Пригоди у Славську

Тури з Волочиська

Шалені пригоди, море емоцій, драйв, приголомшливість гірських краєвидів та незабутній відпочинок чекають на Вас у Славську! Мальовничі гори, гірське кришталево-чисте повітря, неймовірні краєвиди та справжній релакс для душі та тіла! Де ще може бути миліше, вільніше та гарніше, ніж в горах?!

1 день

 1. Виїзд о 06:00 з м. Волочиськ

2. Наскельне місто-фортеця Тустань

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях.

3. Скелі Довбуша в с.Бубнище

Комплекс "Скелі Довбуша" - пам’ятка природи загальнодержавного значення, неповторна пам'ятка історії та архітектури раннього середньовіччя. Скельний печерний комплекс "Скелі Довбуша" має площу 100 гектарів і розміщений неподалік села Бубнище. Вас здивують неповторні форми величезних скель, гігантських каменів, які нагадують химерні образи тварин та різних дивовижних істот. В деяких місцях відстань між скелями дуже вузька – становить лише 20-30 сантиметрів. Відчуття у туриста виникають суперечливі. В печерах між скелями стає все темніше, чутно писк та шарудіння крил кажанів, а також відлуння від капаючої води. Долаючи шлях, на мить може здатися, що виходу звідси немає! Доводиться деякий час рухатися в сутінках, намагаючись протиснутись в ці тридцять сантиметрів. Вибравшись нагору, туриста очікує дивовижний, захоплюючий ансамбль скельних печер. Особливу увагу привертає незвичайна скеля, вдивившись в яку, можна розгледіти зображення лева. За народною легендою, цей хижак охороняє зариті скарби народного героя Олекси Довбуша, які ще ніхто не зміг знайти. Тут також є сходи, по яким можливо піднятися на гриву скали-лева та оцінити приголомшливу панораму Прикарпаття. Там же, вгорі, є "камінь бажань", доторкнувшись до якого, слід попросити здійснення найзаповітнішої мрії, і вона, неодмінно, збудеться!

4. Поселення у номерах зі зручностями. Відпочинок.

2 день

1. Сніданок

2. Оглядовий підйомник "Захар Беркут" в с. Славське

Влітку та восени канатна дорога “Захар Беркут” здійснює оглядові підйоми на г. Високий Верх. Гості можуть під час підйому милуватися красою карпатських гір, а з вершини гори відкривається така захоплююча панорама, що видно навіть Закарпатську область. На горі знаходиться пам’ятка місцевого значення – джерело “Писана Криниця”.

3. Виїзд на гору Погар на уазах

Пропонуємо туристам нову атракцію – виїзд на гору Погар на уазах! Така новинка точно запам’ятається назавжди. Потужні позашляховики, яким не страшні ні круті схили, ні глибокі болота, готові відправити Вас назустріч пригодам! Вас чекають захоплюючі краєвиди, неймовірний екстрім та непідкупні емоції, від яких завмирає серце! Ви побачите місцевих людей, які працюють високо в горах, зможете познайомитися зі стародавніми звичаями, скуштувати традиційні гуцульські страви, приготовані на вогні. Це унікальна можливість побачити справжні гори, а також відчути справжній драйв гірського бездоріжжя! 

На горі Погар (857 м) розміщені крісельний (на 2 осіб) та бугельний витяги.  З верхньої станції "кріселки" веде цікава, різноманітна траса: зверху спуск пологий, простий, тут є камінні виступи; нижня частина складніша і стрімкіша.  

4. Відпочинок в басейні.

5. Вечеря. Відпочинок.

3 день

1. Сніданок
 
 2. Карпатський Національний парк «Сколівські бескиди» - Водоспад Кам’янка

Невеликий район у північно-східній частині території Українських Карпат носить назву"Сколівські Бескиди". Своєрідна геоморфологічна будова цього регіону Східних Карпат, складна гідрологічна система, м'який клімат сформували тут унікальні рослинні угруповання. Багатство флори та фауни, без сумніву, перетворює цей куточок Карпат в резерват самобутньої природи.

Водоспад Кам'янка розташований неподалік від мальовничого села з однойменною назвою. Вода спадає з шестиметрової висоти. Хоча вона дещо прохолодна, можна спокійно плавати. І навіть підійти під струмені водоспаду: купання в ньому абсолютно безпечне і комфортне. 

3. Журавлине озеро

Гірське озеро є унікальною пам’яткою природи і візитівкою села Кам’янка, яке засноване у XVIII столітті. Ніхто не пам’ятає, коли з’явилось саме озеро. Чи то споконвіків тут і було. Утворилося внаслідок провалу частини гірської породи. І впродовж тисячоліть провалля заповнилось рештками дерев, рослинності та води з гірських джерел. Внаслідок постійного процесу гниття органічних решток на дні озера утворюється вуглекислий газ і сірководень. Вода набуває чорного забарвлення. Піднімаючись на поверхню, газ утворює бульбашки. 

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
тур з Волочиська