Зарваниця

Тури з Волочиська

Зарваниця - чудове місце, наповнене Божою любов'ю, яке єднає у молитві людей з України та поза її межами. Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з'являлася Божа Матір. Усіх запрошуємо відвідати це святе місце, місце паломництва багатьох вірян з усього світу!

Програма туру:

Виїзд з м. Волочиськ о 07.00

1. Марійський духовний центр

Марійський (тобто присвячений Пресвятій Богородиці) духовний центр у Зарваниці є однією з найвизначніших католицьких святинь світу і найбільшою святинею Української Греко-Католицької Церкви. Чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері є однією з найвідоміших і найулюбленіших ікон для греко-католиків цілого світу. У численних копіях вона розійшлася по багатьох парафіях і домівках.

Із благословення Папи Римського Пія ІХ Зарваниця набула статусу відпустового місця. Це означало, що здійснення паломництва до Зарваницької ікони у певні визначені дні силою благословення Церкви дарує не тільки благодать прощення і відпущення гріхів людини, що кається у святому таїнстві сповіді, а й повного зцілення від усіх духовних наслідків гріхопадіння, відновлення духовних сил і зміцнення у вірі.

Перед храмом розташоване велике Співоче поле, розраховане на  50 тис. паломників. Посередині поля на високому постаменті височіє стела з іконою Зарваницької Богородиці, виготовлена з білого італійського мармуру та виставлена у відкритій каплиці, що також увінчана короною.

2. Хресна Дорога

Хресна Дорога - починається ліворуч дзвіниці і піднімається угору до студитського монастиря. Кожна із чотирнадцяти стацій – це одностінна каплиця із чотиригранних кам’яних блоків з гранітною плитою, на якій відображено певний фрагмент хресного ходу Спасителя на Голгофу. Завершується Хресна дорога символічним Гробом Господнім і каплицями Воскресіння та Вознесіння.

3. Український Єрусалим

27 серпня 2018 року Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, здійснив Чин освячення унікального комплексу «Українського Єрусалима» у Марійському духовному центрі Зарваниці. В освяченні взяв участь хранитель Святої Землі о. Фраческо Паттон, ЧБМ, який привіз камінь із Гробу Господнього. Свята реліквія буде вмонтована в копію споруди в Зарваниці.

До унікального комплексу культових споруд Святої Землі, будівництво якого розпочалося влітку 2014 року, увійшли копія Гробу Господнього, Голгофа — гора, на якій розіп’яли Ісуса Христа, Оливний сад, де Ісус молився перед арештом, Сходи Покаяння (Святі сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до Пилата, купіль Ветезда, де оздоровлювалися хворі, Левові (Ліонські) ворота та Вежа Давида.

4. Джерело святої Анни

Давнє джерело святої Анни з цілющою водою сьогодні має вигляд спеціально облаштованої купелі, куди прочани занурюються, просячи Бога про оздоровлення і зміцнення фізичних та духовних сил. Купіль святої Анни, за словами священиків, унікальна, вода в ній цілюща - не замерзає і не нагрівається. Температура тут завжди стала і влітку, і взимку - близько десяти градусів тепла. Є помічними сорочки чи одяг, який сюди занурюють. 

5. Музей-садиба Йосипа Сліпого в с. Заздрість

Музей-садиба Йосипа Сліпого в селі Заздрість є духовно-меморіальним. Вся експозиція присвячена Блаженнішому Патріархові, кардиналу Йосипу Сліпому, який народився в 1892 році, і був Головою Греко-Католицької Української церкви. Музей відкрився в 1998 році. Серед експонатів можна побачити одяг Сліпого і фотографії, на яких зображене його світське і духовне життя. У музеї проводяться науково-теологічні конференції та духовні з’їзди. Також тут можна почути цікаві історії про життя людини, яка 18 років провела у таборах, але так і не зломлена радянською владою.

Правила відвідування храму:

 • Рекомендовано:
 1. Слід уникати надто відкритого одягу як жінкам, так і чоловікам
 2. Голова жінки повинна бути покрита (як правило хустка)
 3. Чоловіки при вході в храм зобов’язані зняти головний убір
 4. Фото та відео зйомка здійснюється тільки після отримання відповідного дозволу настоятеля храму
 5. При відвідуванні купелі мати при собі змінне гумове взуття, рушники
 6. Обмивання в джерелі повинно здійснюватися в сорочці для обмивання, і в хустці (для жінок і дівчат)
 • Заборонено:
 1. Заходити до храму у шортах, спортивному одязі
 2. Заходити з напоями, морозивом та іншими наїдками
 3. Користуватись мобільним телефоном

Зарваниця - місце, де починається святість, а душа співає від щастя... Український Єрусалим чекає прочан!

Церква
Екскурсії музей
Екскурсія в церкву
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Свята Анна купель
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська