюк; кріль європейський; павич звичайний.  Милують око і водоплавні птахи, які оселилися на ставку – качки  та лебеді.

4. Гуцульський сувенірний ринок 

Яремче без сумніву є центром гуцульських ремесл і про це знає кожен. Гуцули – це давня, і водночас цікава етнічна група українців, самобутня культура яких відома далеко за межами України. Місто Яремче пишається тим, що на його території знаходяться чудові сувенірні ринки, де можна знайти найцікавіші дрібниці на довгу і добру пам’ять про Яремче. 

5. Водоспад Пробій 

Пробій – чи не найповноводнійший каскадний водоспад Українських Карпат. Кажуть, раніше висота падіння води тут сягала 25 метрів, проте для сплаву лісу по ріці Прут водоспад підірвали, значно зменшивши його висоту.​ Води Прута спадають вниз з висоти 8 метрів. Більшість карпатських водоспадів можна роздивитись лише з річкових долин, а Пробій — з усіх можливих ракурсів. Наприклад, можна спуститись до самого водоспаду зі сторони ярмарку.

6. Виїзд додому

Пропонуємо ознайомитися із базовим варіантом розміщення туристів під час нашої подорожі в Карпати!

Вартість поїздки: 1530 грн

У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

Екскурсії з Волочиська
карпати похід
екскурсія карпати
буковель підйомник
буковель влітку
буковель відпочинок
озеро буковель
канатна дорога буковель
карпатські праліси
водоспад гук
водоспад карпати
похід водоспад
гук похід
екскурсія водоспад
водоспад карпатські гори
екскурсія карпати
екскурсія для школярів
підвісний міст прут