"Диво - Джурин"

Тури з Волочиська

Неймовірно мальовниче місце на Поділлі, де серед кратеру каньйону річки Джурин створене унікальне природно-архітектурне диво, саме тут на Вас чекає 16-метровий Джуринський водоспад, мальовничі руїни палацу (XVIII ст.), до якого Вас проведе червона дорога.

Програма туру:

1. Приватний зоопарк 

На Тернопільщині чоловік облаштував приватний міні-зоопарк. Ручний лелека, сімейство ослів, романівські вівці, цап старо-української породи, косуля Захар, єнотовидні собаки, лиси, білки, два види фазанів (золоті та срібні), голуби, серед них і відомої м‘ясної породи «Кінг», папуги, канарки, чижі, вівсянки, просянки, три вухаті сови і навіть яванський горобець та болотний лунь, малайський бійцівський півень, китайські пухові кури з синім кольором шкіри, качки породи індійські бігунки, мисливський пес пород Бассет-хаунт – усе це розмаїте пташино-тваринне сімейство розмістилося на дачі у збаражанина Петра Шумайка.

2.  Екскурсія по колишньому місті Червоногород. Червоноградський замок

Не шукайте Червоногород у списку міст і сіл України – даремна праця. На сучасних мапах знайти його теж проблематично, від колись велелюдного міста нині залишилися вежі колишнього палацу.

Червоногородський замок колись був оборонною спорудою у місті Червоногород, якого вже не існує. Згадки про ще дерев'яний замок датуються 13 століттям – 1241 року монголо-татари його знищили. У 14 столітті фортеця стала власністю князів Коріатовичів.  У 17 столітті, завдяки давньому магнатському роду Даниловичів, з'явився прекрасний кам'яний Червоногородський замок. На жаль, фортеця зазнала значних руйнувань під час турецьких навал 1672 року, і після їхнього панування була в жалюгідному стані. Проте вже 1820 року оборонну споруду відновили знатні представники роду Понінських, власністю яких вона стала. На пагорбі Червоногорода виріс палац, поряд розбили великий парк. Головною окрасою розкішного палацу стали замкові вежі у псевдоренесансному стилі, увінчані зубчастими коронами. Автором цих перебудов вважають Фридерика Баумана. 

3. Джуринський водоспад

Джуринський (Червоногородський) водоспад - найвищий рівнинний водоспад України. Знаходиться в урочищі Червоному та входить до складу Національного природного парку "Дністровський каньйон". Назва водоспаду пов'язана з річкою Джурин. Дослідники вважають, що водоспад штучного походження втім конкретної інформації не збереглося до наших часів. Повна висота водоспаду 16м, ширина близько 20м. Водоспад має 3 каскади. У теплі літні дні тут купаються туристи з усієї України. Найбільш повноводним водоспад є під час рясних опадів та в осінній період.

Такою Тернопільщину Ви ще не бачили! 

Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
червоноград екскурсія
замок екскурсія
екскурсія для школярів
екскурсія для дітей
вежа замок
замки тернопілля
тернопільська область замок
замок коріатовичів
екскурсія на природу
джурин водоспад
червоноград водоспад
водоспад екскурсія