Карпатське Золоте кільце

Тури з Волочиська

Карпати - це справді казкове місце, згодні?

Програма 3-денного туру:

1 день

1. Виїзд о 06:00 з м.Волочиськ

2. Коломия

Коломия – одне з найцікавіших, найкрасивіших і найзатишніших міст у Західній Україні. Ходити вулицями міста дуже приємно і цікаво, тому що тут збереглася неабияка кількість цінних зразків австро-угорської архітектури.

3. Музей "Писанка"

Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м стала візитівкою Коломиї. Це єдиний у світі музей писанкового розпису, що приваблює відвідувачів з усіх країн… Зараз музей володіє колекцією, що налічує понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України, а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції та Індії.

4. Музей «Гуцульщина і Покуття» 

Перший український громадський музей в Західній Україні  який запрошує заглянути у дзеркало віків, щоб побачити там обличчя століть наших предків, аби набратися у них мудрості на прийдешні віки. Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття - один із найстаріших і найвідоміших в Україні музеїв, колекція якого має понад 22 000 експонатів від періоду трипільської культури й до сьогодення. 

5. Водоспад Шешори

Одним із найбільш відвіданих місць у селі Шешори є Сріблясті водоспади, або Великий та Малий Гуки. Через село Шешори протікає гірська річка Пістинька, яка є правою притокою знаменитої річки Прут. Саме в самому центрі села, на цій самій річці утворилися два паралельні водограї. Їх висота 3 та 5 метрів. Бурхливі гірські води проклали собі шлях крізь величезні брили пісковиків. Шум водоспаду наскільки голосний, що отримав від місцевих назву «Гук». Інша назва – «Сріблясті водоспади» зумовлена тим, що краплі води виблискуючи на яскравому сонці, створюють враження дорогоцінного каміння.

6. Поселення, вечеря, відпочинок

​2 день

1. Сніданок

2. Похід на гору Писаний камінь

Вершина гори Писаний Камінь вкрита смерековим лісом, від вершини до каменів-скель відходить кам’яниста стежка, яка впирається у величезні камені. Писаний Камінь цікавий в плані як історичному, так і в геологічному – виходи складчастих структур на земну поверхню дають уявлення про будову Землі та процеси, що відбуваються в її надрах.

3. Майстер-класи від народних майстрів-ремісників

4. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

3 день

1. Сніданок. Виїзд з готелю

2. Криворівня: хата-музей І.Франка

Перебуваючи в Криворівні в 1901-1914 рр., І. Франко зупинявся в цьому будинку, який належав у той час Василю Якіб'юку, місцевому різьбяру.  У 1953 р. будинок було віддано під музей. Зараз експозиція знаходиться в трьох кімнатах. В одній представлено робочу кімнату письменника, де його відвідували О. Кобилянська, С. Грушевський. Збереглося ліжко, на якому спав Франко, лавка з того часу, годинник, столик, топірець-бартка, який Якіб'юк подарував Франкові, сак для ловлі риби, крісло-розкладачка, на якому відпочивав Коцюбинський.

3. Музей "Тіні забутих предків у м. Верховина

У цьому приміщенні протягом семи місяців проживав видатний кінорежисер Сергій Параджанов — під час зйомок відомої екранізації твору Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Саме ця колоритна кінострічка принесла митцю міжнародну славу і попав у двадцятку найкращих світових стрічок. Гостював тут також творчий колектив фільму: оператор Юрій Іллєнко, художник Георгій Якутович, актори Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова та інші. 

2. Музей мольфарства, або гуцульської магії

Експозиція створена для презентації місцевих традицій та діяльності гуцульських чародіїв — мольфарів, знахарів тощо. Зокрема експонується інвентар, який використовують цілителі для створення зілля чи замовляння, щоби допомогти людям. У музеї можна ознайомитися з практикою двох найсильніших мольфарів — Андрія Атаманюка (Ґоя) та Михайла Нечая.

3. Музей музичних інструментів

У музеї гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря" Вам розкажуть про походження гуцулів, їх життя, побут, обряди, традиції,  заграють та проведуть майстер клас на різних музичних інструментах. 

4. Музей "Галинка-Верховинка" 

Галинка Верховинка - поетеса, збирачка народного фольклору і гуцульської старовини. Присвятила своє життя і творчість рідному краю. Садиба-музей пані Галинки розташована у селі Ільці, поруч з Верховиною.

5. Приватна Броварня

6. Повернення у м. Волочиськ

Вартість поїздки: 1480 грн

У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту
У вартість не входить: вхідні квитки, послуги екскурсовода-провідника, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

ЗАМОВЛЯЙТЕ ТУР! РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ! 

Екскурсії з Волочиська
писанки
коломия музей
музей екскурсія
коломия екскурсія
писанки музей
великдень
писанки великдень
пасха писанки
Екскурсія для дітей
екскурсія для школярів
шкільні екскурсії
гуцульщина музей
покутя музей
коломия музей
шешори водоспад
водоспад похід
водоспад екскурсія
писаний камінь
похід на гору
похід в карпати
майстер-класи
косів ремісники
ліжникарство
франко криворівня
музей франка
карпати музей
верховина музей
гуцульська магія
музей магії
Екскурсії з Волочиська
музей параджанова
тіні забутих предків
музей музичних інструментів
музей верховина
приватний музей
галинка-верховинка
музей верховина
екскурсія верховина