У гості до Святого Миколая

Тури з Волочиська

Розпочинаємо свою подорож із нового інтерактивного музею музичних інструментів – та із отриманим позитивним настроєм завітайте у гості до Святого Миколая, де Ви та Ваші дітки матимете унікальну можливість передати листа із своїми найзаповітнішими побажаннями. Будьте певні, що всі вони обов`язково перетворяться в реальність!

Програма туру:

1. Інтерактивний музей музичних інструментів «Камертон»

На Тернопільщині діє унікальний інтерактивний музей «Камертон». У музеї діє експозиція музичних інструментів від найдавніших до сучасних, на яких кожен охочий може зіграти і стати співучасником імпровізованого концерту, відгадати мелодію.

Усі «експонати» — понад 200 музичних інструментів із 90 країн світу можна випробувати у дії. А подивитися-послухати тут є що: «шаманські» африканські барабани та невеличке ручне піаніно – калімба, єгипетська арфа, вірменський дудук (його музика визнана шедевром Всесвітньої нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО), бразильський берембао,  німецький бандонеон, інструмент австралійських аборигенів діджеріду і навіть… тибетська співаюча чаша! 

2. Музей «Гуцульщина і Покуття» або Музей писанкового розпису (на вибір групи)

Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття - один із найстаріших і найвідоміших в Україні музеїв, колекція якого має понад 22 000 експонатів від періоду трипільської культури й до сьогодення. 

Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м стала візитівкою Коломиї. Це єдиний у світі музей писанкового розпису, що приваблює відвідувачів з усіх країн… Зараз музей володіє колекцією, що налічує понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України, а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції та Індії.

3. Водоспад у с. Шешори

Одним із найбільш відвіданих місць у селі Шешори є Сріблясті водоспади, або Великий та Малий Гуки. Через село Шешори протікає гірська річка Пістинька, яка є правою притокою знаменитої річки Прут. Саме в самому центрі села, на цій самій річці утворилися два паралельні водограї. Їх висота 3 та 5 метрів. Бурхливі гірські води проклали собі шлях крізь величезні брили пісковиків. Шум водоспаду наскільки голосний, що отримав від місцевих назву «Гук». Інша назва – «Сріблясті водоспади» зумовлена тим, що краплі води виблискуючи на яскравому сонці, створюють враження дорогоцінного каміння.

4. Резиденція Святого Миколая у с. Пістинь

У 2006 році на день Миколая відкрив свої двері для маленьких відвідувачів та їхніх батьків дерев’яний будиночок комплексу «Маєток Святого Миколая», котрий був збудований в оригінальному гуцульському стилі. Дотепер у ньому знаходиться світлиця Святого Миколая та його робочий кабінет, де він приймає гостей, працює разом зі своїми помічниками та переглядає листи дітлахів.

Крім цього, у Маєтку Святого Миколая проводяться майстер класи, функціонує кімната-музей новорічно-різдвяної іграшки, де можна побачити також різноманітні святкові листівки, різнобарвні ліхтарики та ін. Юні відвідувачі можуть роздивитися іграшкових Санта Клаусів та Дідів Морозів, для котрих тут відведена ціла окрема полиця. Разом з тим малеча може побувати у кімнаті-музеї природи та дізнатися більше про рослини та тварин Карпат.

Влаштуйте чудові вихідні для своєї сім`ї та пориньте разом у дивовижну атмосферу дитинства та казки!

 

Екскурсії з Волочиська
музичні інструменти
Музичні інструменти
Екскурсія музей
Екскурсії музей
музика
музичні інструменти
Музикант
Музика інструмент
Екскурсія для дітей
Музей інструментів
екскурсії
Екскурсії з Волочиська
Писанки
екскурсія музей
писанки
писанки крашанки
писанки музей
картина писанки
музей писанки
Експозиція писанки
писанка музей
писанки екскурсії
писанки екскурсії
Екскурсії з Волочиська
Шешори
Шешорські водоспади
Екскурсії з Волочиська
Святий Миколай
Святий Миколай екскурсія
Маєток Святого Миколая
Екскурсія Новий рік
Виставка музей
Святий Миколай
Дід Мороз
Пошта
Новий рік екскурсія
Різдво екскурсія
Новий рік
Маєток Миколая
Ялинка Дід Мороз
різдво