Гуцульські перлини

Триденний тур Карпатськими горами - це чудова нагода гарно провести час та помилуватися неймовірними пейзажами!
Програма туру:
1 день
1. Виїзд о 06:00 з міста Волочиськ (від бібліотеки)
2. Поселення в готелі у номерах зі зручностями
3. Буковель – оглядовий підйомник. Озеро Молодості​
Гірські області України з кожним роком покращують інфраструктуру туристичних об’єктів, збільшуючи, тим самим, наплив відпочиваючих і сприяючи розвитку всього регіону. Штучне озеро в Буковелі може пишатися справжнім обладнаним пляжем довжиною більше 2 км. Відпочиваючі можуть розраховувати на комфортне проведення часу з шезлонгами і парасольками. Любителям річного активного відпочинку припаде до смаку прокат катамаранів, водних лиж, гідроциклів. Бажають зануритися з аквалангом зможуть займатися дайвінгом під наглядом досвідчених інструкторів.
4. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок
2 день
1. Сніданок
2. Похід на гору Хом’як
Гора Хом'як - одна з типових локацій для одноденного маршруту. Щоб простіше пояснити всю "простоту" підйому на Хом'як в теплу пору року скажемо наступне: на вершину сміливо ходять сім'ї з малолітніми дітьми, під горою на полонині Хом'як, часто розташовані намети тих, хто піднявся трохи вище для святкування дня народження або заради будь-якого іншого приводу.
3 день
1. Сніданок, виїзд з бази відпочинку 
2. Скелі Довбуша
Стежка Довбуша в Яремче - це дивовижний художньо-меморіальний комплекс, який починається в заповідному урочищі під назвою «Дрібка». Пролягає представлений комплекс між скелями до «Комора Довбуша», виходячи прямо на хребет Горган Запрутської. Далі стежка веде до вихідної видової точці, роблячи замкнутий круг. Мальовничі скелі на фоні зеленого карпатського лісу, чисте гірське повітря, шикарні краєвиди навколишніх гір та наявність інформаційних щитів про місцевість, зроблять екскурсію неодмінно цікавою на пізнавальною. Як правило, така екскурсія подобається, як дорослим, так і дітям.
3. Вольєри з дикими тваринами 
Вольєрне господарство створене з метою збереження  та  розмноження парнокопитних і дало початок створенню реабілітаційного центру диких тварин. Крім оленя благородного та кабана дикого, які були постійними мешканцями вольєрів, з’явився ще один представник карпатської фауни – козуля європейська. Також облаштовані  секції для інших тварин таких як: фазани: золотий, звичайний, срібний;  голуби: кучерявий, кар’єр, голуб павич; орел-могильник; канюк; кріль європейський; павич звичайний.  Милують око і водоплавні птахи, які оселилися на ставку – качки  та лебеді.
4. Гуцульський сувенірний ринок 
Яремче без сумніву є центром гуцульських ремесл і про це знає кожен. Гуцули – це давня, і  водночас цікава етнічна група українців, самобутня культура яких відома далеко за межами України. Місто Яремче пишається тим, що на його території знаходяться чудові сувенірні ринки, де можна знайти найцікавіші дрібниці на довгу і добру пам’ять про Яремче. 
5. Водоспад Пробій 
6. Виїзд у м. Волочиськ
У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту
У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, обіди
Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок
Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!