Бакота з відпочинком на природі

Тури з Волочиська

Бакота заворожує туристів своїми живописними краєвидами, високими скелями, чистою дністровською водою та першим українським скельним монастирем.

Програма туру:

Виїзд з м. Волочиськ о 07.00

Скельно-печерний монастир Бакота

На Дністрі, за 55 км від залізничної станції Кам’янець-Подільський, на території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю – Бакота. Бакота – село, Колодіївської сільської ради Кам’янець-Подільського району. Але цього села ви не знайдете на карті України. Колишні його мешканці не можуть повернутися, поблукати між порожніми хатами, подивитися на закинуті садки. Бо там, де колись була Бакота, сьогодні тече Дністер. У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла рішенням облвиконкому від 27 жовтня 1981 року Бакоту було виключено з облікових даних…Бакотський скельно-печерний Свято-Михайлівський монастир знаходиться на висоті близько 70 м в урвищі берега. Перша згадка про монастир відноситься до 1362 року, коли литовці прибули в Бакоту і побачили ченців в скельних печерах. 

Відпочинок на природі

Запрошуємо Вас дослідити красоти цього вражаючого місця з нами, адже вони для кожного гостя мають своє неповторне обличчя та приготували безліз цікавинок!

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська