Меджибіж-Вінниця

Тури з Волочиська

У Меджибожі розташований один з найкраще збережених замків України. Він змінював протягом століть своїх власників та риси, проте залишився пам`яткою, що притягає туристів з різних куточків україни. Місце, що просто захоплює дух! Після цікавої екскурсії по замку буде можливість посмакувати смачнючою рибною юшкою. А вже після трапези в замку помандруємо в місто Вінницю на феєричне шоу фонтанів!

Виїзд з м. Волочиськ о 10.00

1. Меджибізький замок

Наче загубившись у часі, стоїть величний «Білий лебідь» (ще одна назва Меджибізького замку) біля злиття річок Південний Буг і Бужок на Хмельниччині. Це старовинна фортеця в маленькому містечку Меджибіж. Колись оборонні мури мали білуватий відтінок. Вони були вкриті сумішшю подрібненої цегли й вапнякового розчину, тому здалека фортеця дійсно нагадувала білого лебедя. Так ця назва збереглась і до наших днів, хоча з роками білизна поступово змилася.

Перша згадка про Меджибізький замок датується 1362 роком. У тому ж році князі Коріатовичі почали будувати фортецю. На той час вона була меншою. Поступово наступні володарі розширювали й укріплювали її – це було необхідно для оборони від набігів татар. Те, що ми бачимо зараз, – це заслуга шляхтичів Синявських, які володіли містом близько двохсот років і зробили свій внесок у розвиток не тільки оборонної системи фортеці, але й самого міста.

2. Музей Голодомору

З дня заснування Музей Голодомору проводить пошук імен вбитих під час Голодомору-геноциду через збір свідчень людей, які пережили Голодомор, їхніх рідних та близьких, які зберегли пам’ять про кожного, для кого 1932-1933 роки стали останніми в житті.

Радянський тоталітарний режим доклав максимальних зусиль, щоб стерти пам’ять про вбивство понад 7 мільйонів українців у кількох поколінь. Але пам’ять народу є незнищенною. І зі становленням незалежності України була зірвана заборона говорити про Голодомор. Всі, хто десятиліттями змушені були мовчати, відчули потребу розповісти правду про злочин та його жертв, з метою належного вшанування їхньої пам’яті.

3. Виїзд в м. Вінниця о 13.00

4. Оглядова екскурсія по м. Вінниця

Місто здивує Вас не тільки унікальною архітектурою і самобутньою культурою, але і неймовірною історією довжиною в 650 років. Пам'ятки, аналогів яким немає у всій Україні, наповнять прогулянку по місту новими і несподіваними враженнями, а ввечері, гуляючи по набережній вздовж Південного Бугу, можна відпочити, спостерігаючи барвисте світломузичне шоу на воді.

5. Шоу фонтанів о 21.00

Найбільший у Світі річковий світломузичний Фонтан на відкритих водоймищах та реконструйована Набережна «ROSHEN» були відкриті 4 вересня 2011 року. «Фонтан» розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, що розподілена по всій довжині фонтану дозволяє демонструвати на фонтан відео у форматі 3-D.

Вінницький фонтан являє собою неповторне, яскраве, урочисте творіння, що поєднує у собі буйство людської фантазії і технічних можливостей сучасності. Відвідайте і Ви неймовірне шоу фонтанів!

меджибіж екскурсія
замок тур
замок відпочинок
Екскурсія музей
еврика тур
Екскурсія
замок хмельницька область
екскурсія історична
Екскурсія для дітей
замок екскурсія
меджибіж екскурсія
меджибіж замок
вінниця тур
оглядова екскурсія
вінниця екскурсія
вінниця шоу фонтанів
фонтани вінниця
фонтани рошен
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська