Гуцульські перлини

Тури з Волочиська
Триденний тур Карпатськими горами - це чудова нагода гарно провести час та помилуватися неймовірними пейзажами!
Програма 3-денного туру:
1 день
1. Виїзд о 06:00 з міста Волочиськ
2. Поселення в готелі у номерах зі зручностями
3. Буковель – оглядовий підйомник
Гірські області України з кожним роком покращують інфраструктуру туристичних об’єктів, збільшуючи, тим самим, наплив відпочиваючих і сприяючи розвитку всього регіону. Штучне озеро в Буковелі може пишатися справжнім обладнаним пляжем довжиною більше 2 км. Відпочиваючі можуть розраховувати на комфортне проведення часу з шезлонгами і парасольками. Любителям річного активного відпочинку припаде до смаку прокат катамаранів, водних лиж, гідроциклів. Бажають зануритися з аквалангом зможуть займатися дайвінгом під наглядом досвідчених інструкторів.

4. Водоспад Гук

Однокаскадний красень, прогулянка до якого напевно стане відмінним способом провести колоритний зимовий або літній день в горах. Дорогою до нього не потрібно відкладати фотоапарати на дно рюкзаків: навколо обов'язково зустрінеться маса зачаровуючих пейзажів Ґорґанського гірського масиву, пологий шлях по асфальтованій дорозі уздовж мальовничої річки Женець зі скельними виступами і височенними смереками над стрімкою водою гірської річки – все це неодмінно потрібно залишити в пам’яті.

5. Підвісний міст над річкою Прут

6. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

2 день

1. Сніданок

2. Похід на гору Хом’як
Гора Хом'як - одна з типових локацій для одноденного маршруту. Щоб простіше пояснити всю "простоту" підйому на Хом'як в теплу пору року скажемо наступне: на вершину сміливо ходять сім'ї з малолітніми дітьми, під горою на полонині Хом'як, часто розташовані намети тих, хто піднявся трохи вище для святкування дня народження або заради будь-якого іншого приводу.
3. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок
3 день
1. Сніданок, виїзд з бази відпочинку 
2. Скелі Довбуша
Стежка Довбуша в Яремче - це дивовижний художньо-меморіальний комплекс, який починається в заповідному урочищі під назвою «Дрібка». Пролягає представлений комплекс між скелями до «Комора Довбуша», виходячи прямо на хребет Горган Запрутської. Далі стежка веде до вихідної видової точці, роблячи замкнутий круг. Мальовничі скелі на фоні зеленого карпатського лісу, чисте гірське повітря, шикарні краєвиди навколишніх гір та наявність інформаційних щитів про місцевість, зроблять екскурсію неодмінно цікавою на пізнавальною. Як правило, така екскурсія подобається, як дорослим, так і дітям.
3. Вольєри з дикими тваринами 
Вольєрне господарство створене з метою збереження  та  розмноження парнокопитних і дало початок створенню реабілітаційного центру диких тварин. Крім оленя благородного та кабана дикого, які були постійними мешканцями вольєрів, з’явився ще один представник карпатської фауни – козуля європейська. Також облаштовані  секції для інших тварин таких як: фазани: золотий, звичайний, срібний;  голуби: кучерявий, кар’єр, голуб павич; орел-могильник; канюк; кріль європейський; павич звичайний.  Милують око і водоплавні птахи, які оселилися на ставку – качки  та лебеді.
4. Гуцульський сувенірний ринок 
Яремче без сумніву є центром гуцульських ремесл і про це знає кожен. Гуцули – це давня, і  водночас цікава етнічна група українців, самобутня культура яких відома далеко за межами України. Місто Яремче пишається тим, що на його території знаходяться чудові сувенірні ринки, де можна знайти найцікавіші дрібниці на довгу і добру пам’ять про Яремче. 
5. Водоспад Пробій 
Пробій – чи не найповноводнійший каскадний водоспад Українських Карпат. Кажуть, раніше висота падіння води тут сягала 25 метрів, проте для сплаву лісу по ріці Прут водоспад підірвали, значно зменшивши його висоту.​ Води Прута спадають вниз з висоти 8 метрів. Більшість карпатських водоспадів можна роздивитись лише з річкових долин, а Пробій — з усіх можливих ракурсів. Наприклад, можна спуститись до самого водоспаду зі сторони ярмарку.
6. Виїзд у м. Волочиськ
Пропонуємо ознайомитися із базовим варіантом розміщення туристів під час нашої подорожі в Карпати!
Вартість поїздки: 1480 грн
У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту
У вартість не входить: вхідні квитки, послуги екскурсовода-провідника, особисті витрати, обіди
Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок
Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!