Новорічна казка в Славську 30.12.2020 - 02.01.2021

Тури з Волочиська

Подаруй собі справжню новорічну казку, а ми тобі в цьому допоможемо!

АКЦІЯ!!! Забронюй тур до 01.12. та отримай подарунковий сертифікат на 100 грн. в СОSMO CITY!

Новий рік – це казковий час, в який здійснюються наші найпотаємніші мрії. Час, коли ми як ніколи раніше, знову віримо в диво та чекаємо на нього, немов діти. Але навіщо чекати, якщо можна подарувати собі справжню казку, відвідавши зимові Карпати. Саме тут панує справжній новорічний дух, зимовий настрій та відчуття різдвяної казки. Святкування Нового Року в горах як завжди особливе і залишає лише казкові та незабутні враження, адже тут споконвічно зберігають народні гуцульські традиції та звичаї. 

Програма туру:

1 день 30.12

Виїзд із м.Волочиськ о 06.00 ранку

1. Музей історії Тустань

Музей історії Тустані є частиною Державного історико-культурного заповідника "Тустань". Його було створено 1997 року для збереження та експонування археологічних знахідок, що були виявлені на території місцевої фортеці. У експозиції музею представлені фрагменти дерева, шкіри та скла. Є чимало фрагментів кераміки,  унікальні експонати: дерев'яна посудина Х ст., хрестик-енколпіон, озброєння тустанських воїнів. Гордістю музею є макети "Тустань — п'ятий будівельний період" та "Підвісні ворота фортеці", які було зроблено після створення цифрової тривимірної моделі міста-фортеці Тустань.

2. Тустань - наскельне місто-фортеця

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях. Засніжені вершини Бескидів, гірська фортеця, ріки та потоки, незаймана природа, чисте повітря чекають на Вас!

3. Бойківська Хата

 «Хата у Глубокім» або «Бойківська хата» являє собою музейну експозицію, розташовану в дерев'яній карпатській оселі, недалеко від Музею історії Тустані в селі Урич. Ідеєю створення центру є прагнення передати колорит національного карпатського будинку періоду 1920–1930-тих років. У хаті регулярно проходять етно-зустрічі і покази тематичних фільмів. На Різдво гостей пригощають кутею та варениками, а також українськими національними традиціями. Експозиція музею-хати - автентичний дерев'яний будинок, зведений у Карпатах близько ста років тому.

4. Водоспад "Кам"янка"

Водоспад Кам'янка розташований неподалік від мальовничого села з однойменною назвою. Вода спадає з шестиметрової висоти. Якщо погода не дуже морозна, водоспад тихо та спокійно спадає з вершини, створюючи в повітрі неперевершені красоти на фоні мальовничих зимових гір.

5. Журавлине озеро

Високо в Сколівських Бескидах розташоване Журавлине озеро. Неправильна овальна форма, темна, як ніч, але достатньо прозора вода і бульбашки, що постійно підіймаються до поверхні. Довкола — багниста місцина з характерною рослинністю біля берегів. Тут можна знайти журавлину болотну та осику. З усіх боків озеро обступив густий смереково-ялицевий ліс. Особливо гарно тут восени, коли листяні дерева розфарбовують ліс у полум’яні відтінки, а ялиці, як і решту року, стоять насичено зелені. “Мертвим” Журавлине озеро називають через те, що вода в ньому насичена сірководнем, тому вищі живі організми тут не живуть. Про те, як утворилось озеро, ніхто достеменно не знає, як, власне, і про його глибину. У озера дна нема. Точніше, виміряти точну глибину Журавлиного майже неможливо через те, що дно щільно вкривають стовбури дерев.

6. Поселення у готелі зі зручностями, відпочинок

2 день 31.12

1. Зимові розваги у с. Славське

(лижі, санки, сноуборди), канатно-крісельний витяг "Захар Беркут", затишні колиби де можна зігрітись та спробувати гуцульські страви та гаряче вино.

-  чани (на території готелю)

 2. Підготовка до святкування Нового року

Можливі два варіанти:

- святкуваня у затишному номері із фруктами, ігристим шампанським, самостійно приготовленим ароматним шашликом та святковим настроєм;

- святкування у ресторані у м. Яремче (заброньованому завчасно). Автобус підвозить на місце, повернення із ресторану - самостійно.

3 день 01.01

1. Зимові розваги

 (лижі, санки, сноуборди), канатно-крісельний витяг "Захар Беркут", затишні колиби де можна зігрітись та спробувати гуцульські страви та гаряче вино.

-  чани (на території готелю)

 Відпочинок

4 день 02.01

 1. Львів Океанаріум

У Львові відкрито грандіозний "OCEANARIUM LVIV’’!  

Це музей живої морської природи з декількома десятками акваріумів різного об’єму в яких утримують риб різних видів, а також в якому розташований музей ракушок, а стіни декоровані макетами історичних риб та казкових істот, що відправляє у захопливу освітньо-пізнавальну подорож та багато іншого цікавого.
Тут є морські жителі з різних куточків світу. Сюди привезли, зокрема, 20 маленьких акул і три різновиди скатів. Також тут є риби-собаки і риби-клоуни. Окремий басейн з хижими прісноводними рибами.  Відвідувачі зможуть потрапити й у тунель під водою, стоячи під яким, відчують себе безпосередніми учасниками подій морського життя, що розгортається просто над головою. Доторкнутись до підводного світу – реально!  

2. Прогулянка по новорічному місту Львів

Львів - сьогодні це одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в спадщині ЮНЕСКО. Місто протягом століть будували найкращі архітектори з цілої Європи. Львів – це унікальне поєднання культур Заходу та Сходу. Готична, ренесансна, барокова архітектура – усе це Ви побачите на Львівській площі Ринок та довколишніх вуличках. 

Прогулянка середньовічним містом включає відвідування площі Ринок, комплексів Домініканського,  Бернардинського, Єзуїтського монастирів, затишних двориків та вуличок міста. Ви побуваєте у різнонаціональних кварталах старого Львова – єврейському, вірменському, українському та польському. В кожному з них були свої традиції, культура, освіта та церква, тож протягом екскурсії ми відвідаємо старовинні храми, що є не лише взірцями архітектури того періоду, але й духовними центрами сьогодення. Парк Високий Замок (вулиці Ужгородська, Княжа) – старий тінистий парк на горі, що височить над містом, руїни старовинного замку, оглядовий майданчик і краєвиди, від яких захоплює дух. Також Ви побачите кам’яницю Корнякта – єдиного православного, якому дозволили жити на площі Ринок, палаццо Бандінеллі, Чорну кам’яницю, палац латинських архієпископів, у якому зупинялись королі. 

3. Повернення додому

Створюємо новорічний настрій разом!!!

Вартість поїздки: 3300 грн. за 4 дні

У вартість входить: проїзд, проживання у номерах зі зручностями, транспортне обслуговування по маршруту.

На території бази відпочинку можна скористатись кухнею для самостійного приготування їжі (входить у вартість), чаном та басейном (оплачується додатково).

У вартість не входить: вхідні квитки, собисті витрати

Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок

Замовляйте тур! Відпочивайте з нами!

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія Волочиськ
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
еврика тур
Екскурсії з Волочиська
екскурсії волочиськ
Еврика тур