Солотвино

Тури з Волочиська

 Програма триденного туру:

1. Виїзд групи о 05:00 з м.Волочиськ

 2. Поселення у номерах зі зручностями

3. Відпочинок на соляних озерах Солотвино 

Селище Солотвино розташоване на правому березі річки Тиса, у передгір'ї Карпат між гірськими хребтами Салаван та Магура на висоті 200-300 м над рівнем моря. Вода соляних озер Солотвино за своїми лікувальними властивостями аналогічна водам Мертвого моря. 

 Солотвинська ропа – природний засіб від алергічних, нервових захворювань і проблем опорно-рухового апарату. Мінеральні грязі, які піднімають з 10-метрової глибини Кунігунди, є вкрай корисними для шкіри. Природні поклади цієї речовини можна знайти прямо на березі водойм. Хоча значно простіше буде скористатися одним зі штучних грязьових басейнів поруч.

Однак не тільки озерами багате це Солотвинське поселення. На глибині в кілька сотень метрів тут розташовується соляна печера з цілющим мікрокліматом. Перебування в такому незвичайному місці дозволяє позбавитись від різних видів алергії і захворювань дихальних шляхів. Брили солі солотвинського походження навіть вивозять в інші міста України для відтворення подібних камер. Однак комплекс унікальних властивостей місцевої природи залишається недосяжним.

Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Отож, тур у Солотвино -  це чудове поєднання лікувальних властивостей та насолодження приємним відпочинком.

4. Повернення у м. Волочиськ

Вартість поїздки: 1780 грн

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту

У вартість не входить: вхідні квитки, особисті витрати, обіди

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська