Київ - Межигір"я

Тури з Волочиська

Можна нескінченно вивчати Київ: блукати його вуличками, заглядати у подвір'я, підніматися на пагорби або спускатися до його підземних річок, і кожен раз це місто буде дивувати Вас. Стародавній і вічно молодий Київ у будь-яку пору року запрошує своїх гостей здійснити подорож по історичним і незвичайним місцях столиці. Ви отримаєте можливість познайомиться з його визначними пам'ятками, красою і таємницями, адже столиця України по праву вважається одним з найдавніших і найкрасивіших міст світу!

 

Програма туру:

1 день

1. " Діснеївський замок"

«Діснеївський» замок належить одній з найбільших кіностудій України Victoria Film Studios, на знімальних майданчиках якої знімали багато популярних серіалів та фільмів. Замок є головним входом до кіностудії. Заходити всередину нього, як і на територію кіностудії, заборонено. Екскурсії не проводяться. Знаходиться він біля села Гурівщина в Києво-Святошинському районі.

Замок зроблений зі справжнього каміння, металу та дерева. Зовні він нагадує казковий замок з заставки кінокомпанії Walt Disney, на мультфільмах і фільмах якої виросло та буде зростати не одне покоління. Незважаючи на свій зовнішній вигляд, класичного замку принцеси, на ньому є багато цікавих елементів з не дитячих фільмів. Біля входу стоїть металева скульптура головного антагоніста культового фільму жахів «Чужий» і скульптура головного антагоніста культового бойовика «Хижак» з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. На стіні стоїть Бетмен, а перед замком знаходиться Залізний трон з популярного серіалу «Гра престолів».

Замок вартий того, щоб його побачити!

2. Музей науки на ВДНГ

У Києві, на території ВДНГ, відкрили перший державний «Музей науки», площею понад 10 тисяч м². В інтерактивній формі тут показують досягнення у сфері фізики, космосу, біології, хімії й інших наук.                  З експонатів у музеї представлені велосипед з квадратними колесами, двометрова голограма та 60-кілограмовий кристал, скляна стеля, що змінює колір, коли відвідувачі вводять на планшетах правильні відповіді на питання зі сфери науки. 

3. Прогулянка Майданом Незалежності

Майдан Незалежності  – центральна площа Києва, на якій відбувалися найважливіші для нашої країни історичні події. Невеликий за розміром, він з'єднує головні вулиці столиці –  Хрещатик, Інститутську та Героїв Небесної Сотні.  Майже 10 століть тому там, де нині починається вулиця Софійська, була Лядська брама, що вела до верхнього міста. На території Майдану у 18 столітті були кам’яні фортечні мури та Печерські ворота. Свою сучасну назву Майдан отримав із проголошенням незалежності України у 1991 році. Звичайно, що головною національною пам’яткою на Майдані Незалежності нині є монумент незалежності – статуя жінки в білому вбранні, що стоїть на земній кулі і тримає у руках гілку калини.

Поселення в готелі, вечеря, відпочинок

2 день

Сніданок

1. Межигір"я

«Межигі́р'я» — колишня приватна резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 по 2014 роки. З 1935 до 2007 року Межигір'я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність. 

Масштабний природний комплекс Межигір'я площею 137 га – «must visit» для багатьох українців.

Резиденція заснована в 1935 році на місці стародавнього Межигірського Спасо-Преображенського монастиря. З 2002 року "Межигір'я" стало резиденцією Віктора Януковича. До складу комплексу входять: клубний будинок "Хонка", старий будинок Януковича, гостьовий будиночок "Будинок Путіна", дебаркадер "Галеон", спорткомплекс, спа-центр, гольф-клуб, яхт-клуб, гараж з колекцією автомобілів, зоопарк, кінологічний центр, величезний парк зі штучними озерами.
З лютого 2014 р резиденція "Межигір'я" відкрита для доступу. Тут проводяться піші екскурсії з відвідуванням "Хонка" і оздоровчого комплексу, оглядові екскурсії на електрокарах. При вході можливо орендувати велосипед. У кінному клубі La petite Ecurie проводяться заняття верховою їздою і прогулянки на каретах. На території комплексу працюють шашличні і кав'ярні.

Повернення додому

Вартість туру - 1200 грн.(входить проїзд, проживання, сніданок та вечеря, страхування, транспортне обслуговування по маршруту)

Київ - столиця України і, безумовно, одне з найкрасивіших міст світу. Історичні пам'ятки, величний Дніпро, цікаві місця, колоритні ресторани. Відправляйтесь із нами у подорож і переконайтесьу цьому самі!

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія Волочиськ
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська