Київ новорічний

Київ новорічний

Можна нескінченно вивчати Київ: блукати його вуличками, заглядати у подвір'я, підніматися на пагорби або спускатися до його підземних річок, і кожен раз це місто буде дивувати Вас. Стародавній і вічно молодий Київ у будь-яку пору року запрошує своїх гостей здійснити подорож по історичним і незвичайним місцях столиці. Ви отримаєте можливість познайомиться з його визначними пам'ятками, красою і таємницями, адже столиця України по праву вважається одним з найдавніших і найкрасивіших міст світу!

1. Київ історичний.(піша екскурсія)

Столиці України − понад 1500 років. І вже за це її варто відвідати. Більш стародавнього міста в Україні, Росії, Білорусі немає. Тут можна пройтися найстарішої вулицею Східної Європи − легендарним Андріївським узвозом. Тут підносяться найдавніші східнослов'янський храм − Софійський собор, і монастир − Печерська Лавра. Тутешні пагорби − такі ж, як і десятки століть тому, а Дніпро також тече неспішно й велично. Історико-культурна спадщина міста унікальна − це близько 2000 пам'яток археології, архітектури, історії, природи.

2. Новорічні вистави

3.12-06.12-Крижане серце (палац спорту)

07.12-01.03-Зимова Країна ВДНГ

08.12- "12 місяців"(Новорічний квест) ВДНГ

12.12-Легенда казкового краю ВДНГ

14.12- Майстри новорічних іграшок  Театр на Михайлівській

14.12-12.01-Лапландія (Софійська площа)

22.12-07.01- Таємниці новорічних іграшок

3. Вільний час на Майдані Незалежності

Київ - столиця України і, безумовно, одне з найкрасивіших міст світу. Історичні пам'ятки, величний Дніпро, цікаві місця, колоритні ресторани. Відправляйтесь із нами у подорож і переконайтесьу цьому самі!

Таємниці новорічних іграшок
квест гра "12 місяців"
Майстерня новорічних чудес
Зимова країна