Карпатське Золоте кільце

Карпати - це справді казкове місце, згодні?
Програма 3-денного туру:
1 день
1. Виїзд о 06:00 з м.Волочиськ
2. Коломия
Коломия – одне з найцікавіших, найкрасивіших і найзатишніших міст у Західній Україні. Ходити вулицями міста дуже приємно і цікаво, тому що тут збереглася неабияка кількість цінних зразків австро-угорської архітектури.
3. Музей "Писанка"
Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м стала візитівкою Коломиї. Це єдиний у світі музей писанкового розпису, що приваблює відвідувачів з усіх країн… Зараз музей володіє колекцією, що налічує понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України, а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції та Індії.
4. Музей «Гуцульщина і Покуття»
Перший український громадський музей в Західній Україні який запрошує заглянути у дзеркало віків, щоб побачити там обличчя століть наших предків, аби набратися у них мудрості на прийдешні віки. Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття - один із найстаріших і найвідоміших в Україні музеїв, колекція якого має понад 22 000 експонатів від періоду трипільської культури й до сьогодення.
5. Водоспад Шешори
Одним із найбільш відвіданих місць у селі Шешори є Сріблясті водоспади, або Великий та Малий Гуки. Через село Шешори протікає гірська річка Пістинька, яка є правою притокою знаменитої річки Прут. Саме в самому центрі села, на цій самій річці утворилися два паралельні водограї. Їх висота 3 та 5 метрів. Бурхливі гірські води проклали собі шлях крізь величезні брили пісковиків. Шум водоспаду наскільки голосний, що отримав від місцевих назву «Гук». Інша назва – «Сріблясті водоспади» зумовлена тим, що краплі води виблискуючи на яскравому сонці, створюють враження дорогоцінного каміння.
6. Поселення, вечеря, відпочинок
2 день
1. Сніданок
2. Похід на гору Писаний камінь
Вершина гори Писаний Камінь вкрита смерековим лісом, від вершини до каменів-скель відходить кам’яниста стежка, яка впирається у величезні камені. Писаний Камінь цікавий в плані як історичному, так і в геологічному – виходи складчастих структур на земну поверхню дають уявлення про будову Землі та процеси, що відбуваються в її надрах.
3. Майстер-класи від народних майстрів-ремісників
4. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок
3 день
1. Сніданок. Виїзд з готелю
2. Криворівня: хата-музей І.Франка
Перебуваючи в Криворівні в 1901-1914 рр., І. Франко зупинявся в цьому будинку, який належав у той час Василю Якіб'юку, місцевому різьбяру. У 1953 р. будинок було віддано під музей. Зараз експозиція знаходиться в трьох кімнатах. В одній представлено робочу кімнату письменника, де його відвідували О. Кобилянська, С. Грушевський. Збереглося ліжко, на якому спав Франко, лавка з того часу, годинник, столик, топірець-бартка, який Якіб'юк подарував Франкові, сак для ловлі риби, крісло-розкладачка, на якому відпочивав Коцюбинський.
3. Музей "Тіні забутих предків у м. Верховина
У цьому приміщенні протягом семи місяців проживав видатний кінорежисер Сергій Параджанов — під час зйомок відомої екранізації твору Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Саме ця колоритна кінострічка принесла митцю міжнародну славу і попав у двадцятку найкращих світових стрічок. Гостював тут також творчий колектив фільму: оператор Юрій Іллєнко, художник Георгій Якутович, актори Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова та інші.
2. Музей мольфарства, або гуцульської магії
Експозиція створена для презентації місцевих традицій та діяльності гуцульських чародіїв — мольфарів, знахарів тощо. Зокрема експонується інвентар, який використовують цілителі для створення зілля чи замовляння, щоби допомогти людям. У музеї можна ознайомитися з практикою двох найсильніших мольфарів — Андрія Атаманюка (Ґоя) та Михайла Нечая.
3. Музей музичних інструментів
У музеї гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря" Вам розкажуть про походження гуцулів, їх життя, побут, обряди, традиції, заграють та проведуть майстер клас на різних музичних інструментах.
4. Музей "Галинка-Верховинка"
Галинка Верховинка - поетеса, збирачка народного фольклору і гуцульської старовини. Присвятила своє життя і творчість рідному краю. Садиба-музей пані Галинки розташована у селі Ільці, поруч з Верховиною.
5. Приватна Броварня
6. Повернення у м. Волочиськ
Вартість поїздки: 1450 грн
У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту
У вартість не входить: вхідні квитки, послуги екскурсовода-провідника, особисті витрати, обіди
Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок
ЗАМОВЛЯЙТЕ ТУР! РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!