Гуцульський релакс

07.09 - 09.09

Програма туру:

1 день

Виїзд о 06:00 з міста Волочиськ (від бібліотеки)

 • Манявський скит

Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир, названий в історії Українським Афоном, твердиня православ’я.
Перші згадки про заснування обителі сягають кінця ХІІІ століття і пов’язані з ченцями Іоаникієм і Пахомієм. Після спустошення Києво-Печерського монастиря монголо-татарами, ці два іноки прийшли в Карпатські гори, де і заснували новий монастир.
Згадку про заснування монастиря в ХІІІ столітті ми знаходимо у спогадах Івана Франка, який засвідчує, що Захар Беркут – герой Тухольки, три роки провів у монастирі. Сюди до старців неодноразово приходив князь Данило Галицький за розрадою і благословенням. Кілька століть назад татари напали на монастир, зруйнувавши його вщент.
Понад півтора століття Скит ревно охороняв православну віру і залишився єдиним її оплотом в Західній Україні, не приєднавшись до унії.
 • Манявський водоспад

Манявський водоспад є одним із найбільших серед водоспадів України. Це вражаюче чудо Карпат розмістилось в гірській ущелині. Манявський водоспад є каскадним. Спадаючи вода розділяється на дві частини: права частина вузька, а ліва — ширша. Незабутній для туристів є купання в підніжжі водоспаду у невеличкому озерці, відчуваючи над собою струмені крижаної води. Природа навколо Манявського водоспаду є також неповторною — густі зарослі папороті та моху, котрі добавляють особливого колориту цій місцевості. Довкола ростуть віковічні ялини, які роблять повітря надзвичайно чистим та свіжим. Завдяки ялинам промені сонця не повністю поступають до водоспаду, що утворює влітку дивовижний затишок.

 • Блажений камінь

Тут ченцям Скита з'являлася сама Цариця Небесна, тому в народі він називається «Блаженний камінь», який знаходиться на відстані 380 метрів від виїзної брами монастиря.
Камінь-брила із гротом нагадує велетенський горган з отвором. З цієї брили віками витікала вода, яка зникла в час закриття монастиря і так само чудесно з'явилася коли монастир відродився знову. Були неодноразові випадки зцілення цією святою водою. За свідченням ченців від води з «Блаженного каменя» видужала дівчина, яка хворіла на виразку шкіри, також від чудодійної води в час хрещення отримав зцілення п'ятнадцятилітній хлопчик, який від народження пересувався на інвалідній колясці і багато інших. Вода допомагає відновлювати зір очей і зцілює хвороби костей.
 • Поселення, вечеря, відпочинок

2 день

 • Сніданок 
 • Скелі Довбуша

Стежка Довбуша в Яремче - це дивовижний художньо-меморіальний комплекс, який починається в заповідному урочищі під назвою «Дрібка». Пролягає представлений комплекс між скелями до «Комора Довбуша», виходячи прямо на хребет Горган Запрутської. Далі стежка веде до вихідної видової точці, роблячи замкнутий круг. Мальовничі скелі на фоні зеленого карпатського лісу, чисте гірське повітря, шикарні краєвиди навколишніх гір та наявність інформаційних щитів про місцевість, зроблять екскурсію неодмінно цікавою на пізнавальною. Як правило, така екскурсія подобається, як дорослим, так і дітям.

 • Похід на Маковицю

Гора Маковиця – одна з найвищих вершин в околиці Яремче, її видно ще з сіл Дора та Микуличин. Сама гора відносно невисока – заввишки всього 984 м, але за хорошої видимості з неї добре проглядаються хребет Явірник, вершини Хом’як, Синяк і Довбушанка (Добошанка), а також Говерла з Петросом на південному заході. На самій верхівці гори встановлено металевий хрест і вказівники: до м. Яремче звідси 3,5 км (година і 15 хвилин ходу), стільки ж і до с.Дора, а до Скель Довбуша – 4,5 км (1 год 45 хв ходу).

 • Водоспад "Дівочі сльози"

Затишний карпатський водоспад. Низький, зате повноводний і мальовничий.Розташований на ріці Жонка, у мальовничій місцині. Довкола — буковий ліс, що поступово повзе на карпатські крутосхили, а ще — порослі мохом скелі, які подекуди, здається, тримає від падіння в прірву тільки туго сплетене коріння дерев. Природна гармонія — не інакше!

 • Повернення до готелю, вечеря, відпочинок

3 день

 • Буковель – оглядовий підйомник.

Буковель – найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м. Сезон триває з кінця листопада до середини/кінця квітня. 2012 року Буковель було визнано найбільш швидкозростаючим гірськолижним курортом світу.

 • Гуцульський сувенірний ринок 

Яремче без сумніву є центром гуцульських ремесл і про це знає кожен. Гуцули – це давня, і  водночас цікава етнічна група українців, самобутня культура яких відома далеко за межами України. Місто Яремче пишається тим, що на його території знаходяться чудові сувенірні ринки, де можна знайти найцікавіші дрібниці на довгу і добру пам’ять про Яремче. 

 • Водоспад Пробій 
 • Виїзд додому.

Вартість туру – 1450 грн.

У вартість входить: проїзд, проживання, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, обіди.

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

тел. 0673812923; 0965268298