Про нас

офіс туристичної агенції "Еврика Тур"

"Подорожі вчать більше, ніж будь-що інше. Іноді один день проведений в інших місцях,  дає більше, ніж десять років життя вдома" 

А.Франс 

Вітаю, шановні туристи!
Дуже приємно, коли хобі переростає в улюблену роботу. Туристичний оператор «ЕврикаТур» - це надійний  оператор, який працює з 2006 року. Ми дбаємо про нашу репутацію, ділові відносини з партнерами, добре організований відпочинок наших туристів.
Спектр послуг, які ми надаємо - безмежний, що відповідає всім можливим Вашим побажанням. Ми організовуємо та виконуємо екскурсійні поїздки по всій території України, також виконуэмо власні тури по Європі, бронюємо авіабілети, робимо страхування. Постійно в перелік екскурсій вводимо новинки та різні цікавинки. Складаємо екскурсійну програму таким чином, щоб вона була максимально раціональною, насиченою та цікавою. Працюємо тільки з найкращими екскурсоводами - професіоналами у своїй справі. Перевезення туристів здійснюємо власними автобусами, що робить поїздку ще більш безпечною та комфортною. В залежності від кількості туристів в групі використовуємо автобуси: 19 чол. - MERSEDES Sprinter; Mersedes Sprinter Exstra Long на 21 місце; 43 чол. - Setra 312 HD; 50 чол. - Setra 315 HD. Маємо ліцензію на внутрішні та міжнародні перевезення.
У 2012 році туристичний оператор «Еврика Тур», в особі Сікули Наталії Миколаївни, отримав грамоту від УКТК Хмельницької обласної державної адміністрації за сумліну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток туризму.
Також організовуємо пляжний відпочинок на морях України і співпрацюємо з надійними операторами для організації відпочинку на морі в усіх країнах світу. Серед найбільш популярних країн для наших туристів стали Болгарія, Туреччина, Єгипет, Греція, Туніс, Іспанія, ОАЕ. Для того, щоб порекомендувати на Ваші побажання найкращу пропозицію ми постійно навчаємось, відвідуємо туристичні виставки, інформаційно-рекламні тури, сезонні семінари, самі відпочиваємо за кордоном. Таким чином, ще до поїздки Ви можете отримати компетентну та вичерпну інформацію (з позиції туриста) про ту чи іншу країну. Все більша кількість туристів надає перевагу відпочинку за кордоном, що стає більш схожим на стиль життя, колекціонування віз. Маємо надію, що Ви і надалі будете довіряти нам організацію свого відпочинку, рекомендувати нас своїм родичам, близьким та знайомим. А ми, в свою чергу, прикладемо всі зусилля,щоб виправдати Ваші сподівання.
До нових зустрічей!
З повагою,
колектив туристичного оператора  «Еврика Тур»
робоче місце
робоче місце
робоче місце
Сертифікат від ТО " Аккорд Тур"
Еврика Тур
Егейське узбережжя
Египет