Чарівне Закарпаття

Тури з Волочиська

Програма триденного туру:

1 день

1. Виїзд о 05:00 з м. Волочиськ

2. Карпатський Національний парк «Сколівські бескиди» - Водоспад Кам’янка

Невеликий район у північно-східній частині території Українських Карпат носить назву"Сколівські Бескиди". Своєрідна геоморфологічна будова цього регіону Східних Карпат, складна гідрологічна система, м'який клімат сформували тут унікальні рослинні угруповання. Багатство флори та фауни, без сумніву, перетворює цей куточок Карпат в резерват самобутньої природи.

Водоспад Кам'янка розташований неподалік від мальовничого села з однойменною назвою. Вода спадає з шестиметрової висоти. Хоча вона дещо прохолодна, можна спокійно плавати. І навіть підійти під струмені водоспаду: купання в ньому абсолютно безпечне і комфортне. 

3. Карпатський Національний парк «Сколівські бескиди» - Журавлине озеро

Гірське озеро є унікальною пам’яткою природи і візитівкою села Кам’янка, яке засноване у XVIII столітті. Ніхто не пам’ятає, коли з’явилось саме озеро. Чи то споконвіків тут і було. Утворилося внаслідок провалу частини гірської породи. І впродовж тисячоліть провалля заповнилось рештками дерев, рослинності та води з гірських джерел. Внаслідок постійного процесу гниття органічних решток на дні озера утворюється вуглекислий газ і сірководень. Вода набуває чорного забарвлення. Піднімаючись на поверхню, газ утворює бульбашки. 

4. Оглядовий підйомник "Захар Беркут" в с. Славське

Влітку та восени канатна дорога “Захар Беркут” здійснює оглядові підйоми на г. Високий Верх. Гості можуть під час підйому милуватися красою карпатських гір, а з вершини гори відкривається така захоплююча панорама, що видно навіть Закарпатську область. На горі знаходиться пам’ятка місцевого значення – джерело “Писана Криниця”.

5. Поселення, вечеря, відпочинок

2 день

1. Сніданок

2. Озеро Синевир

Найбільше і найцікавіше озеро Українських Карпат.  Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна -  24 м. У його прозорій воді  добре почуваються форель озерна, райдужна та струмкова.

Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око.

3. Реабілітаційний центр Бурого ведмедя

Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир, недалеко від села Колочава. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти.

4. Долина вовків

Вовки, леви, тигри, бізони, лами та навіть верблюди. Таке товариство можна побачити не в Азії і не Африці, а на Закарпатті. Точніше, в екопарку «Долина вовків». Частина з них сюди потрапили в незадовільному стані. Та їх вигодували та оточили турботою. 

5. Музей-скансен "Старе Село" у с. Колочава

«Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Розташований він між синіми хвилями річки Колочавки та вічнозеленим масивом Чертежика. На його території відтворено село стародавньої Верховини із колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією побуту місцевих жителів. У скансені представлені пам’ятки культури різних часів та різних верств населення як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, мірошники, швеці).

Село "10 музеїв" - музей «Колочавська вузькоколійка», музей «Бункер Штаєра», музей-колиба «Фауна Закарпаття», музей «Радянська школа», музей «Чеська школа», музей «Воїнам - інтернаціоналістам», музей «Лінія Арпаду», музей «Церква Святого Духа».

6. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

3 день

1. Сніданок. Виїзд з готелю

На вибір групи:

- Форелеве господарство "Озеро Vita"

Унікальний комплекс з чистою озерною гладдю, пляжем, мальовничими гірськими схилами й лісовим царством - усе це про "Озеро Vita". Одне з кращих місць для корпоративного відпочинку на Закарпатті, що пропонує неймовірно широку програму різнопрофільних розваг: великий вибір номерів, ресторан з унікальною кухнею, прогулянка на конях, цілорічна риболовля, зелений туризм, різноманітні СПА-процедури.

- водоспад Шипіт

Одне з семи чудес України - найкрасивіший водоспад Зкарпаття. Він причаровує всіх своєю незвичайною красою. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14 - ти метрової висоти,кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

2. Повернення у м. Волочиськ

Вартість поїздки: 1780 грн

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

Екскурсії з Волочиська
Екскурсії карпати
сколівські бескиди
сколівські карпати
водоспад похід
Кам’янка водоспад
похід карпати
тур карпати
Екскурсії з Волочиська
мертве озеро
журавлине озеро
озеро закарпаття
захар беркут гора
канатна дорога карпати
оглядовий підйомник карпати
озеро синевир
синевир карпати
карпати відпочинок
центр бурого ведмедя
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
саре село музей
Музей-скансен закарпаття
колочава музей
форель закарпаття
озеро віта подорож
екскурсія форелеве господарство