Маліївці "Подільська Швейцарія"

Тури з Волочиська

Неймовірно мальовничий куточок на Поділлі. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою. Але головна атракція Маліївців - 18-метрова скеля з водоспадом і печерним гротом. Крихітне село Маліївці з населенням близько 700 мешканців розташовано в 7 - 8 кілометрах від траси Чернівці - Житомир в Дунаєвецькому районі Хмельниччини на лівому яристому березі річки Ушки.

Програма туру:

1.  Сутківці- Церква-фортеця Покрову Пресвятої Богородиці— мурована сакральна споруда оборонного типу

 У селі Сутківці знаходиться унікальна церква-замок  – яскравий зразок середньовічного храму оборонного типу. Вона репрезентує одночасно фортецю і храм. Побудована в XIV ст. як суто оборонна споруда на одному з шляхів набігів татар. Архітектура нагадує західноєвропейські готичні замки. Після того, як господар цих земель Ф. Сутковецький почав спорудження нового замку, старий був перебудований в церкву Покрова Пресвятої Богородиці. Будівля двох'ярусна: на першому поверсі розташовувався храм, а на другому – бойові ходи і бійниці. Середня частина храму була покрита високим готичним двосхилим дахом з барокової башточкою, а на передньому фасаді підносилася висока дерев'яна дзвіниця.

2.  Маєток графа Орловського

У 1785 році Маліївці придбав коронний надвірний ловчий Ян Онуфрій ОрловськийВін перетворює Маліївці на свою постійну резиденцію. У 1788 році граф Орловський закладає шикарний палац, для будівництва якого запрошує вагомих на той час архітекторів - італійців. Палац постав у стилі французької резиденції. У деяких приміщеннях палацу залишилася ліпнина і  панно. В бальній залі, яку реставрували у 2005 році, на стінах є зображення музичних інструментів - ріжків, кларнетів, гітар. Стіни були вкриті орнаментальними малюваннями, а міжвіконні простінки декоровані дзеркалами. Північну стіну обіднього залу займало живописне зображення “Виверження Везувію”. Власники зібрали в його стінах найбагатшу колекцію польського і західноєвропейського живопису, велику бібліотеку і архівні матеріали.

3. Маліївський водоспад

Головною цікавинкою парку і усіх Маліївців є самотня скеля висотою у 18 метрів, з якої падає рукотворний водоспад. Це є справді неймовірно мальовниче місце, яке приваблює туристів. Водоспад знаходиться в ландшафтному парку невеликого поселення Маліївці, що розташоване на лівому березі річки Вушка.

4. Диво природи - водоспад Бур-бун

Неймовірна краса, яку обов"язково потрібно побачити  – Водоспад Бурбун, розташований на невеликій відстані від села Лисець, знаходиться в каньйоні мальовничої річки Бобравка і впадає в невелике лісове озеро.

Водоспад має п’ятиметрову висоту падіння води і бере початок в ущелині каньйону річки. Навколо водойми росте велика кількість дерев і чагарників, які захищають ущелину від сонячного світла і тепла. Це мальовничий пам’ятник, створений природою, який варто побачити.

Такою Хмельниччину Ви ще не бачили! 

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Екскурсія Волочиськ
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська