Унівська Лавра і Глинянська Церква Успення Пресвятої Богородиці

Тури з Волочиська

Святі та чудотворні місця, в яких відчувається любов і Боже тепло, яке немов огортає душу і серце спокоєм. Священне джерело, яке дає здоров'я і сили. Побувавши там хоч раз хочеться поїхати туди знову... Запрошуємо і Вас відвідати це святе місце!

Програма туру:

1. Виїзд з м. Волочиськ о 06.00
2. Служба Божа о 09.00 в Унівській Лаврі

Слухаємо службу, приклоняємось до святинь, окунаємось у святому джерелі.

Свято-Успенська Унівська Лавра – один із чотирьох в Україні і єдиний в УГКЦ монастир, що має статус лаври, найбільшого, найзначущішого монастиря. Це святиня з тривалою і давньою історією, що багато в чому відображає історію самої Української Церкви, з її періодами руйнувань та переслідувань, розквіту й відродження. Однак уже з часу першої згадки про цю монашу обитель, що припадає на ХІV ст., її називають  духовною твердинею, оплотом Церкви. Тут стаємо учасниками багатьох біблійних подій, історій спасіння людського роду. Нині Унівський монастир-фортеця - це не тільки значний духовний осередок Галичини, а й визначна пам'ятка оборонної архітектури XVI - XIX ст., яка приваблює шанувальників української старовини.

3. Церква Успення Пресвятої Богородиці в с. Глиняни

Дерев’яна церква Успення Пресвятої Богородиці в Глинянах — цінна пам’ятка сакрального будівництва. Як свідчать давні документи, 1562 року церква Успення Пресвятої Богородиці вже існувала в місті; а та будівля церкви, яка є сьогодні, постала в 1749. Під час її будівництва можливо використовувалися придатні до вжитку матеріали з якоїсь старшої розібраної церкви.

Чудотворна ікона Розп’яття Ісуса Христа у Глинянах особливим чином розкриває людське серце, наповнюючи його почуттям глибокого каяття. Багато відвідувачів святині через молитву перед ним пережили справжнє навернення до Бога; тут також ставалися численні зцілення від важких і невиліковних недугів. Церква у Глинянах – чи не єдина у світі, де у вівтар, що є святая святих храму, дозволено заходити жінкам. Такий дозвіл надав вірянам ще Митрополит Андрей Шептицький, щоб усі, хто цього прагне, мали змогу наблизитись до чудотворної ікони і торкнутися її.

 

Правила відвідування храму:

  • Рекомендовано:
  1. Слід уникати надто відкритого одягу як жінкам, так і чоловікам
  2. Голова жінки повинна бути покрита (як правило хустка)
  3. Чоловіки при вході в храм зобов’язані зняти головний убір
  4. Фото та відео зйомка здійснюється тільки після отримання відповідного дозволу настоятеля храму
  • Заборонено:
  1. Заходити до храму у шортах, спортивному одязі
  2. Заходити з напоями, морозивом та іншими наїдками
  3. Користуватись мобільним телефоном

Переступивши поріг монастирського храму Успення Пресвятої Богородиці та Церкви Успення Пресвятох Богородиці, людина немов потрапляє в інший світ, світ, у якому зустрічається зі святими, що промовляють до неї з ікон.

Лавра унів
Свято-успеньська лавра
унівська лавра екскурсія
унів екскурсія
Екскурсії храм
екскурсія для прочан
глиняни церква успення
Церква Успення Пресвятої Богородиці
Екскурсії з Волочиська