Подорож у казку

Тури з Волочиська

Ви маєте можливість побачити цілий Всесвіт у музеї космонавтики та познайомитися із процесом народження ялинкової іграшки, поринути у казкову атмосферу новорічного дива та стати безпосереднім учасником створення новорічної кульки на фабриці ялинкових прикрас. Ця подорож стане святом ремесла, мрій та яскравих вражень для Вас, Ваших діток та їх друзів!

Програма туру:

1. Музей космонавтики імені С. Королева в м. Житомир

Був відкритий 1987 року в будинку, де народився Сергій Корольов – основоположник вітчизняної космонавтики. Інтер’єр будинку відновлений за спогадами його матері. Велика всеохоплююча експозиції павільйону “Космос” житомирського музею космонавтики починає свою розповідь ще на вулиці, де розташовані дві ракети та пам’ятник батькові вітчизняної космонавтики. У експозиції музею представлені оригінали і макети космічних апаратів, скафандри космонавтів, унікальна колекція зразків космічної техніки, обладнання, спорядження космонавтів, а також документи, фотографії, сувеніри з космічної тематики. Унікальним експонатом є капсула з місячним грунтом, подарована NASA.

2. Обід у McDonald`s 

3. Фабрика ялинкових прикрас у м. Клавдієво

Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть.

В ході екскурсії відвідаємо склодувний цех, цех сріблення та фарбування, майстерню художників, казкове містечко в мініатюрі, локацію "Чарівний ліс", пошту Діда Мороза та фірмовий магазин ялинкових прикрас. У музеї фабрики представлені ялинкові прикраси з усього світу - досягнення найкращих фабрик світу, старовинні і сучасні. Родзинкою фабрики є унікальна колекція «Санта Ермітаж» - ексклюзивна серія репродукцій кращих світових художників на скляних ялинкових кулях, на створення якої знадобилось більше двох років - всі кулі існують тільки в одному екземплярі.
Запросіть свято до себе!
Новорічний настрій та незабутні враження чекають на Вас!

Екскурсії з Волочиська
Екскурсії музей
Корольов музей
музей космонавтики
музей космонавтики
космонавти екскурсія
Гагарін Каденюк
Екскурсія в музей
Музей космонавтики
Екскурсія для дітей
Космічні екскурсії
екскурсії
Екскурсії з Волочиська
Новорічна ялинка
екскурсія музей
Новорічна ялинка
Фабрика ялинкових прикрас
Фабрика ялинкових прикрас
Майстер-клас
Фотозона Клавдієво
новий рік
Екскурсії фабрика
автопортрет
Екскурсії з Волочиська
новорічні іграшки
Дід Мороз
Новий рік
Святий Миколай
Виставка музей
Дід мороз
Екскурсія Новий рік
Виставка музей
Майстер-клас
Дід Мороз
Новорічна ялинка
Новий рік екскурсія
Різдво екскурсія
Новий рік