Вінниця. Екскурсія+шоу фонтанів

Тури з Волочиська

Всі, хто приїздить до Вінниці на екскурсію, знають, що тут можна помилуватися красивою архітектурою міста, відвідати пам'ятки, аналогів яким немає у всій Україні, а ввечері відпочити, спостерігаючи барвисте світломузичне шоу на воді. 

Виїзд з м. Волочиськ о 13.00

1. Оглядова екскурсія по м. Вінниця

Місто здивує Вас не тільки унікальною архітектурою і самобутньою культурою, але і неймовірною історією довжиною в 650 років. Пам'ятки, аналогів яким немає у всій Україні, наповнять прогулянку по місту новими і несподіваними враженнями, а ввечері, гуляючи по набережній вздовж Південного Бугу, можна відпочити, спостерігаючи барвисте світломузичне шоу на воді.

2. Вільний час

3. Шоу фонтанів о 21.00

Найбільший у Світі річковий світломузичний Фонтан на відкритих водоймищах та реконструйована Набережна «ROSHEN» були відкриті 4 вересня 2011 року. «Фонтан» розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, що розподілена по всій довжині фонтану дозволяє демонструвати на фонтан відео у форматі 3-D.

Вінницький фонтан являє собою неповторне, яскраве, урочисте творіння, що поєднує у собі буйство людської фантазії і технічних можливостей сучасності. Відвідайте і Ви неймовірне шоу фонтанів!

місто вінниця
вінниця тур
оглядова екскурсія
вінниця фонтани
фонтани рошен
Екскурсія