Трускавець

Тури з Волочиська

Відвідаємо не тільки місто Трускавець, але й багато інших місць. Відчуємо себе президентом на ВІП-місцях на стадіоні "Львів Арена", познайомимося із представниками фауни у зоопарку "Лімпопо" та отримаємо заряд шалених емоцій від дельфінів та морського котика Михася у дельфінарії "Оскар". 

Програма туру:

1. Стадіон Львів Арена

«Арена Львів» - один із найбільших та найсучасніших стадіонів у Європі, що на найвищому рівні прийняв Євро-2012 та став місцем проведення матчів Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Прем´єр Ліги України з футболу. Ви зможете відвідати ігрову зону, конференц-зал, блок футболістів (роздягальні, душові та масажні кімнати), флеш-зону, лави запасних, медіа-трибуни, фан-сектори, ВІП-зону (ресторан і скай-бокси) та зал історії стадіону.

2. Зоопарк "Лімпопо"

Меденицький зоопарк, що носить таку ж назву, як велика африканська річка - «Лімпопо», має чим здивувати відвідувачів. Тут проживає близько 500 різноманітних тварин, завезених з усього світу, і їхня кількість постійно зростає. «Лімпопо» - перший і єдиний приватний зоопарк у Львівській області, створений у 2008 році Сергієм Костівим з Дрогобича та Олександром Метелицею зі Львова. Його територія становить майже 4 га.

Найбільше представників зоопарку належать до класу птахів. Є навіть срібнокрилий калао, який належить до родини птахів-носорогів, та страуси. Особливу увагу привертають такі екзотичні створіння як: лемури, сурикати, дикобраз, луговий собачка, капібара, мара патогонська, єнот-полоскун, морські свинки... Гордість зоопарку – хижаки з родини котових: лев, уссурійський тигр, пума, білий тигр, північно-китайський леопард, сервал, рись канадська, рись туркестанська, персидський леопард та чорний ягуар.

3. Дельфінарій "Оскар"

Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у мальовничому курорті Трускавець є єдиним закладом такого типу у Західній Україні. Його офіційне відкриття датується 31 жовтня 2015 року та попри короткий термін існування, дельфінарій став справжньою родзинкою цієї здравниці, а дельфіни та морські котики – улюбленцями всього регіону, і не тільки. Адже феєричні шоу з морськими жителями, доступне спілкування з ссавцями, плавання із ними – нікого не залишать байдужим.

Запрошуємо Вас поринути разом у цю неймовірну подорож!

Екскурсії з Волочиська
екскурсія львів
арена львів екскурсія
стадіон
львів екскурсія
арена львів
екскурсія арена
футбол львів
Екскурсії з Волочиська
львів арена
ексукрсія для дітей
спортивна екскурсія
океан ельзи
стадіон
тварини зоопарк
зоопарк львівщина
лімпопо екскурсія
екскурсія для тварин
приватний зоопарк
зоопарк екскурсія
птахи у зоопарку
зоопарк тур
мавпочка зоопарк
фото зоопарк
мавпи зоопарк
коза зоопарк
зоопарк львів
екскурсія для школярів
папуги зоопарк
тварини у зоопарку
оскар екскурсія
львів дельфінарій
дельфіни екскурсія
оскар екскурсія
оскар львів
дельфінарій