Тернопіль

Тури з Волочиська

Тернопіль не дарма заробив собі славу «файного міста». Затишок, краса вечірніх вогнів і романтика, яку швидко помічають всі. Тернопіль, місто унікальне, іншого такого не знайдеш. Сюди їдуть заради чарівного Тернопільського озера, неквапливих прогулянок центральними вулицями.Файне місто зустріне Вас файною екскурсією!

Програма туру:

1. Тернопільський обласний краєзнавчий музей

Збірка музею становить близько 170 тисяч матеріальних пам’яток – сародруки, старовинна зброя, збірки національного одягу, поштівки, рідкісні світлини та документи, предмети міського та сільського побуту, багаті філателістичні та нумізматичні колеції, ряд вартісних антикварних речей, особисті речі та архіви видатних уродженців краю та інше – все те, чим жив і що творив народ упродовж кількох століть. Сьогодні експозиції музею розташовані у спеціально спорудженому будинку в центрі Тернополя на площі майже 1800 квадратних метрів.

У виставковому залі будівлі, вхід до якої надійно охороняють кам’яні велетні минулого (скіфські баби і надгробні плити), часто змінюють один одного найцікавіші добірки з власних фондів, а також гості з далеких заморських країн в рамках обміну історичними скарбами з закордонними партнерами.

2. Центр Науки

Погодьтесь, що сьогодні прогрес не стоїть на місці й сучасна людина просто зобов’язана бути всебічно розвиненою, завжди бути «на хвилі» та прагнути до максимального розвитку. Новинки програмування, нові відкриття у хімії, історія та ще багато іншого — те, чим сьогодні варто цікавитись. Але варто це робити не самостійно, а з Центром науки Тернополя.

Ми прагнемо не тільки відкрити для вас нові інформаційні потоки, але й зробити це якомога цікавіше, захоплююче та пізнавально.

3. Ляльковий театр

Як і в далекі вісімдесяті роки минулого століття, сьогодні ляльковий театр приваблює маленьких глядачів цікавими постановками та щирою грою. Колектив зібрав найталановитіших акторів (більше двох десятків) та досвідчених працівників цехів, котрі працюють тут вже не один рік.
Репертуар – це справжня гордість закладу, адже тут ставлять справжні казки, в тому числі музичні, а також більш серйозні вистави, адресовані діткам різного віку. Також у доробку трупи є спектаклі для дорослих. Постановки ставляться по сценаріях, створених на основі творів українських та закордонних авторів, народної творчості, сучасних літературних робіт. 

4. Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка

Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка є не лише архітектурною окрасою міста, а й частинкою його духовного центру... Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Тараса Шевченка працює в приміщенні, спорудженому 1957 році. Глядацький зал на 596 місць та мала сцена на 80 місць.

5. Аквапарк "Лімпопо"

Аквапарк «Лімпопо» – перший і єдиний аквапарк у Тернополі. Є частиною одного з найпотужніших комплексів сімейного відпочинку «Алігатор». Площа парку становить 2700 квадратних метрів, одночасно тут можуть відпочивати до 450 відвідувачів. У аквапарку працює 10 водних гірок. Довжина гірок коливається від 3 до 33 м, висота – від 1,5 до 10,5 м, тому кожен дорослий і дитина зможе знайти підходящі для себе розваги.

 6. ТРЦ "Подоляни"

“Подоляни” – один із найбільших регіональних торговельно-розважальних центрів у Західній Україні, поєднує в собі найбільшу кількість брендових магазинів, послуг та розваг.  ТРЦ “Подоляни” – центр сімейного відпочинку та дозвілля. Загальна площа – 50 000 кв. м. В ТРЦ “Подоляни” можна не тільки здійснювати різного роду покупки, а й просто відпочивати та розважатися, заняття для приємного проведення часу тут собі знайде кожен.

7. Кінотеатр "Miromax"

Новий сучасний кінотеатр Miromax у Тернополі  відкрили у грудні 2020 у ТРЦ «Подоляни». 
У новому кінотеатрі є п’ять залів: два – на 119 місць; два – на 88 місць, додатково в цих залах розташовано по 12 VIP-місць; один  - на 47 місць. 

Унікальність нового кінотеатру Miromax Тернопіль полягає у фірмовій розробці кінотехнології від Samsung, аналогів якій немає у Східній Європі. На відміну від звичайних кінотеатрів, що застосовують проєктори, завдяки технології Samsung Onyx зображення виводиться безпосередньо на екран.
Це дає змогу сповна оцінити фільм і роботу його творців, адже такої якості, чіткості та яскравості картинки не здатен досягти жоден проєктор.

 

Запрошуємо Вас відвідати місто Західної України Тернопіль!

Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія Волочиськ
Тури з Волочиська
екскурсія для школярів
Екскурсія Волочиськ
 Екскурсія до Тернополя
екскурсії театр
вистава тернопіль
 Екскурсія до Тернополя
театр волочиськ тернопіль
 Екскурсія до Тернополя
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська