Юний натураліст

Тури з Волочиська

Відвідаємо не тільки місто Трускавець, але й багато інших місць. Побуваємо у музеї живої морської природи, де є морські мешканці з усіх куточків світу, познайомимося із представниками фауни у зоопарку "Лімпопо" та отримаємо заряд шалених емоцій від дельфінів та морського котика Михася у дельфінарії "Оскар". 

Програма туру:

1. Океанаріум 

У Львові відкрито грандіозний "OCEANARIUM LVIV’’!  

Це музей живої морської природи з декількома десятками акваріумів різного об’єму в яких утримують риб різних видів, а також в якому розташований музей ракушок, а стіни декоровані макетами історичних риб та казкових істот, що відправляє у захопливу освітньо-пізнавальну подорож та багато іншого цікавого.
Тут є морські жителі з різних куточків світу. Сюди привезли, зокрема, 20 маленьких акул і три різновиди скатів. Також тут є риби-собаки і риби-клоуни. Окремий басейн з хижими прісноводними рибами.  Відвідувачі зможуть потрапити й у тунель під водою, стоячи під яким, відчують себе безпосередніми учасниками подій морського життя, що розгортається просто над головою. Доторкнутись до підводного світу – реально!  

2. Бананова ферма

У селі під Львовом почала діяти перша бананова ферма. Загалом на ній вирощують близько 30 видів екзотичних рослин. Серед найпопулярніших: банани, кавові дерева, лимони, лайми, кумкват та гранати. Всі екзотичні рослини він вирощуються у спеціальній теплиці – вегетарії, яку розробили за голландською технологією. розпочав вирощувати екзотичні рослини близько 2,5 років тому. Власник ферми вирощує понад десяток саджанців бананів у місяць. Всі екзотичні рослини Андрій Труш продає. Наразі його клієнтами є переважно дизайнери, які купують дерева для прикраси приміщень. Переважно подивитися на екзотичні рослини приїжджають школярі. Рослини також можна придбати додому чи на подарунок.
 

3. Дельфінарій "Оскар"

Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у мальовничому курорті Трускавець є єдиним закладом такого типу у Західній Україні. Його офіційне відкриття датується 31 жовтня 2015 року та попри короткий термін існування, дельфінарій став справжньою родзинкою цієї здравниці, а дельфіни та морські котики – улюбленцями всього регіону, і не тільки. Адже феєричні шоу з морськими жителями, доступне спілкування з ссавцями, плавання із ними – нікого не залишать байдужим.

4. Зоопарк "Лімпопо"

Меденицький зоопарк, що носить таку ж назву, як велика африканська річка - «Лімпопо», має чим здивувати відвідувачів. Тут проживає близько 500 різноманітних тварин, завезених з усього світу, і їхня кількість постійно зростає. «Лімпопо» - перший і єдиний приватний зоопарк у Львівській області, створений у 2008 році Сергієм Костівим з Дрогобича та Олександром Метелицею зі Львова. Його територія становить майже 4 га.

Найбільше представників зоопарку належать до класу птахів. Є навіть срібнокрилий калао, який належить до родини птахів-носорогів, та страуси. Особливу увагу привертають такі екзотичні створіння як: лемури, сурикати, дикобраз, луговий собачка, капібара, мара патогонська, єнот-полоскун, морські свинки... Гордість зоопарку – хижаки з родини котових: лев, уссурійський тигр, пума, білий тигр, північно-китайський леопард, сервал, рись канадська, рись туркестанська, персидський леопард та чорний ягуар.

Запрошуємо Вас поринути разом у цю неймовірну подорож!

Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
еврика тур
Екскурсії з Волочиська
екскурсії волочиськ
екскурсія для школярів
Екскурсії з Волочиська
еврика тур
екскурсія для школярів
оскар екскурсія
дельфіни екскурсія
львів дельфінарій
оскар екскурсія
оскар львів
дельфінарій
зоопарк львівщина
лімпопо екскурсія
екскурсія для тварин
приватний зоопарк
зоопарк екскурсія
птахи у зоопарку
зоопарк тур
мавпочка зоопарк
фото зоопарк
мавпи зоопарк
зоопарк львів
коза зоопарк
екскурсія для школярів
папуги зоопарк
тварини у зоопарку