Вінниця (для старших)

Тури з Волочиська

Всі, хто приїздить до Вінниці на екскурсію, знають, що тут можна помилуватися красивою архітектурою міста, відвідати пам'ятки, аналогів яким немає у всій Україні, а ввечері відпочити, спостерігаючи барвисте світломузичне шоу на воді. Унікальний світломузичний фонтан за своїми технічними характеристиками можна порівняти лише зі знаменитим фонтаном в Дубаї. Проте навть в Дубаї немає такого шоу як у нас! Український фонтан являє собою неповторне, яскраве, урочисте творіння, що поєднує у собі буйство людської фантазії і технічних можливостей сучасності. Відвідайте і Ви неймовірне шоу фонтанів!

Програма туру:

1.  Ставка Гітлера 

Незважаючи на те, що зараз колишня ставка Гітлера Вервольф практично зруйнована - комплекс є одним з найзагадковіших споруд в центральному регіоні України. Сюди досі влаштовують експедиції.
Знаходиться ця історична пам'ятка неподалік Вінниці, поблизу села пам Коло-Михайлівка.
"Вінницький Вервольф" фактично був зменшеною копією головної ставки Гітлера "Вольфшанце" у Східній Пруссії.
Ставка Гітлера тоді і зараз дуже відрізняються. Територія ставки у ті часи складалася з двох зон: основної і центральної. Центральна зона була огороджена дротяною сіткою висотою приблизно 2,5 м, а понад нею було натягнуто 2 ряди колючого дроту. Також тут було збудовано електростанцію, а на березі Південного Бугу було споруджено станцію водогону.
​По всій територіх через кожні 200 м встановлено стаціонарні спостережні пости, укріплення, кулеметні гнізда, позиції для польових гармат.
Польова ставка Гітлера «Вервольф» — одне з найзагадковіших місць в Україні часів Великої Вітчизняної війни. Чому найзагадковіших, тому що багато документів втрачено, а від самої ставки залишились лише руїни. 

2. Національний музей-садиба М. Пирогова

Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Відвідувачі можуть подивитися:

  • будинок, в якому жив М.І Пирогов, і де розміщена експозиція про його життя і діяльність;
  • церкву-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого;
  • меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.І. Пироговим.

3. Пішохідна екскурсія по місту

Пішохідна екскурсія центральною частиною міста для особливо допитливих туристів у супроводі професійного гіда-екскурсовода, який володіє поглибленими історичними знаннями з теми.

4. Ретро - Музей

Думаєте, що музеї - це нудно, старомодно і невесело!? Помиляєтесь!)
Вінницькі музеї якраз навпаки - ламають стереотипи і ваблять до себе відвідувачів. Один із таких музеїв - ретро-музей АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо. В основі експозиції – приватне зібрання раритетних автомобілів та іншої техніки вінницького колекціонера  Олексія Стрембіцького. Свою гордість - колекцію раритетних предметів, він почав збирати ще у 1977 році. Сьогодні у його колекції більше 100 експонатів, які всі представлені у музеї "АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо" у Вінниці. В автомобільній колекції колекціонера-любителя представлені унікальні марки як радянських автомобілів так і моделі зарубіжного автопрому. Деякі з автомобільних моделей можна і зараз побачити на вулицях міста, а деякі уже зовсім стали чисто музейними експонатами, але в музею вони представлені у своєму оригінальному стані. 

  7. Шоу фонтанів у м. Вінниця о 21.00

Фонтан розташований в руслі річки Південний Буг і має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Загальна вартість проекту Набережної Рошен і Фонтана перевищує 70 млн. гривень. Для встановлення фонтану та проведення реконструкції набережної були проведені роботи з розчищення русла річки Південний Буг в обсязі 28000 куб м грунту.Використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, розподілена по всій довжині фонтану дозволяє демонструвати на фонтан відео у форматі 3-D.

 

Якщо Вам бракує яскравих вражень – Вам до Вінниці!

ставка Гітлера
Екскурсії музей
Еврика Тур
Тур з Волочиська
Екскурсії музей
Тур з Волочиська
Екскурсія в музей
Екскурсія в музей
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія Волочиськ
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Шоу фонтанів
Екскурсії з Волочиська