Українська Венеція

Тури з Волочиська

                  Програма триденного туру:

1 день  

1. Виїзд групи о 23:00 з м.Волочиська

2. Білгород-Дністровська фортеця

Білгород-Дністровська або Аккерманська фортеця – одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. ЇЇ прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю.

Фортеця стоїть на скелястому березі Дністровського лиману на місці Тіри – давньогрецького поліса V – IV ст. до н. е. Укріплення складається з чотирьох частин: цитаделі або генуезького замку північного (гарнізонного), південного і портового дворів.

Найбільш давньою є цитадель - це чотирикутник з чотирма наріжними круглими баштами. У південній оборонній стіні цитаделі влаштовано в’їзну браму, а на замковому подвір’ї розташовувалися пристінні житлові корпуси та каплиця.

3. Екскурсія по Центру культури вина Шабо

В 2009 році компанія подарувала всім бажаючим унікальну можливість долучитись до атмосфери сакрального процесу творення вина, відкривши перший в країні "Центр культури вина Шабо". Центр розташований за 70 кілометрів від Одеси в селі Шабо, об'єднує діюче високотехнологічне підприємство, стародавні винні підвали, дегустаційну залу, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також Музей вина та виноробства.

4. Поселення у смт. Затока у пансіонаті, вечеря, відпочинок

2 день 

1. Сніданок, виїзд у Вилково

2. Вилково – українська Венеція

Вилково – це дійсно місто на воді. Воно розташоване у дельті Дунаю, і основний транспорт тут – човен. Без нього майже ніяк, особливо якщо є дача на острові. Човни тут припарковані біля кожного будинку. Замість полів у Вилковому – болота та ріки, тому сільським господарством особливо не займешся. Місцеві заробляють переважно або на риболовлі, або на туристах. 
О п'ятій ранку, коли над Дунаєм ранкова димка, на річці вже можна побачити дерев'яні човни з рибалками, а за кілька годин канали заповнюють човни, які прямують на острови. Люди пливуть на дачі, які відділені протоками й каналами від великої землі. 
Прогулянка дельтою Дунаю, мандрівка до пеліканів, поїздка на нульовий кілометр, сюди  заїжджають подивитись на екзотичне місто на воді й повернутися на пляж у Затоці.

Відпочинок на острові, купання, засмага на сонечку, риболовля (за окрему плату).  

3. Повернення до місця відпочинку, вечеря.

3 день 

1. Сніданок, виїзд з готелю

2. Екскурсійна прогулянка по Одесі.

Огляд Одеси «класичної з елементами кримінального минулого» (Приморський бульвар, Морвокзал, вулиці Потьомкінська, Дерибасівська, Пушкінська, Ланжеронська, Рішельєвська; театр Опери та Балету, Палац Воронцова, пам»ятник Дюку де Рішельє). 

Обід у затишних та колоритних кафе м. Одеси. (за окрему плату).     

3. Повернення додому.

 

Екскурсії з Волочиська
Еврика тур
Еврика Тур
Тур з Волочиська
еврика тур
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Екскурсія з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
тур з Волочиська
Екскурсії з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тури з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
Тур з Волочиська
еврика тур
тур з Волочиська