Тернопіль

Тернопіль вистава Троє Поросят

Тернопіль не дарма заробив собі славу «файного міста». Затишок, краса вечірніх вогнів і романтика, яку швидко помічають всі. Тернопіль, місто унікальне, іншого такого не знайдеш. Сюди їдуть заради чарівного Тернопільського озера, неквапливих прогулянок центральними вулицями.Файне місто зустріне Вас файною екскурсією!

Програма туру:

1. Туристична прогулянка центром  "Файного міста" 

Пропозиція для маршруту у місті Тернополь – це, передусім, центр міста. Острів кохання і романтика Тернопільського ставу, старовинна архітектура і сучасні скульптурні композиції, вогні вечірнього Тернополя та стильні незвичайні ресторації… Місто, про яке жартома кажуть «Файне місто Тернопіль. Обережно: можна закохатися!», просто не може не стати особливим для будь-якого туриста .

 

2. Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка

Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка є не лише архітектурною окрасою міста, а й частинкою його духовного центру... Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Тараса Шевченка працює в приміщенні, спорудженому 1957 році. Глядацький зал на 596 місць та мала сцена на 80 місць.

3. Вистава "Троє Поросят"

Тернопільський драмтеатр підготував для найменшеньких глядачів новорічне дійство, прем'єру казки "Троє поросят". Вистави йтимуть у період з 15 грудня по 5 січня. Початок о 11.00 та 13.30 год.

Режисер-постановщик - В'ячеслав Жила.

"Троє поросят" - одна з найпопулярніших дитячих казок, яка вчить не лінуватися та бути працелюбними, адже саме ці якості допомогли Наф-Нафу збудувати надійний цегляний дім, в той час як будинки молодших братів, які не витрачали сили та звели свої будинки з соломи та дерева, нещадно розтрощив вовк.

Тривалість вистави: 1 год 15 хв.

 

Запрошуємо Вас відвідати місто Західної України Тернопіль!