Дністер (відпочинок біля річки)

Тури з Волочиська

Влітку всі прагнуть якнайшвидше дістатися до води. Для когось це обов’язково має бути море з пляжем, а хтось у захваті від найкоротшого перебування на річці, де можна отримати море адреналіну від купання, захопливої риболовлі, пізнавальних і вражаючих екскурсій, розваг на водному плесі річки, затишних і теплих посиденьок за шашликом біля ватри у колі друзів.
Дністер – чудове місце для шанувальників літнього відпочинку на річці.

Програма туру:

1. Виїзд їз м. Волочиськ

2.  Відпочинок біля річки Дністер

Відпочинок на Дністрі – унікальна можливість покупатися, порибалити, засмагнути, поплавати на човнах, весело провести час та відчути цілющі властивості місцевого мікроклімату.

Недарма Дністровський каньйон входить до семи природних чудес України. Це зовсім не дивно, адже саме з його пологих берегів відкриваються дивовижні панорами на річку та прибережні території. Тут кожен зможе знайти те, що припаде йому до душі та дозволить максимально поринути у невимушену атмосферу природи.

У мальовничому куточку, 17км від Кам`янця-Подільського, де краса та велич природи допомагає людині відчути гармонію у світі та власній душі, знаходиться готельно-ресторанний комплекс “Ксенія” (с. Врублівці). На території закладу ви знайдете готель, ресторан, альтанки, магазин, пляж, прогулянки на катерах, катамаранах. А також є можливість оздоровитися в цілющих чанах.

3. Повернення до м.Волочиськ

 Дністер – чудове місце для розваг та відпочинку!

Замовляйте тур!

Подорожуйте з нами!

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська