Гірськолижні Карпати

Карпати – один із найкрасивіших регіонів України, де є все для активного зимового відпочинку. Старезні густі ліси, могутні гори, чисте повітря та привітні люди – що може бути краще для туриста? Гірськолижні курорти України можуть легко конкурувати з багатьма європейськими – сервіс тут на найвищому рівні.
 

Програма триденного туру:

1 день

1. Прибуття до місця призначення 6:00 – 6:30 (орієнтовне). 

2. Сніданок на замовлення.
3. Відправлення автобуса з готелю на Буковель. (ранкове відправлення, щоб встигнути на акційні абонементи до 9 год. та відкриття підйомників 8:30).

4. Буковель. Катання на лижах / сноубордах. Автобус на стоянці 7,14 підйомника.

 Вільний час у ГК “Буковель”. По бажаню катання на лижах, сноубордах, також для Вас працює екскурсійний канатно-крісельний витяг, затишні колиби де можна зігрітись та спробувати гуцульські страви та гаряче вино. Відвідати сувенірний ринок, працює каток та ін. розважальні центри. Для початківців в Буковелі працює школа лижників, де замовивши інструктора хоча б на годину Ви зможете отримати базові знання по катанню на лижах або сноуборді.

5. Виїзд з Буковелю.

6. Повернення до місця проживання.

7. Вечеря.

8. Вільний час. Сауна по замовленню.

2 день

1. Сніданок о 7:00. / 7:30. Відправлення автобуса з готелю на Буковель.

2. Буковель. Катання на лижах / сноубордах. Автобус на стоянці 7,14 підйомника.

3.  Виїзд з Буковелю.

4. Повернення до місця проживання.

5. Вечеря.

3 день

 1. Сніданок. Залишаємо речі зібрані в готелі у виділеному номері господарями , для туристів які залишаються в готелі, виселення до 13 год. Увага, при наявності вільних номерів, речі залишаються в номерах до відправлення автобуса у Волочиськ.

2. Відправлення  автобуса з готелю на Буковель.

3. Буковель. Катання на лижах/сноубордах. Автобус на стоянці 7,14 підйомника.

4. Здача гірськолижного спорядження.

5. Виїзд з Буковелю / 17:20. Вечеря на замовлення.

6. Виїзд в м.Волочиськ.

Для туристів, що не бажають їхати в Буковель, можуть залишатися в готелі для відпочинку, у керівника групи дізнайтесь екскурсійну програму для відпочинку в Яремче та Буковелі.