Кам’янець-Подільський

Тури з Волочиська

Кам'янець-Подільський і сьогодні чарує неповторною єдністю ландшафту та архітектури! Відвідавши Старе місто Кам`янця-Подільського, Ви поринете у романтичну атмосферу Середньовіччя! 

Програма туру:

Виїзд з м. Волочиськ о 08.30

1. Оглядова екскурсія по старій частині м. Кам`янець-Подільський

Це історичний і туристичний центр Кам’янця з безліччю музеїв, культурних і архітектурих пам’яток. Однією з них є Замковий або Турецький міст, збудований римлянами на початку ІІ століття. Його включено до “Книги рекордів України”, як найстаріший міст і визнано одним із семи чудес Кам’янця-Подільського. Він захищав місто і був останньою перешкодою на шляху ворожих військ. Після завоювання Кам’янця турками, Замковий міст зазнав тривалої і значної реконструкції, після якої його стали називати Турецьким, і деякі дослідники помилково вважали, що міст збудували турки. В скелях каньйону і досі є понад 20 печер, в яких під час війни зберігався порох. Існує легенда, що під мостом знаходиться скарб турецького султана.

2. Стара Фортеця

Неповторна Кам’янець-Подільська фортеця уже кілька століть велично стоїть на скелястому урвищі, що омивається водами ріки Смотрич. Одне з семи чудес України, є Національним історико-архітектурним заповідником, занесена до Списку пам‘ятників світової культури спадщини ЮНЕСКО.

Недарма старий замок Кам’янець-Подільський отримав славу неприступної фортеці, про яку кажуть, що вона була побудована рукою Бога, адже до неї доклала своїх зусиль сама природа: високі скелі та розлогі береги завдовжки 250 метрів заблокували прохід у місто, а збудовані людьми кам’яні стіни значно укріпили це положення. Центральна споруда займає більше 1,5 гектарів та оточена одинадцятьма вежами, що надійно захищають місто з усіх сторін.

Запрошуємо Вас дослідити красоти цих вражаючих місць нашої Хмельниччини з нами, адже вони для кожного гостя мають своє неповторне обличчя та приготували безліч цікавинок!

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська