Тараканівський форт + Тунель кохання

Тури з Волочиська

Запрошуємо відвідати цікавий, пізнавальний, дещо екстремальний та 100% романтичний тур. Відвідаємо овіяний легендами століть Тараканівський форт, а також поринемо у Тунель кохання та зробимо там незабутні фото!

Програма туру:

1. Тараканівський форт

Тараканівський (або Дубенський) форт важко назвати фортецею чи замком, він просто не схожий на них. Це величезна оборонна споруда, унікальна в Україні. Тараканівський форт - це ціле підземне місто, в якому кипіло військова життя. Форт був побудований в 1890 році спеціально для захисту львівської залізниці. Споруда має форму ромба зі сторонами приблизно 240 метрів. У форті було все: і пекарня, і лазарет, і лазня, туалети і каналізація. А також – водопровід і вентиляція.

 2. Тунель кохання 

Дивовижна жива огорожа з дерев утворила над колією вишуканий лісовий коридор, який місцеві поліщуки назвали “Тунелем кохання”. Це зелений тунель у формі ідеальної за пропорціями арки, створений заростями дерев і кущів, які сплелися між собою. Пройтися цим надзвичайно красивим тунелем навесні, влітку або восени не лише дуже приємно, а й це місце править за своєрідне лісове благословіння закоханим… Унікальний ландшафтний дизайн клеванського “Тунелю кохання” створений безпосередньо самою природою.

Запрошуємо разом досліджувати красоти України та поліського краю!

Замовляйте тур!

Подорожуйте з нами!

Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська