Хмельницький

Тури з Волочиська

Хмельницький приваблює і дорослих, і діток неймовірною кількістю розваг та яскравих вражень. Музей пізнавальної науки - місце, звідки без позитивних емоцій, гарного настрою і якісних знань ніхто не піде!  Також продовжуємо відпочивати в одному із численних дитячих розважальних комплексів  або ж у аквапарку чи переглядаючи виставу у ляльковому театрі. Вирушаймо на зустріч пригодам разом!

Програма туру:

1. Музей пізнавальної науки "Евріка"

"Евріка" - це перший на Заході України науково-розважальний інтерактивний музей, де зібрано безліч унікальних експонатів зі світу науки, які безсумнівно Вас здивують. У музеї цікавої науки «Евріка» можна збудувати власний вулкан, намалювати себе через дзеркало, і навіть спробувати побути вагітним. У п’яти залах розміщено близько 50 експонатів, з якими дітям точно не доведеться нудьгувати.

Тут є експозиція з анатомії, зала «Таємниці води», безліч різноманітних ілюзій та головоломок, дзеркальний та лазерний лабіринти, акустична кімната і багато іншого. А найголовніше – жоден не схований за вітриною. Єдиний виняток – глобус що левітує.  Для любителів пофотографуватися тут також знайдеться безліч цікавинок: калейдоскоп, криве дзеркало, обідній стіл та багато-багато іншого. "Евріка" - це те місце, де і діти, і дорослі весело і з задоволенням занурюються в захоплюючий  та чаруючий світ науки.

2Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка 

Бібліотека - це не лише книгозбірня, а заклад у якому діти творчо розвиваються й навчаються, а також центр інформації, дозвілля та розвитку творчих здібностей дітей. 

Обласна бібліотека для дітей крокує в ногу з часом. Ведеться електронне обслуговування читачів. Забезпечують роботу закладу 8 відділів. Фонд бібліотеки складає близько 170 тисяч примірників документів. Розуміючи важливість створення сучасного образу бібліотеки, працівники по новому організовують свою роботу. З використанням інформаційних технологій зазнали суттєвої модернізації заходи бібліотеки, при проведенні яких використовуються скайп-конференції, мультимедійні презентації, відеоподорожі, віртуальні екскурсії, тощо.

3. Хмельницький обласний театр ляльок "Дивень"

Хмельницький обласний театр ляльок "Дивень" знаходиться в великому будинку в самому центрі міста. Його історія почалася у 1970 році, коли був поставлений перший спектакль "Повсталі джунглі". Сучасний репертуар театру складається з постановок за мотивами українських і зарубіжних народних казок. Сьогодні в його репертуарі понад 50 вистав, актори-лялькарі беруть активну участь в різних фестивалях і конкурсах по всьому світу.

4. Розважальний комплекс "Дитяча планета"

Дитяча Планета – це місце здійснення дитячих мрій. Тут є все для того, щоб провести день народження чи будь-яку іншу подію весело, драйвово та смачно. А також  - це парк безмежних розваг для активного сімейного відпочинку площею 3000 кв. м.

5. Дитячий розважальний центр "Joy Land" 

У “Joy Land” не буває нудно, адже ігровий комплекс у 3000 кв.м. це: автодром, лабіринт, сухий басейн, дитячий батут, ігрові автомати. Батьки завжди хочуть, щоб дозвілля дитини було особливим, яскравим, незабутнім та веселим. Дитячо-розважальний центр JOY LAND - це найкраще місце для святкування групових заходів. Весела команда аніматорів відправиться разом з дітьми у дивовижну подорож повних неймовірних вражень та яскравих емоцій.

6. Аквапарк " 7 Океан"

Аквапарк "7 ОКЕАН" – це океан різноманітних разваг для дітей та дорослих. Унікальний дизайн занурює нас у загублений світ стародавньої цивілізації. Інтер’єр гармонійно доповнюють атракціони, сауни і джакузі, плавальний та ігрові басейни.
"Сьомий океан" – поєднує інноваційні ідеї, сучасні технології, та затишну сімейну атмосферу. Активно відпочити на гірках та атракціонах, розслабитися після трудового дня чи позбутися зайвих калорій, усе це, та багато іншого Ви зможете зробити у аквапарку "7 ОКЕАН".

Організуйте дитяче дозвілля якісно та цікаво — подаруйте дитині неповторні емоції та враження!

Екскурсії з Волочиська
Хмельницький екскурсія
Еврика
музей
Тур в Хмельницький
наука
Фотозона наука
фортепіано
фокус
Дзеркало музей
музей екскурсія для дітей
екскурсії для дітей
екскурсія для дітей
екскурсії для дітей
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
екскурсія до Хмельницького
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Хмельницький
Екскурсії з Волочиська
екскурсія для школярів
Тур з Волочиська
Екскурсія Волочиськ