Самчики ART

Тури з Волочиська

Програма туру:

1. Самчиківський палац

Самчиківський палац, один з найбільшзбережених палаців, який будувався для прийому гостей, як палац для відпочинку, тому має дуже вишуканий, нарядний екстер‘єр і неперевершений інтер‘єр, який до сьогоднішнього дня зберігся в дуже гарному стані. Навіть, уявіть, є в робочому стані австрійський рояль, яких в україні є лише два і один з них в Самчиківському палаці.

А розташований палац серед чудового парку на березі ріки Случ. Парк займає 18 гектарів в якому і досі ростуть велетні дерева , яким по 200 років. Гармонійно доповнюють одні одних і створюють неперевершену атмосферу. Дерева своїм оточення ніби оберігають справжню перлину, вишуканий палац.

2. Самчиківський розпис

Величезним історичним скарбом є Самчиківський розпис! Важливо, що його знайшли небайдужі місцеві жителі, як орнамерт на скрині, почали вивчати, досліджувати, популяризувати. І

на сьогоднішній день Самчиківський розпис є гідним конкурентом Петриківського, більш знаного і розрекламованого розпису. Є пару майстрів, серед них, нам пощастило познайомитися з Віктором Раковським, який в лічені секунди відтворює орнамент, надихає та навчає інших. Узор нібито не складний, але в ньому прихований справжній генетичний код нашого українського народу. Кожний символ, колір, поєднання мають своє трактування і значення. В розписі присутні об‘ємнимі фігури птахів, рослин з загостреними або округлими формами, неймовірне поднання геометрії і кольорів. На розпис, на кожен вигин пензлика можна дивитися вічно! Такими розписами раніше малювали свої будинки, стіни, меблі, посуд. Це ж яка світла і естетична душа була у наших предків, щоб залишити по собі такий мистецький спадок, який дійсно дарує естетичне задоволення і можливість пізнання чогось секретного і незвіданного. Неймовірними зусиллями місцевих творчих, зокрема Віктора Раковського, вдалося розмалювати 8 будиночків і деякі адмінбудівлі. Розпис популяризують, навчають в дитячій школі мистецтв підростаюче покоління. А також, проводять майстеркласи для всіх бажаючих, доторкнутися до прекрасного!

Ви отримаєте неймовірне задоволення, відвідавши ці місця! Тому сміло запрошую вас в тур “Самчики ART”! Маршрут буде цікавий шкільним групам, а також любителям усього прекрасного!

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія Волочиськ