Карпатське Золоте кільце

Тури з Волочиська

Карпати - це справді казкове місце, згодні?

Програма 3-денного туру:

1 день

1. Виїзд о 06:00 з м.Волочиськ

2. Водоспад Шешори

Одним із найбільш відвіданих місць у селі Шешори є Сріблясті водоспади, або Великий та Малий Гуки. Через село Шешори протікає гірська річка Пістинька, яка є правою притокою знаменитої річки Прут. Саме в самому центрі села, на цій самій річці утворилися два паралельні водограї. Їх висота 3 та 5 метрів. Бурхливі гірські води проклали собі шлях крізь величезні брили пісковиків. Шум водоспаду наскільки голосний, що отримав від місцевих назву «Гук». Інша назва – «Сріблясті водоспади» зумовлена тим, що краплі води виблискуючи на яскравому сонці, створюють враження дорогоцінного каміння.

3. Майстер-клас від народних ремісників-умільців з виготовлення вовняних виробів

Під час майстер-класу Ви ознайомитеся з матеріалами та інструментами для валяння, а також зможете оволодіти основами техніки сухого та мокрого валяння. Прикраси, виготовлені Вами під час майстер-класу стануть чудовим подарунком, зробленим власними руками. Володіючи секретами цього рукоділля, можна створювати оригінальні речі: одяг, аксесуари, вироби для прикрашення будинку, іграшки та багато іншого.

4.  Місце сили Терношорська Лада

Терношорська Лада - це унікальний і живописний наскальний заповідник в Карпатах, а також дохристиянський культовий центр, про що свідчить заокруглені форми каменю - тут вшановували Велику Богиню Матір, пізніше відому у слов'ян як Богиню Ладу. Величезну рукотворну кам’яну скульптуру стародавньої слов’янської богині Лади – Терношорську Ладу – називають восьмим чудом світу. Зріст Лади, яку ще називають богинею-Матір’ю або Великою Матір’ю, досягає 10,4 м, а важить вона 100 тонн. Лада зображена в образі вагітної жінки і уособлює головне жіноче покликання – материнство. У Лади великі, немов, налиті молоком, груди і живіт – символ зародження нового життя.

5. Поселення, вечеря, відпочинок

2 день

1. Сніданок

2. Похід на гору Писаний камінь

Вершина гори Писаний Камінь вкрита смерековим лісом, від вершини до каменів-скель відходить кам’яниста стежка, яка впирається у величезні камені. Писаний Камінь цікавий в плані як історичному, так і в геологічному – виходи складчастих структур на земну поверхню дають уявлення про будову Землі та процеси, що відбуваються в її надрах.

 3. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

3 день

1. Сніданок. Виїзд з готелю

2. Криворівня: хата-музей І.Франка

Перебуваючи в Криворівні в 1901-1914 рр., І. Франко зупинявся в цьому будинку, який належав у той час Василю Якіб'юку, місцевому різьбяру.  У 1953 р. будинок було віддано під музей. Зараз експозиція знаходиться в трьох кімнатах. В одній представлено робочу кімнату письменника, де його відвідували О. Кобилянська, С. Грушевський. Збереглося ліжко, на якому спав Франко, лавка з того часу, годинник, столик, топірець-бартка, який Якіб'юк подарував Франкові, сак для ловлі риби, крісло-розкладачка, на якому відпочивав Коцюбинський.

 3. Музей музичних інструментів

У музеї гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря" Вам розкажуть про походження гуцулів, їх життя, побут, обряди, традиції,  заграють та проведуть майстер клас на різних музичних інструментах. 

4. Музей "Тіні забутих предків у м. Верховина

У цьому приміщенні протягом семи місяців проживав видатний кінорежисер Сергій Параджанов — під час зйомок відомої екранізації твору Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Саме ця колоритна кінострічка принесла митцю міжнародну славу і попав у двадцятку найкращих світових стрічок. Гостював тут також творчий колектив фільму: оператор Юрій Іллєнко, художник Георгій Якутович, актори Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова та інші. 

5. Музей "Галинка-Верховинка" 

Галинка Верховинка - поетеса, збирачка народного фольклору і гуцульської старовини. Присвятила своє життя і творчість рідному краю. Садиба-музей пані Галинки розташована у селі Ільці, поруч з Верховиною. 

6. Повернення у м. Волочиськ

Вартість поїздки: 1650грн

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту
У вартість не входить: вхідні квитки, послуги екскурсовода-провідника, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

ЗАМОВЛЯЙТЕ ТУР! РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ! 

шешори водоспад
водоспад похід
водоспад екскурсія
майстер-класи
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
косів ремісники
ліжникарство
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
похід в карпати
писаний камінь
похід на гору
франко криворівня
музей франка
карпати музей
музей музичних інструментів
музей верховина
приватний музей
музей параджанова
Екскурсії з Волочиська
тіні забутих предків
галинка-верховинка
музей верховина
екскурсія верховина