Драйвовий вікенд

Тури з Волочиська

НОВИНКА!!!

Програма 3-денного туру:

1 день

1. Виїзд о 06:00 з міста Волочиськ

2. Виїзд на джипах на полонину

Джипінг в Карпатах – це екстремальний вид відпочинку та туризму, що полягає у подоланні туристичних маршрутів по бездоріжжю на автомобілях (джипах та позашляховиках). У цих захоплюючих поїздках може взяти участь будь-який, у кого є спрага до пригод, і бажає отримати незабутні враження.До Ваших послуг кілька потужніх автомобілів спеціально обладнаних для туристичних мандрівок, які здолають і річку, і круті віражі, і глибокі вибоїни. За кермом кожного авто – досвідчені водії-гіди. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки.

Полонини – це високогірні луки, їх ще називають альпійськими. Якщо подивитися на більш-менш високу карпатську вершину, то майже завжди над лісом є “лисина” – це і є полонина.

3. Поселення в готелі у номерах зі зручностями, вечеря, відпочинок

2 день

1. Сніданок

2. Рафтинг по Черемошу

Рафтинг на Черемоші - екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди. 

В високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Рафтинг на Черемоші заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.Рафтинг на Череморші - відпочинок для тих, хто хоче отримати повний набір вражень і вибух адреналіну!

3. Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

3 день

1. Сніданок, виїзд з бази відпочинку 

2. Тролей в Буковелі

Тролей – переправа через річку за допомогою спеціальних тросів та іншого спорядження. Екстремал влаштує швидкісний спуск по натягнутому під нахилом тросу. На старті траси буде чекати інструктор-альпініст. Він роз'яснить правила поведінки під час польоту й убезпечить за допомогою спеціальної страхувальної системи. Після цього можна приступати до польоту над річкою. В кінці маршруту клієнта зустрінуть і допоможуть зняти екіпірування.​

3. Роупджампінг біля водоспаду Пробій

Роуп-джампінг— це весело, неординарно, а головне - безпечно! Це відносно молодий напрямок екстремального спорту, який полягає у здійсненні стрибка з висотних об'єктів. Роупджампінг – це, безумовно, екстремальний вид спорту.  Чудовий подарунок для активних людей які полюбляють екстрим.  Стрибок гарантовано розбавить сірі будні та подарує незабутні враження.

4. Виїзд у м. Волочиськ

Вартість поїздки: 1560 грн

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, послуги екскурсовода-провідника, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

Екскурсії з Волочиська
Еврика Тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська