Різнобарв`я Закарпаття

Тури з Волочиська
Програма триденного туру:
1 день
1. Виїзд групи о 05:00 з м. Волочиськ 
2.Тустань - наскельне місто-фортеця

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях. Засніжені вершини Бескидів, гірська фортеця, ріки та потоки, незаймана природа, чисте повітря чекають на Вас!

3. Водоспад Шипіт

Одне з семи чудес України - найкрасивіший водоспад Зкарпаття. Він причаровує всіх своєю незвичайною красою. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14 - ти метрової висоти,кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

4. Прогулянка на канатно-крісельному витязі

2-х місна крісельна канатна дорога довжиною 1650 метрів з фіксованими кріслами - обслуговує туристів високогірного Пилипця круглий рік, доставляючи їх на гору Гемба (полонина Боржава). Дорога в'ється серед гірських хребтів та лісних схилів, через Воловецький перевал, до села Пилипець, де розташований найбільший і мальовничий водопад Карпат - Шипіт. Ви почуєте багато цікавого про ці краї, про водопад, про фестивалі, які проходять в навколишніх селах. 

5. Поселення у номерах зі зручностями, вечеря, відпочинок

2 день

1. Сніданок
 
4. Буйволина ферма

Єдина в Україні буйволина ферма "Карпатський буйвіл" відновлює популяцію цих дивовижних тварин. Безпосередньо на фермі розміщений невеликий переробний цех, де з дуже рідкісного і корисного молока виготовляють різні еко-продукти. Гордістю ж є справжня Mozzarela do Bufala. Відвідавши ферму Вас познайомлять з карпатським буйволами, проведуть цікаву екскурсію, а на дегустації продемонструють весь асортимент сирів, які можна буде придбати.

5. Страусина ферма

Аби подивитися на екзотичних страусів не обов’язково їхати аж до Африки. Понад сотня пернатих птахів перекочували з Намібії у 2002 році та й донині живуть на Закарпатті.  Найбільше дивовижним птахам радіють діти – «велетенські кури» викликають чимало запитань у малечі. У миттєвій боротьбі між страхом перед розмірами страуса та дитячою цікавістю нарешті перемагає останнє. Захоплені вигуки та сміх лунають звідусіль. Тепер від можливості самим погодувати птахів не відмовляється ніхто.

6. Равликова ферма

Нова атракція - равликова ферму на Ранчо Хайленд, що на Закарпатті. До ваших послуг гастрономічна насолода -  дегустація равликів, равликової ікри, вина, настоянок, бринзи. 

7. Заповідник оленя плямистого

Одним із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття є єдина в Україні ферма плямистих оленів у селі Іза. Рідкісні олені з’явились на фермі ще у радянські часи. Основна мета вирощування цих тварин – пантокрин –лікарська речовина, добута із рогів. Її застосовують при перевтомі, неврастенії, неврозах, слабкому серцевому м'язі, гіпотонії, для підвищення працездатності. У той час справа була надзвичайно прибутковою та давала великі гроші. Та в незалежній Україні сировина значно подешевшала – і оленячу ферму зробили туристичним об’єктом. Подивитися на понад 150 плямистих тварин їдуть численні туристи. Головне прихопити із собою побільше сухариків та хліба – улюблених ласощів тварин. Через огорожу гості ферми годують тварин.

8. Вулиця - ринок лозоплетіння в с.Іза

Популярний серед усіх туристів, подорожуючих сувенірний ринок, де торгують виробами з лози. Село Іза знане як центр лозоплетіння ще починаючи з XIX століття. Зараз під відкритим небом вздовж вулиці торгують цілий рік. На містках біля хат викладені на продаж стільці, кошики, столики, крісла, шафи, етажерки, будиночки для кошенят, ящики, абажури, вази, тарілки, блюда та шкатулки та ін.

9. Термальні джерела "Велятино"

Історія “Теплих вод” налічує уже понад 2 десятиліття, ще в 1990 році коштами колгоспу, на базі термального джерела під горою Олексинець,  збудовано (профілакторій) туристичний комплекс “Теплі води”.  Який відразу почав користуватися неабиякою популярністю серед місцевого населення. Лікувальні властивості джерела були настільки вражаючими, що сюди починають з'їжджатися люди не тільки з району та області а й з усієї України та навіть із закордону.

10. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок (шашлик по бажанню, сауна по замовленню)

3 день

1. Сніданок, виїзд з готелю

2. Озеро Синевир

Найбільше і найцікавіше озеро Українських Карпат.  Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна -  24 м. У його прозорій воді  добре почуваються форель озерна, райдужна та струмкова.

Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око.

3. Реабілітаційний центр Бурого ведмедя

Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир, недалеко від села Колочава. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти.

4. Долина вовків

Вовки, леви, тигри, бізони, лами та навіть верблюди. Таке товариство можна побачити не в Азії і не Африці, а на Закарпатті. Точніше, в екопарку «Долина вовків». Частина з них сюди потрапили в незадовільному стані. Та їх вигодували та оточили турботою. 

5. Повернення у м. Волочиськ

Вартість поїздки: 1980 грн

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, особисті витрати, обіди
Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок
Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!
тустань екскурсія
музей тустань
місто-фортеця
наскельне місто тустань
екскурсії волочиськ
Екскурсія карпати
екскурсія закарпаття
тустань тур
тур карпати
тур закарпаття
музей екскурсія для дітей
екскурсії для дітей
шкільні екскурсії
екскурсії підволочиськ
карпати відпочинок
закарпаття відпочинок
подорож карпати
подорож закарпаття
тустань влітку
тустань взимку
я люблю тустань
шипіт похід
водоспат карпати
водоспад екскурсія
боржавські полонини
канатна дорога боржава
крісельний витяг
гимба екскурсія
похід гимба
еврика тур
буйволи ферма
закарпаття ферма
ферма екскурсія
страуси ферма
ферма закарпаття
екскурсія для школярів
вулиця-ринок іза
лозоплетіння закарпаття
вироби з лози сувеніри
велятино закарпаття
термальні води велятино
термальні басейни закарпаття
синевир екскурсія
синевир похід
озеро карпати
центр бурого ведмедя
екскурсії волочиськ
водоспад в карпатах