Кривче - Хотин

Тури з Волочиська

 

 

 

 

 

 

 

 

В Україні не так вже й багато історичних пам'яток, які можна було б порівняти із легендарною Хотинською фортецею. Про неї повідомляється у середньовічних літописах і хроніках, згадується у листах вінценосних осіб та мемуарній літературі. Їй присвячувалися оди, вони оспівувалися в народних піснях та літературних творах. Фортеця відіграє важливу роль в житті багатьох творців історії, вона неодінно запам`ятаються і Вам, якщо Ви вирушите у цю подорож!

Програма туру:

1.Печера "Кришталева"

Знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, в її галереях проведено освітлення і обладнано для відвідування туристами. 

За незвичну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля. На початку стіни та склепіння Кришталевої печери виблискують кришталиками темно-коричневого гіпсу, вимиті водами стародавнього Сарматського моря.  Кажуть, вона утворилась близько 20 мільйонів років тому. Тоді води вимили цілу систему гіпсових проходів у надрах землі. Печера Кришталева входить до десятка найбільших гіпсових печер Планети.

У Зоологічному залі, на нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна, миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю.

2. Хотинська фортеця

Хотинська фортеця століттями слугувала щитом на шляху ворожих загарбників. Так звана арена найбільших бойових подій та вирішальних військових конфліктів. Найбажаніший шматок землі для могутніх самодержавців та причина розбрату між найщирішими союзниками. Хотинська фортеця користується популярністю серед кінематографістів. Замок можна побачити у таких фільмах: «Захар Беркут», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Тарас Бульба», «Стріли Робін Гуда», «Ясса», «Стара фортеця», «Балада про доблесного лицаря Айвенго» та інші.

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, загадкові печери та підземелля, а також нездоланні фортеці чекають на Вас!

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська