Екзотичні країни

Екзотичні країни

Домініканська Республіка — держава в східній частині острова Гаїті (Карибське море) та на прибережних островах. Західну половину острова займає Гаїті. Столиця — Санто-Домінго.
Домініканська Республіка — це ідеальне місце для відпочинку. Природна гармонія густих тропічних лісів, мальовничих гір, білосніжних пляжів, безкрайніх рівнин і чудових водоспадів, як магнітом притягує сюди туристів з усього світу. А якщо до розкішних пейзажів додати ще й неповторний національний колорит, присмачений запальними ритмами пісень і танців, екзотичними шоу і незабутніми пахощами дивовижної кухні, то Ваш відпочинок стане унікальним.

Найбільший за площею і самобутній острів Карибського басейну. Республіка Куба знаходиться в Карибському морі, між Північною і Південною Америкою, також Куба є воротами в Мексиканську затоку. Протяжність острова з заходу на схід — 1200 км. Сусідні країни — Гаїті, Ямайка, Флорида, Мексика. У кубинський архіпелаг входять: острів Куба — найбільший у Антильській гряді, острів Хувентуд (о. Молоді, колишній о. Пінос) і 4195 дрібних островів і острівців. Маючи таку протяжну прибережну смугу, Куба налічує 289 природних пляжів, дарованих природою цій тропічній країні.

Завдяки складному етнічному складу і особливостям історії, тут сформувався унікальний світ, в якому все неповторне — від стилю життя, почуття гумору, музичних стилів і жіночої краси до транспортних засобів та коктейлів. Куба завжди привертала іноземних туристів не лише своєю тропічною екзотикою, але й особливим колоритом життя острова. Раз на 2 роки у травні в Гавані проходить міжнародний Фестиваль Гітари. Одна з найцікавіших подій столиці — "Каросас" ("карнавал колісниць"). Три літні вечори поспіль по Гавані роз'їжджають фантастичні пересувні сценічні майданчики, проводяться ходи "компарсас" (піші ансамблі) і "муньеконес" (величезні ляльки).

Республіка Мальдіви розташована на групі Атол в Індійському океані, що знаходяться на південь від Індії. Тури на Мальдіви — ідеальний варіант відпочинку. Надзвичайно яскравий і різноманітний відпочинок на Мальдівах включає розваги на будь-який смак. Готелі пропонують наступні види розміщення (як на землі, так і на воді): бунгало, котеджі і вілли. При кожному готелі є власний дайвінг–центр. Багато готелів на Мальдівах включають відмінно оснащені SPA-центри і масажні кабінети, тому тури на Мальдіви не лише приємні, але й корисні для здоров’я.
Тури на Мальдіви зроблять Вашу весільну подорож незабутньою.Відпочинок на Мальдівах — це перш за все відпочинок для тих, хто втомився від міської метушні і мріє про затишок, красу і спокій. Ви зможете повністю забути про всі свої проблем в одному з розкішних мальдівських готелів. Мальдівські острови — це казка наяву, адже вони поєднують здавалося б непоєднуване: комфортні готелі та дивовижної чистоти первозданну природу. Це мрії, які стають реальністю.