Новорічна казка Закарпаття 30.12.2021 - 02.01.2022

Тури з Волочиська

Подаруй собі справжню новорічну казку, а ми тобі в цьому допоможемо!

Новий рік – це казковий час, в який здійснюються наші найпотаємніші мрії. Час, коли ми як ніколи раніше, знову віримо в диво та чекаємо на нього, немов діти. Але навіщо чекати, якщо можна подарувати собі справжню казку, відвідавши зимове Закарпаття. Саме тут панує справжній новорічний дух, зимовий настрій та відчуття різдвяної казки. Святкування Нового Року в Закарпатті як завжди особливе і залишає лише казкові та незабутні враження, адже тут споконвічно зберігають народні гуцульські традиції та звичаї. 

Програма туру:

1 день 30.12

Виїзд із м.Волочиськ о 06.00 ранку

1. Тустань - наскельне місто-фортеця

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях. Засніжені вершини Бескидів, гірська фортеця, ріки та потоки, незаймана природа, чисте повітря чекають на Вас! 

2. Водоспад "Кам"янка"

Водоспад Кам'янка розташований неподалік від мальовничого села з однойменною назвою. Вода спадає з шестиметрової висоти. Якщо погода не дуже морозна, водоспад тихо та спокійно спадає з вершини, створюючи в повітрі неперевершені красоти на фоні мальовничих зимових гір.

3. Журавлине озеро

Гірське озеро є унікальною пам’яткою природи і візитівкою села Кам’янка, яке засноване у XVIII столітті. Ніхто не пам’ятає, коли з’явилось саме озеро. Чи то споконвіків тут і було. Утворилося внаслідок провалу частини гірської породи. І впродовж тисячоліть провалля заповнилось рештками дерев, рослинності та води з гірських джерел. Внаслідок постійного процесу гниття органічних решток на дні озера утворюється вуглекислий газ і сірководень. Вода набуває чорного забарвлення. Піднімаючись на поверхню, газ утворює бульбашки. 

4. Поселення у готелі зі зручностями, вечеря

2 день 31.12

Сніданок

1. Водоспад Шипіт

Один з семи чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття. Він причаровує всіх своєю незвичайною красою. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14 - ти метрової висоти,кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях зимового карпатського сонця.     

 2. Зимові розваги у с. Пилипець (лижі, санки, сноуборди), канатно-крісельний витяг, затишні колиби де можна зігрітись та спробувати гуцульські страви та гаряче вино.

3. Вечеря

4. Святкування Нового року.

3 день 01.01

 Сніданок

1. Замок Паланок в Мукачево

Надзвичайно цікаве, колоритне містечко Мукачево розкинулось у самому центрі мальовничого Закарпаття. Тут, на старій 68-метровій горі, яка колись була вулканом, височіє дивовижна фортеця. Держави, імперії, повстання, інтриги та чвари, штурми і облоги – це історія замку Паланок. Величної і неприступної фортеці, яка назавжди залишиться однією з найкрасивіших історико-архітектурних пам`яток Закарпаття. 

2. Термальні джерела "Косино"

Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

3. Дегустація закарпатських вин

 Вечеря, відпочинок

4 день 02.01

 Сніданок

1. Озеро Синевир

Найбільше і найцікавіше озеро Українських Карпат.  Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна -  24 м. У його прозорій воді  добре почуваються форель озерна, райдужна та струмкова.

Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око.

2. Реабілітаційний центр бурого ведмедя

Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир, недалеко від села Колочава. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти.

3. Повернення додому

Створюємо новорічний настрій разом!!!

Вартість за 4 дні: 3900 грн.  

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, вечері та сніданки, транспортне обслуговування по маршруту.

На базі відпочинку квадроцикли, розваги (оплачуються додатково).

У вартість не входить: вхідні квитки, особисті витрати, обіди, вартість святкової новорічної програми у ресторані.

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок.

Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
екскурсії волочиськ
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
еврика тур
Екскурсія Волочиськ
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
еврика тур
Екскурсії з Волочиська
екскурсії волочиськ
еврика тур
Еврика тур
Тури з Волочиська
Тури з Волочиська
Тури з Волочиська
еврика тур
екскурсія для школярів