Львів Різдвяний

Поїздка у Львів – це мрія кожного українця, який цінує свою країну з її звичаями, пам′ятками та незвичайною історією. Місто Лева – це ніби унікальна окрема країна, де водночас гамірно та затишно, всюди пахне кавою і почуваєшся як вдома. Така гостинність відчувається від місцевих жителів, які просто кохають своє місто.
А ще, Різдво у Львові – це справжня казка, до якої може потрапити кожен! Адже Львів – це місто, яке поєднало у собі східні та західні традиції святкування Різдва. У місті Лева дзвони провіщають про народження Христа ще 25 грудня, коли святкові літургії розпочинаються у католицьких костелах. А у січні день народження Ісуса святкують вже православні. Тож у цей період місто наповнюється охочими долучитися до традицій святкування Різдва у Львові.
Нудно тут не буде нікому, адже місто Лева настільки багатогранне, що заняття до вподоби знайде тут кожен. Відвідини храмів, різдвяних шопок, ярмарку, ковзанки, ресторанів, кав’ярень, екскурсій і багато-багато ще чого.
Близькість до західноєвропейських країн навчила львів’ян починати святковий новорічно-різдвяний період вже на початку грудня. Різдвяний ярмарок розгортається на вулицях міста Лева 10 грудня.
Серед товарів представлено: новорічні сувеніри, традиційні вироби з кераміки, лляні речі, авторські роботи художників. Окрім того, кожен охочий може скуштувати різних смаколиків, пампушків, меду, глінтвейну, вареників та гарячого шоколаду!
Кожне місто щасливе настільки, наскільки часто усміхаються його мешканці. Ми всі чекаємо народження Ісуса як одне з найсвітліших і найдушевніших свят. Зараз Львів відновлює давні різдвяні традиції. Львів’яни поступово впроваджують такі добрі правила, які були ще на початку XX століття. Цей ярмарок покликаний стати традиційним місцем зустрічі львів'ян та гостей міста напередодні Різдва!