Новинка! "Молюски - це не тільки..."

Тури з Волочиська

1. НОВИНКА СЕЗОНУ 2021!!! Неймовірні пригоди на равликовій фермі! Такого ви ще точно не бачили!

На вас чекають:

Креативні фото зони та костюми равликів;

Прогулянка кукурудзяним лабіринтом;

Шалені равликові перегони;

Екскурсія на равликовому полі;

Релаксзона –качелі, гамаки

Футбольне поле по принципу настільного футболу.
Цікаві атракції для дітей (літній душ, пісочниця з сочевицею/кукурудзою та інше).

 А тепер про все детальніше:

- 15-20 хв - триває пізнавальна екскурсія на равликовому полі «Життя шаленого равлика»;
- 15-20 хв - пізнавальна екскурсія «Двір сільськогосподарської техніки»;
- 45-60 хв - квест«на равликовому полі» для дітей віком 12-17 років (діти отримують завдання-загадки на сайті через свій телефон. Шукають відповіді на різних точках ферми, вводять секретний код на замку і отримують смачний приз. Для завдань потрібен мобільний 4G інтернет Kyivstar, Vodafone, Life.).Одночасно може брати участь 1-3 команди (по 5-10 осіб в одній команді). Команда переможців отримує приз;
- 30-45 хв -Квестдля дітей віком 7-11 років «пригоди в кукурудзяному лабіринті» (діти шукають завдання слідуючи підказкам у лабіринті. Команда переможців отримує приз).
- 5-15 хв равликові перегони (за бажанням). 1-3 команди (по 5-10 осіб в одній команді).
- Вільне проведення часу: літній душ, гойданки, гамаки, стіна скелелаза, пісочниця з кукурудзи, фотозониі костюми равликів, а також є можливість взяти з ферми домашнього улюбленця з собою (за згодою керуючого дитячою групою).
- Майстер клас із розпису мушель…. (творчий) за попередньою домовленістю для дітей 4-7років.
- Дегустаційна страва із равликів для супроводжуючих осіб групи (Безкоштовно!).

2. Наступним об"єктом буде неймовірно мальовниче місце на Поділлі, де серед кратеру каньйону річки Джурин створене унікальне природно-архітектурне диво, саме тут на Вас чекає 16-метровий Джуринський водоспад. 

Джуринський (Червоногородський) водоспад - найвищий рівнинний водоспад України. Знаходиться в урочищі Червоному та входить до складу Національного природного парку "Дністровський каньйон". Назва водоспаду пов'язана з річкою Джурин. Дослідники вважають, що водоспад штучного походження втім конкретної інформації не збереглося до наших часів. Повна висота водоспаду 16м, ширина близько 20м. Водоспад має 3 каскади. У теплі літні дні тут купаються туристи з усієї України. Найбільш повноводним водоспад є під час рясних опадів та в осінній період.

3. Приватний зоопарк. 

На Тернопільщині чоловік облаштував приватний міні-зоопарк. Ручний лелека, сімейство ослів, романівські вівці, цап старо-української породи, косуля Захар, єнотовидні собаки, лиси, білки, два види фазанів (золоті та срібні), голуби, серед них і відомої м‘ясної породи «Кінг», папуги, канарки, чижі, вівсянки, просянки, три вухаті сови і навіть яванський горобець та болотний лунь, малайський бійцівський півень, китайські пухові кури з синім кольором шкіри, качки породи індійські бігунки, мисливський пес пород Бассет-хаунт – усе це розмаїте пташино-тваринне сімейство розмістилося на дачі у збаражанина Петра Шумайка.

 Вас чекає 100% захоплююча подорож та пригода!

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія Волочиськ
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська