Карпати KIDS

Тури з Волочиська

НОВИНКА!!!

Програма 3-денного туру:

1 день

1. Виїзд о 06:00 з міста Волочиськ

2. Вольєри з дикими тваринами 

Вольєрне господарство створене з метою збереження  та  розмноження парнокопитних і дало початок створенню реабілітаційного центру диких тварин. Крім оленя благородного та кабана дикого, які були постійними мешканцями вольєрів, з’явився ще один представник карпатської фауни – козуля європейська. Також облаштовані  секції для інших тварин таких як: фазани: золотий, звичайний, срібний;  голуби: кучерявий, кар’єр, голуб павич; орел-могильник; канюк; кріль європейський; павич звичайний.  Милують око і водоплавні птахи, які оселилися на ставку – качки  та лебеді.

3. Скелі Довбуша

Стежка Довбуша в Яремче - це дивовижний художньо-меморіальний комплекс, який починається в заповідному урочищі під назвою «Дрібка». Пролягає представлений комплекс між скелями до «Комора Довбуша», виходячи прямо на хребет Горган Запрутської. Далі стежка веде до вихідної видової точці, роблячи замкнутий круг. Мальовничі скелі на фоні зеленого карпатського лісу, чисте гірське повітря, шикарні краєвиди навколишніх гір та наявність інформаційних щитів про місцевість, зроблять екскурсію неодмінно цікавою на пізнавальною. Як правило, така екскурсія подобається, як дорослим, так і дітям.

4. Гуцульський сувенірний ринок 

Яремче без сумніву є центром гуцульських ремесл і про це знає кожен. Гуцули – це давня, і  водночас цікава етнічна група українців, самобутня культура яких відома далеко за межами України. Місто Яремче пишається тим, що на його території знаходяться чудові сувенірні ринки, де можна знайти найцікавіші дрібниці на довгу і добру пам’ять про Яремче. 

5. Водоспад Пробій 

Пробій – чи не найповноводнійший каскадний водоспад Українських Карпат. Кажуть, раніше висота падіння води тут сягала 25 метрів, проте для сплаву лісу по ріці Прут водоспад підірвали, значно зменшивши його висоту.​ Води Прута спадають вниз з висоти 8 метрів. Більшість карпатських водоспадів можна роздивитись лише з річкових долин, а Пробій — з усіх можливих ракурсів. Наприклад, можна спуститись до самого водоспаду зі сторони ярмарку.

6. Поселення в готелі у номерах зі зручностями, вечеря, відпочинок

2 день

1. Сніданок

2. Полонина Перці

Місцезнаходження полонини — Яблуниця, Івано-Франківська область, навкруги неймовірні краєвиди - панорама на Свидовецький масив. Тут пізнавально та колоритно!  Гості смакують аутентичні страви: полонинське м'ясо з чебрецем, справжній банош з бринзою та шкварками, зупа на копчених ребрах, гуцульськиі голубці з печі, будз та вудра (полонинські сири), пироги з афинами (чорницями). Мистецький простір створили, щоби усі охочі могли побачити та долучитися до відновлення українських та гуцульських традицій. На полонині працюють з десяток народних майстрів – ковалі, гончарі, ткалі, писанкарі, художники та майстри з виготовлення ляльок-мотанок.

На полонині можна послухати трембіту та пограти на ній, послухати троїстих музик, прийняти участь у майстер-класах з різб'ярства та по тканню ліжників, отримати натхнення та заряд енергії!

3. Перевернутий будинок

Україна багата цікавинками та незвичними місцями. Одним з таких є перевернутий будинок, який розташований у селі Поляниця, що на Івано-Франківщині. Унікальністю будинку є те, що як ззовні, так і з середини там все догори дриґом. Перевернутий будинок славиться не лише своєю незвичною формою, але й наповненням. Так, всередині можна побачити справжній побут місцевих жителів, ознайомитися з історією краю, а також полюбуватися незвичними та єдиними в своєму роді предметами. Перевернутій хатині вже кілька років. За цей час вона встигла стати справжнім символом. 

4. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

 3 день

1. Сніданок, виїзд з бази відпочинку 

2. Буковель – оглядовий підйомник

Буковель – найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м. Сезон триває з кінця листопада до середини/кінця квітня. 2012 року Буковель було визнано найбільш швидкозростаючим гірськолижним курортом світу.

3. Водоспад Гук

Однокаскадний красень, прогулянка до якого напевно стане відмінним способом провести колоритний зимовий або літній день в горах. Дорогою до нього не потрібно відкладати фотоапарати на дно рюкзаків: навколо обов'язково зустрінеться маса зачаровуючих пейзажів Ґорґанського гірського масиву, пологий шлях по асфальтованій дорозі уздовж мальовничої річки Женець зі скельними виступами і височенними смереками над стрімкою водою гірської річки – все це неодмінно потрібно залишити в пам’яті.

4. Виїзд у м. Волочиськ

Вартість поїздки: 1650 грн

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, послуги екскурсовода-провідника, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

дикі тварини Карпати
карпати зоопарк
карпати заповідник
похід в карпати
яструб карпати
фазан карпати
голуб карпати
тварини карпати
ставок карпати
стежка довбуша
скелі довбуша
олекса довбуш
скелі карпати
тури в карпати
похід в карпати
сувеніри з карпат
ринок яремче
сувенірний ринок
пробій водоспад
яремче пробій
водоспад яремче
тур карпати
водоспад похід
карпатські краєвиди
полонина
карпатська полонина
карпати відпочинок
перці полонина
карпати для дітей
годівничка полонина
екскурсії хмельницька область
екскурсії волочиськ
буковель
Екскурсії з Волочиська
буковель відпочинок
подорож в карпати
пейзаж карпати
карпатські праліси
канатна дорога карпати
озеро буковель
діти буковель
канатно-крісельний витяг буовель
водоспад гук
водоспад карпати
водоспад екскурсія
водоспад похід
екскурсія для школярів
екскурсія для дітей
похід в карпати
українські карпати
водоспад в карпатах